Реклама на машині
Реклама на машині

Реклама на корпоративних автомобілях

Якщо Вам потрібно розповісти про власні товари, послуги, акції, знижки, нагадати про високий рівень якості та унікальності Вашої продукції, ми знаємо, як вирішити маркетингові задачі у найкращий спосіб.

Як? Рекомендуємо скористатися послугами формування та розповсюдження реклами на власному чи корпоративному авто. Наша рекламна агенція займається створенням та поширенням креативних візуальних звернень на будь-яких автомобільних різновидах – від своєї або робочої легкової машини до вантажівок, бусів, фур, фургонів, цистерн, грузових холодильників.

Розміщення реклами на автомобілі – відмінний та ефективний спосіб повідомити широкий загал про унікальність Вашої фірми, послуги чи продукції, яку Ви створюєте.

Оскільки наша рекламна агенція надає послуги з розміщення реклами на авто близько семи років, ми знаємо все про брендування авто, зокрема:

 • які матеріали найкраще використовувати для рекламування на авто будь-якої категорії та спрямування;
 • як підвищити ефективність ведення Вашого бізнесу з допомогою цього методу просування товарів, послуг, іміджу тощо;
 • яким чином створити якісний дизайн наклейки на авто реклама, щоб підсилити імідж Вашої компанії, збільшити об’єми продаж за порівняно короткий термін часу;
 • як заощадити Ваші кошти й одночасно втілити в життя неповторну рекламу на автомобілях;
 • як конструктивно використати площину легкової машини чи фури, цистерни, фургону, оформляючи на обраній поверхні авто креативне рекламне зображення.

Це не весь перелік запитань, відповіді на які ми реалізовуємо у вигляді наданні якісних послуг. Для більш детальнішого ознайомлення зі специфікою роботи нашої агенції в аспекті оформлення реклами під будь-який тип автомобіля пропонуємо переглянути цю статтю.

 

Реклама на машині
Реклама на машині

Загалом реклама на авто давно стала надійним методом просування власної продукції, послуг, підвищення чи нагадування цільовій аудиторії про авторитетність того чи іншого бренду.

У галузі сучасного рекламного бізнесу реклама на машині являє собою процес наповнення зовнішніх сторін свого чи корпоративного транспорту необхідною рекламною інформацією про дієве функціонування різних організацій, компаній, їхні контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта тощо).

Рекомендуємо розмістити рекламу на автомобілі, звертаючись до послуг нашої компанії, тому що ми надаємо гарантії щодо якості, надійності та вчасного виконання замовлення.

Реклама на авто, виготовлення якої відбувається завжди у чітко встановлені терміни, спроможна зберігати яскравий презентабельний вигляд протягом тривалого часу експлуатації, не втрачаючи показового й ефектного стилю за весь період функціонування. Поза тим, відповідно до Вашого бажання, працівники нашої агенції можуть зробити демонтаж вже існуючої реклами. В такому випадку Вам не варто хвилюватися щодо автомобіля: процес зняття наклейки в жодному разі не пошкодить поверхні та фарби Вашої машини.

Тому Ви можете бути впевненими у професіоналізмі нашої команди, а також у високому рівні довіри. Адже під час співпраці для нас є важливими засади гуманності, якості, майстерності виконання своєї справи.

Наша рекламна компанія надає широкий спектр послуг з брендування автотранспорту, а саме:

 • реклама на машинах легкових – являє собою брендування власних легкових автомобілів, тобто процес нанесення логотипів чи необхідної контактної інформації на зовнішні боки, двері, задні вікна легкових автотранспортних засобів;
 • реклама на грузовому транспорті – це виготовлення та розповсюдження оригінальної реклами на вантажних автомобілях, що здійснюють перевезення товарів або слугують для реалізації конкретних замовлень.

Наше рекламне агентство вирізняється унікальним стилем та образом, тому що ми позиціонуємо себе на українському ринку реклами як компанія з повного циклу створення високоякісної продукції для подальшого розповсюдження на всіх типах автотранспорту.

