Реклама на автомобілі Чернівці

Реклама на авто Чернівці
Реклама на авто Чернівці

Сучасні фірми, організації, підприємства, що мають серед своїх ресурсів корпоративний автотранспорт, можуть продуктивно використовувати зовнішні боки вантажних чи легкових машин задля просування власної продукції, послуг, підтримки позитивного образу компанії. Такий різновид зовнішньої реклами є популярним ще й через мінімальні витрати.

Відтак брендування авто Чернівці вважається досить затребуваним способом поширення інформації про той чи інший бренд на бортах автотранспорту, який курсує на території міста, Чернівецької області та за її межами. Таким чином можна ефективно та регулярно демонструвати цільовій аудиторії всі переваги користування саме Вашими неповторними товарами чи послугами.

Сьогодні реклама на авто Чернівці займає чималий сегмент серед усіх інших методів рекламування. Результативність подібної реклами годі применшити, зокрема у великих містах Західної України на кшталт Львова, Луцька, Рівного, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода, Чернівців. Адже протягом одного дня курсування автотранспорту вулицями конкретного населеного пункту, зокрема Чернівців, Ваша реклама перманентно привертатиме увагу тисячі жителів! Можливість надзвичайно широкого обхвату потенційних споживачів – чи не найголовніша «фішка» унікальної автотранспортної реклами.

Тож якщо Ви бажаєте реалізувати якісну та успішну рекламну кампанію, яка включатиме мінімум витрат і максимум вигоди (неповторні рекламні зображення з високим рівнем якості друку – великий сегмент бажаних реципієнтів – швидкісне збільшення прибутків), ласкаво просимо до нашої агенції!

Нагадаємо, що ми пропонуємо великий вибір усіх необхідних послуг з брендування свого чи корпоративного автотранспорту:

  • добірне рекламне оформлення власних легкових машин, що являє собою процедуру нанесення логотипів, важливої контактної інформації (фактична, електронна адреси, телефони) на двері чи задні вікна транспортних засобів. Авто, оздоблені креативною рекламою від наших фахівців, мимоволі створюють позитивну репутацію для компанії;
  • виготовлення та розповсюдження реклами на вантажних авто у Чернівцях, що здійснюють перевозку конкретної продукції або слугують для виконання певних замовлень. Таким чином кожного дня оформлені рекламою вантажні машини вирізнятимуться на загальному фоні Чернівців, привертаючи увагу потенційних споживачів, запрошуючи до купівлі чи задоволення потреб через рекламовані послуги.

Ми здійснюємо брендування всіх типів машин (залежно від моделей, призначення авто, самої поверхні машини тощо) з наданням гарантії:

  1. Якості
Реклама на авто Чернівці
Реклама на авто Чернівці

Ця категорія передбачає застосування найкращих матеріалів, перевірених часом, досвідом та вимогами європейського зразка.

У процесі виготовлення рекламних зображень під чернівецький автотранспорт наші експерти використовують високоякісні плівки відомих виробників Oracal, 3M, Ritrama.

Загалом плівки розрізняють білі (найкраще підходять в процесі широкоформатного друку), кольорові (застосовуємо їх під час формування аплікації), фактурні (своєрідне наслідування карбону чи дерева), матові, глянцеві, дзеркальні, світлоповертаючі, прозорі з внутрішнього боку та різнокольорові з зовнішнього (чудовий варіант для розміщення на скляних площинах автотранспорту). Відповідно до технологічних особливостей створення конкретної плівки, залежно від виробника термін функціонування матеріалів може сягати від 1 до 10 років.

Поза тим, категорія нашої якості полягає у відповідності використання найкращого варіанту плівок саме під Ваш автомобіль. Наші фахівці знають усі тонкощі, пов’язані з застосуванням та безпосереднім нанесенням того чи іншого матеріалу, щоб готовий рекламний проект слугував довго, вірно та надійно протягом тривалості рекламної кампанії.

З метою захисту вже готових наклейок ми послуговуємося процесом ламінації, беручи до справи спеціальну прозору плівку. Такий матеріал щоразу гарантує захищеність Вашої вантажівки чи легкової машини від подряпин, стирання на мийках, смолистих плям чи пагубної дії ультрафіолетових променів.

Крім того, для створення добірних наклейок на автотранспорт у Чернівцях ми використовуємо оригінальні аплікації з різнокольорових плівок. Для цього готуємо файли у форматі векторної графіки. Далі вирізаємо ілюстрацію з кольорової плівки та накладаємо на автомобіль поетапно – шар за шаром – щоб в результаті мати насичене різноколірне зображення, отримане шляхом використання одноколірних плівок. Цікаво, що такий спосіб створення наклейок на авто є відносно недорогими та не вимагає ламінування.

  1. Своєчасності

Ми займаємося брендуванням усіх типів машин у Чернівцях та інших містах Західної України, дотримуючись чітко встановлених у домовленості часових рамок.

  1. Повнометражного створення реклами під авто   
Реклама на авто Чернівці
Реклама на авто Чернівці

Підкреслимо, що в галузі сучасного рекламного бізнесу наша компанія вважається агенцією повного циклу виготовлення зовнішньої реклами, включаючи брендування автотранспорту.

Щоразу ми дбайливо зосереджуємося на кожному етапі: від створення дизайну проекту під той чи інший автотранспорт, різання і друку плівки до безпосереднього поширення Вашої реклами, враховуючи реєстрацію в державних органах.

Також ми реалізовуємо всі послуги без посередників! Таким чином ми та наші замовники маємо чудову можливість здійснювати комунікацію напряму, без втручання третіх осіб. Беззаперечний бонус для рекламодавців полягає у заощадженні фінансів, які не витрачаються на оплату діяльності посередників. Наші клієнти отримують нагоду економити не тільки на коштах, але й на ціннісному часові.

  1. Унікальності рекламного зображення

Досвідчені фахівці нашого агентства повсякчас реалізовують неповторні рекламні продукти в сенсі відмінного дизайну. Ви можете бути впевненими в унікальності стилю реклами на власному чи корпоративному автомобілі.

Наші експерти знають, як продуктивно брендувати всі типи чернівецьких машин задля привернення уваги цільової аудиторії та виклику в неї активного споживчого інтересу.

Реклама на автомобілі Чернівці
9.9 з 10 базується на 38 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні