Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Виготовлення реклами

Сьогодні на ринку сучасної рекламної індустрії ми є потужною компанію з виготовлення зовнішньої реклами, яка володіє власною виробничою базою, усім необхідним обладнанням для створення надійної продукції. До прикладу, серед ресурсних складників у нас наявне сучасне устаткування для:

 • Друк реклами – наша друкарня наділена всіма характеристиками, що відповідають європейським стандартам якості. Поза тим, у нашій компанії друк рекламипередбачає попереднє погодження з клієнтом. Тобто під час безпосереднього виготовлення наклейок замовник має право отримати й переглянути взірець майбутнього рекламного продукту, оцінити якість кольоропроби рекламного зображення, за потреби – словесно внести корективи чи позитивне ствердження.
  Тому для отримання відмінного результату звертайтеся до нас, оскільки ми гарантуємо високоякісний рекламний роздрук: Львів, його громадський транспорт, вулиці, проспекти оздоблені чималим варіативним рядом ексклюзивної реклами з чудовим рівнем якості та ефективності від наших фахівців.
 • Широкоформатного ламінування – наша компанія надає широкий спектр якісних послуг по ламінуванню широкоформатних відбитків, аплікації рекламних зображень, одночасному процесу ламінування та прокатки самоклеючої плівки, а також по оформленню кольорового тону на основі різнокольорових вінілів.
 • Плотерного розкрою – так, плотери здатні випускати рекламний матеріал з урахуванням максимальної ширини друкування. У процесі виготовлення рекламних зображень з метою поширення на бортах громадського транспорту ми застосовуємо лише матеріали відомих брендових компаній, перевірених часом і досвідом: Oracal, Ritrama, 3 M.
  Плівки, що ми використовуємо, враховують особливості всіх можливих площин, тому чудово функціонують на гладких, рельєфних, тентових, скляних поверхнях.
 • Фарбування транспортних засобів – працівники нашої рекламної агенції послуговуються винятково фарбами високої якості, а пристрої для друку спеціально прилаштовані до цих фарб. Відтак ми отримуємо готове рекламне зображення досить стійкого рівня (без допоміжних заходів для захисту) до ультрафіолетового випромінювання та інших пагубних чинників навколишнього середовища (атмосферні опади, надмірний рівень вологи, бруд, пил тощо).
 • Поклейка рекламних матеріалів – фахівці нашої компанії здійснюють поклейку готових рекламних проектів на той чи інших транспортний засіб. Ви можете бути впевненими у професійному підході до цього та всіх інших етапів створення реклами, оскільки після кожної поклейки наші працівники проводять спеціальний фото звіт виконаних робіт. Демонстрація сумлінно розклеєних зображень дає гарантію якісного проведення всієї рекламної кампанії.

З нами ефективно співпрацювати, тому що:

 1. Ми працюємо без посередників

Якщо Ви бажаєте отримати рекламний проект високої результативності ще й при цьому зекономити власні кошти, тоді Вам до нас!

Справа в тому, що наша рекламна компанія є однією з небагатьох на території Західної України, яка займається створенням надійної рекламної продукції без залучення третіх осіб. За відсутності посередників ми ведемо конструктивний діалог із замовником, що дозволяє йому заощаджувати ціннісні час, фінанси та ресурсний потенціал. Адже рекламодавець одержує ціну на рекламу з перших рук, не переплачуючи стороннім учасникам рекламного процесу.

В результаті наші клієнти завжди вчасно отримують рекламу для розміщення на різних видах громадського транспорту з відповідним рівнем якості, довготривалої експлуатації.

 1. Ми володіємо власною виробничою базою

Ресурсний потенціал нашої агенції чималий. У складі виробничої бази наявні всі життєво необхідні елементи устаткування, що відповідають стандартам європейської якості, надійності та здатні випускати рекламну продукцію довготривалого використання.