Повний оборот означає, що реклама на авто, ціна якої є досить помірною в нас, проходить всі етапи становлення: від пошуків конструктивних творчих ідей, розробки макета – до фактичного розміщення на зовнішні боках легкового чи вантажного транспорту.

Щоразу ми формуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, реалізовуємо виключно неповторні рекламні проекти під конкретну легкову чи вантажну машину, щоб максимально ефективно втілювати рекламну кампанію. Остання, звісно, передбачає посилення позитивного іміджу рекламованої компанії, активізацію купівлі того чи іншого товару, послуги тощо.

Залежно від побажань та потреб замовника реклама на машину може бути оформлена у різноманітних форматах. Приміром, у нас передбачене виготовлення невеликих та середніх наклейок на автомобіль, а також масштабні рекламні зображення, що займають всю площину авто ззовні.

Реклама на машині
Реклама на машині

Розміщення реклами на легкових автомобілях

Реклама на машині, ціна якої зазначена на нашому сайті, – це вірне рішення для підкреслення індивідуального стилю Вашої компанії, її якісних послуг чи продукції.

Враховуючи той фактор, що під час ведення власної справи кожен успішний бізнесмен завжди ретельно стежить за бюджетом фірми, просування товарів та послуг з допомогою брендування легкової машини – відносно недорогий і дуже результативний спосіб для того, щоб регулярно та ненав’язливо нагадувати цільовій аудиторії про Ваш бренд та Вашу якісну продукцію.

Подібний метод зовнішнього рекламування є повністю безкоштовним в аспекті демонстрації, оскільки рекламні наклейки на авто розташовуються безпосередньо на Вашому транспортному засобі. Відтак, один раз заплативши потрібну суму за послугу створення наклейки реклама на авто, протягом часу експлуатації реклами замовнику вже не потрібно сплачувати кошти за рекламне експонування, як це відбувається, приміром, з рекламою на тролейбусі чи маршрутному таксі.

Ось чому, власне, легковий корпоративний транспорт, оздоблений нашою унікальною рекламою, вважається дієвим засобом для проведення ефективної рекламної кампанії. Адже брендований легковий автотранспорт перевтілюється у перманентний рекламний фон для організації, фірми, компанії, що безперервно працює-рекламує установу, її продукцію (послугу) по всій території, де функціонують конкретні робочі машини.

Реклама на легковому транспорті від наших майстрів включає в себе всі етапи формування ефективного зображення, яке згодом переносимо на площину Вашої машини. Ми працюємо над розробкою ідей, їхнім оформленням на макетах, а згодом – над безпосереднім поширенням готових рекламних зображень на бортах корпоративних легкових автомобілів.

Географія нашої діяльності розповсюджується на територію всієї Західної України. Ми працюємо над створенням та поширенням якісних рекламних звернень на легкових авто у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницьку, Чернівцях, Ужгороді. Широкий географічний сегмент гарантує реалізацію рекламної кампанії у найбільш продуктивний спосіб, оскільки дозволятиме залучати до маркетингової діяльності щоразу більший відсоток потенційних споживачів.

На сучасному ринку реклами ми зарекомендували себе як потужна компанія з наявною власною виробничою базою та висококваліфікованим персоналом. Так, ми володіємо добірним обладнанням із відповідністю всім європейським стандартам. Наприклад, серед устаткування є наявний інвентар для друку реклами під легкові автомобілі, широкоформатного ламінування, плотерного розкрою, фарбування автотранспорту та фактичної поклейки готових рекламних зображень.

Для того щоб виробити наклейки на легкову машину, фахівці нашої компанії застосовують різноманітні плівки лише добірної якості, перевірені часом, досвідом та результативністю.

Для прикладу, в процесі виготовлення креативної реклами під легковий корпоративний автомобіль ми послуговуємося такими плівками, як Oracal, Ritrama, 3M. З їх допомогою Ваше рекламне зображення на машині зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив зовнішнього середовища (атмосферні опади, пил, бруд, сильний вітер тощо) та фактор дії часового еквівалента.

Звернемо увагу, що плівки для брендування легкових транспортних засобів можуть бути:

 • білого кольору – найкраще підходять для широкоформатного друку;
 • прозорими – відмінний варіант для проведення ламінації друку;
 • різнокольоровими – для створення порізки (тобто самої аплікації).
Реклама на корпоративних автомобілях
Реклама на корпоративних автомобілях

Крім того, плівки для виробництва наклейок на легкові машини класифікуються відповідно до структури поверхні автомобіля. В цьому аспекті розрізняють плівки: дзеркальні, фактурні (приміром, імітація дерева чи карбону), матові, глянцеві, світлоповертаючі, прозорі з внутрішнього боку та кольорові ззовні. Останній варіант найкраще застосовується для скляних поверхонь автотранспорту.

Відповідно до вищеописаних характеристик та особливостей матеріалу плівки можуть надійно виконувати своє призначення на легкових, а також вантажних машинах в часовому діапазоні від 1 до 10 років.

Зазначимо, що у випадку використання повноколірної наклейки під рекламу на корпоративний автомобіль для їхнього створення ми застосовуємо широкоформатний друк сольвентними або екосольвентними фарбами. Саме ці фарби дають гарантію бездоганного вигляду рекламних наклейок на авто впродовж довгого часу експонування.

Також з метою надійної захищеності вищезгаданих наклейок наші фахівці здійснюють процес ламінації прозорою плівкою. Ця процедура є вкрай важливою для захисту рекламного зображення від подряпин, смолистих плям, стирання на мийках, впливу ультрафіолетових променів та інших небажаних чинників зовнішнього середовища.

Розміщення реклами на вантажних автомобілях

Наша рекламна агенція спеціалізується на брендуванні автомобілів усіх типів та марок, зокрема машин, що здійснюють різноманітні вантажні перевезення.

Ми вчасно, якісно та відповідально реалізовуємо креативні рекламні рішення для розповсюдження на бусах, фургонах, фурах, цистернах, вантажівках під перевезення побутової техніки та інших громіздких об’єктів.

Спосіб рекламування на бусах

Реклама на бусах являє собою ексклюзивні рекламні зображення, наклейки, які ми виготовляємо та поширюємо на бортах мікроавтобусів, вантажних, малотоннажних машин, що мають середню вантажопідйомність 2 т. Це можуть бути як вантажні, пасажирські, так і комбіновані вантажопасажирські машини. Ми працюємо з оформленням площин будь-якого різновиду та спрямування.

Брендування бусів вигідне через те, що цей різновид вантажного транспорту часто використовують у функціонуванні торгових баз. Поза тим, буси характеризуються економністю, достатнім швидкісним рівнем, мобільністю. Відтак для успішного ведення, скажімо, малого бізнесу цей вид авто просто-таки незамінний. А разом із ним незамінною стає наша унікальна реклама.

Ми реалізовуємо виняткові рекламні проекти на бусах на території всієї Західної України.

Спосіб рекламування на фурах

Реклама на фурах – це створення та розміщення майстерно продуманих візуальних повідомлень на зовнішніх боках громіздкого авто c вантажним напівпричепом або з вантажним напівпричепом та кількома причепами. Наша команда спеціалізується на виробництві першокласних рекламних зображень з урахуванням специфіки ведення Вашого бізнесу, географії Вашої діяльності та експлуатаційних умов тієї чи іншої фури вже понад сім років. За час тривалого функціонування ми встигли реалізувати чимало успішних рекламних проектів з використанням фур в якості дієвої рекламної площини.

Спосіб рекламування на фургонах

Якщо Вам потрібна дієва реклама на фургонах, рекомендуємо звертатися до нашої агенції. Нагадаємо, що ми реалізовуємо добірну рекламу на фургонах та будь-яких інших транспортних варіаціях у найбільших містах Західної України: Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницьку, Чернівцях, Ужгороді.

Спосіб рекламування на цистернах

Досить ефективно працює також реклама на цистернах. Фахівці нашої рекламної компанії подбали про те, щоби замовники могли звертатися до нас, маючи в якості рухливої рекламної площини це вантажне авто. Особливістю вантажівок-цистерн є комплектація спеціальної ємкості для перевезення рідкого, напіврідкого, сипучого вантажу.