Зокрема, нагадаємо, що до серед обладнання у нас є добірні засоби для друку реклами, широкоформатного ламінування, плотерного розкрою, фарбування транспортних засобів та безпосередньої поклейки рекламних матеріалів.

 1. Компанія, що робить усе під ключ від початку до кінця

Беззаперечною перевагою замовлення реклами у нас є те, що наша агенція займається повнометражним виготовленням зовнішньої реклами. Ми пропонуємо створення задуму, втілення оригінальних ідей на макетах, безпосередню реалізацію рекламних зображень та їх розповсюдження на бортах конкретного виду громадського транспорту.

 1. Широкий вибір можливостей

Ми маємо унікальну нагоду підібрати той матеріал для виготовлення реклами, який найкраще зможе відобразити всі переваги, неповторні властивості Вашого товару чи послуги.

 1. Тривалий термін експлуатації

Реклама, яку створюють наші професіонали для розповсюдження на громадському транспорті у містах по всій території Західної України, вирізняється високим рівнем якості, надійності, ефективності та, що не менш важливо, – довготривалим терміном використання.

Варто зазначити, що виготовлені нашими експертами рекламні зображення здатні виконувати своє призначення на бортах громадського транспорту чи інших засобів для пересування впродовж 365 днів експлуатації. Так, гарантійний термін зовнішньої реклами становить один рік.

 1. Високий рівень спеціалізації

Не зайвим буде нагадати, що наша компанія спеціалізується на виробництві добірних рекламних проектів з метою поширення на різних видах транспорту близько семи років. Впродовж тривалого часу функціонування на сучасному ринку реклами ми позиціонуємо себе як рекламна компанія з досконалим практичним досвідом. Адже виготовлення саме високоякісної реклами на транспорті є однією з основних послуг, що ми надаємо.

 1. Унікальність
Виготовлення реклами
Виготовлення реклами

Рекламні зображення від наших майстрів, які оздоблюють борти тролейбусів, трамваїв, автобусів, маршрутних таксі, наділені винятковістю, оригінальністю і добірним смаком. Завдяки такій рекламі значний відсоток можливих споживачів перетворюватимуться на активних покупців Вашої продукції та порівняно короткий відрізок часу.

Як бачимо, нинішній ринок рекламної індустрії представлений широким видовим різноманіттям. Серед усіх можливих варіацій рекламної продукції вагоме місце посідає зовнішня реклама, що давно стала популярним каналом розповсюдження інформації про конкретну продукцію чи послуги.

Нагадаємо, що зовнішня реклама – це графічні, текстові або комбіновані інформативні повідомлення, оформлені переважно у вигляді креативних зображень, які поширюють у спеціальних тимчасових або постійних конструкціях, розміщених на відкритих для постійного огляду площинах. Такими площинами зазвичай виступають елементи будівель, інших споруд, частини вуличного обладнання (лавки, зупинки, стовпи, щити тощо).

Переважно носіями зовнішньої реклами витупають усі зручні конструкції на проспектах, вулицях, площах, вздовж автомобільних доріг, які виявляються доступними для огляду пасажирів, пішоходів, водіїв, інших учасників активного життя того чи іншого міста.

Загалом виготовлення реклами є процесом складним, багаторівневим, а також доволі креативним та відповідальним. Процес виробництва по-справжньому якісної та результативної реклами вимагає чималого досвіду у відповідній галузі, наявності потужної виробничої бази, усіх необхідних ресурсів високого рівня, а також сумлінних кваліфікованих кадрів.

Враховуючи вищезазначені критерії, зазначимо, що виготовлення рекламної продукції під організацією нашої компанії триває вже близько семи років. Протягом цього чималого терміну фахівці нашої агенції давно сформували та втілюють на практиці ефективні методики створення, креативного оформлення, поширення рекламних проектів високого рівня і  відмінної результативності.

Отже, з метою одержання добірної рекламної продукції, з допомогою якої Ви гарантовано отримаєте збільшення продаж, рекомендуємо звертатися до послуг нашої агенції.