Традиційно цистерни застосовують як предмет для транспортування нафтової продукції, харчових продуктів у рідкому форматі на кшталт молока чи пива, зріджених газів (бутан, пропан), хімічних активних сполук (луги, кислоти), сипучих виробів (борошно, цемент, пісок). Як бачимо, продукція, яку зазвичай перевозять у цистернах, є доволі різноманітною та розповсюдженою. Ось чому оформляти зовнішні боки цистерни означає вигідно та ефективно рекламувати свої неповторні товари та послуги.

Спосіб рекламування на грузових холодильниках

Крім того, продуктивною вважається реклама на грузових холодильниках, створення та поширення якої рекомендують професіонали нашої рекламної компанії. Ми працюємо над розробкою та розповсюдженням дієвих рекламних проектів на бортах грузових холодильників на території всієї Західної України (Львів, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород).     

Звернемо увагу, що цей спосіб поширення інформації про унікальність Вашої фірми, продукції чи послуг є досить дієвим та володіє безліччю переваг. Наведемо нижче найбільш актуальні для замовників.

 1. Ви – у постійному полі зору

Не секрет, що рухомі об’єкти значно швидше й легше привертають увагу людини, ніж статичні. Відповідно до статистики дослідження зовнішньої реклами (свого часу дані були опубліковані в журналі «ТАСА»), близько 96% опитаних вважають, що реклама на корпоративних легкових та вантажних машинах вважається більш ефективною, ніж її відповідники на традиційних носіях зовнішнього рекламування. Така рухлива реклама краще запам’ятовується, спритніше «кидається в очі», викликає більше позитивних емоцій.

Також врахуємо величезні площі вантажних автомобілів (для прикладу, площа поверхні однієї вантажівки сягає понад 20 м.кв.). Додамо до цієї цифри кількість машин, яким традиційно володіє дистрибуційна компанія (так, парк вантажних машин може налічувати приблизно 10 і більше одиниць). В результаті отримаємо чималий впливовий еквівалент рухомої креативної реклами, на яку просто таки неможливо не звернути уваги!

 1. Забрендована вантажівка є більш помітною

Вантажні автомобілі, оздоблені креативною рекламою від наших майстрів, постійно перебувають в полі зору потенційних споживачів. Так, виняткова реклама на грузовому транспорті повсякчас вирізнятиметься серед потоку звичайних машин. Таким чином між Вашою продукцію (послугами) та можливими покупцями триватиме постійний зоровий контакт, що відмінно впливатиме на зростання продаж, підтримку позитивного іміджу Вашої компанії.     

 1. Щоденне і цілодобове функціонування – безперервний потік дієвого рекламування

Рекламні зображення, розповсюджені на бортах корпоративних вантажівок, «рухаються» разом із ритмами пасажирів, пішоходів, водіїв, інших учасників дорожнього руху того чи іншого західноукраїнського міста. Відповідно автореклама працює без перерв, даючи можливість потенційним споживачам як слід ознайомитися з унікальними пропозиціями від Вашої фірми.

Цікаво, що в середньому кожна одиниця міського пасажирського транспорту виїжджає на маршрут приблизно 22-24 дня на місяць. А реклама на автомобілях, зокрема на вантажівках, працює безперервно кожного дня!

 1. Унікальність, естетика

Грамотно підібраний за кольором автомобіль не буде створювати контрасту з рекламою. Натомість брендована вантажівка матиме вигляд одного цілого, з унікальним естетичним акцентом. Такий автомобіль привертатиме увагу величезний сегмент цільової аудиторії та сприятиме розширенню об’ємів Ваших продаж.

 1. Вигідні ціни, висока якість!

У нас Ви можете замовити добірну рекламу для поширення на корпоративному автомобілі, заощаджуючи власні кошти, отримуючи високоякісний рекламний продукт.

Загалом діапазон цін є широким та залежить від особливостей виготовлення рекламних наклейок. Вартість 1 метра квадратного коливається від 50 грн. до 500 грн. Також вартість формується з урахуванням складності робочої поверхні автотранспорту.

Телефонуйте до нас, знайомтеся з деталями. Наші висококваліфіковані працівники знайдуть найбільш вигідне рішення для Вас та Вашої компанії!