Звернемо Вагу увагу, що ми займаємося виробництвом реклами на транспорті у таких західноукраїнських містах, як Львів, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород та Чернівці.

Пропонуємо коротко ознайомитися з особливостями створення рекламних проектів у кожному із зазначених обласних центрів.

Виготовлення реклами Львів

Виготовлення реклами
Виготовлення реклами

Ми займаємося виготовленням рекламних продуктів з метою їхнього поширення на громадському транспорті у місті Львові. Так, реклама від наших майстрів оздоблює львівські тролейбуси, трамваї, автобуси, маршрутні таксі, регулярно сповіщаючи жителів та гостей міста про новинки, акції, знижки, бонуси чи просто унікальні можливості Вашого товару (послуги), що неодмінно змінить життя на краще.

Реклама, яку ми створюємо для поширення на громадському транспорті Львова, характеризується високим рівнем якості, надійності, результативності. Така реклама має гарантійний термін експлуатації один рік та відмінно функціонує для потенційних споживачів, незважаючи на вплив зовнішнього середовища (атмосферні опади, ультрафіолетове випромінювання, пил, бруд). Адже виготовлена нашими майстрами рекламна продукція вирізняється винятковим показником стійкості.

Виготовлення реклами Луцьк

Це процес створення креативних рекламних проектів, які поширюють наші працівники на бортах громадського транспорту у місті Луцьку.

Ми спеціалізуємося на виготовленні високоякісних рекламних зображень для розміщення на боках луцьких автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі.

Виготовлення реклами Рівне

Являє собою виробництво рекламних проектів з метою їхнього поширення на громадському транспорті в обласному центрі Рівненщини. Оригінальні зображення від наших творців реклами прикрашають рівненські тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі, регулярно повідомляючи жителів та гостей міста про новинки, акції, знижки, бонуси чи просто унікальні можливості Вашого товару або послуги.

Реклама, яку ми створюємо для поширення на громадському транспорті Рівного, має високий рівень якості, стійкості, ефективності.

Виготовлення реклами Тернопіль

Наша рекламна агенція кваліфікується на створенні добірних зображень, повідомлень з метою розповсюдження інформації про Ваш неповторний товар чи послугу на таких рекламних носіях, як тернопільські автобуси, тролейбуси, маршрутки.

Виготовлення реклами Хмельницький

Це виробництво рекламних постерів, банерних розтяжок, плакатів з метою їхнього поширення на громадському транспорті в обласному центрі Хмельниччини. Креативні зображення від наших майстрів функціонують в ролі конструктивного інформатора на хмельницьких тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі, перманентно сповіщаючи пасажирів, пішоходів, водіїв про новинки, акції, знижки, бонуси чи виняткові можливості Вашого товару або послуги.

Виготовлення реклами Івано-Франківськ

Ми займаємося виробництвом високоякісної рекламної продукції задля продуктивного інформування населення та гостей міста. Так, нашу рекламу розповсюджують на боках івано-франківських тролейбусів, маршруток та автобусів, щоб кожен охочий мав змогу дізнатися про Ваш винятковий товар чи послугу.

Виготовлення реклами Чернівці

Являє собою процес створення та безпосереднього поширення добірних зображень, повідомлень з метою розповсюдження інформації про Ваш товар або послугу на таких рекламних носіях, як автобуси, тролейбуси, маршрутки у місті Чернівці.

Виготовлення реклами Ужгород

Наша агенція спеціалізується на виробництві ефективних зображень, повідомлень для розміщення інформації про Вашу продукцію чи послуги на таких рекламних носіях, як ужгородські автобуси та маршрутні таксі.

Реклама на транспорті в місті Ужгород наділена високим рівнем якості, надійності, результативності. Наша продукція має гарантійний термін експлуатації один рік та відмінно функціонує для потенційних споживачів, незважаючи на вплив зовнішнього середовища.