Реклама на автомобілі Івано-Франківськ

Реклама на автомобілі Івано-Франківськ
Реклама на автомобілі Івано-Франківськ

Розповсюдження самобутніх рекламних зображень на зовнішніх боках власного чи корпоративного автотранспорту в місті Івано-Франківськ дарує рекламодавцю безліч вагомих переваг, серед яких чільне місце посідає можливість економити на платі за оренду. Також не потрібно просити в когось дозволу для розміщення реклами. Адже рекламним носієм виступає така вигідна площина, як Ваш автомобіль!

Саме брендування івано-франківського транспорту спроможне чітко підкреслити імідж організації, фірми. Поза тим, така реклама пересуватиметься по місту, ненав’язливо інформуючи населення Івано-Франківська про Ваші якісні послуги, товари.

Відтак, сьогодні брендування авто Івано-Франківськ займає лідерські позиції серед інших варіацій просування продукції, послуг, підкреслення унікальності іміджу конкретної фірми. Годі применшити ефективність такого методу інформування населення, як реклама на авто. Івано-Франківськ сьогодні наповнений великою кількістю забрендованих легкових, вантажних машин, оформленням яких займаються кваліфіковані працівники нашої рекламної компанії.

Рекомендуємо звертатися до нашої агенції з послугами створення та розміщення реклами на легкових автомобілях, автобусах чи вантажних автомобілях. За бажанням, весь транспорт Вашої фірми буде виділений логотипами, корпоративними кольорами, яскравими та неповторними рекламними зображеннями.

Принагідно зазначимо, що наше агентство пропонує широкі варіанти послуг з брендування свого чи корпоративного автотранспорту, наприклад:

  • створення та поширення реклами на легкових авто – це процес виготовлення та фактичного нанесення логотипів, важливої контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон) на двері, задні вікна транспортних засобів. Автотранспорт, оздоблений винятковою рекламою від наших фахівців, здатен мимоволі привертати увагу велику кількість цільової аудиторії;
  • поширення ефективної реклами на вантажівках в Івано-Франківську, які здійснюють перевезення конкретної продукції або слугують для виконання певних замовлень. Таким чином забрендований вантажний автотранспорт щоденно буде виокремлюватися на загальному фоні міста, привертаючи увагу потенційних споживачів, запрошуючи до купівлі чи задоволення потреб через розрекламовані послуги, товари.
Реклама на автомобілі Івано-Франківськ
Реклама на автомобілі Івано-Франківськ

Експерти нашої агенції створюють ексклюзивну рекламу для розповсюдження на власних чи корпоративних, легкових чи вантажних машинах у місті Івано-Франківськ, використовуючи плівки високої якості на кшталт Ritrama, 3M, Oracal.

Добірність цих плівок пояснюється довготривалим терміном експлуатації з надійним захистом від таких чинників навколишнього середовища, як дощ, сніг, град, пил, бруд, корозія, ультрафіолетове випромінювання тощо.

Серед вищезгаданих плівок особливою популярністю користується матеріал від виробника Oracal. Ця самоклеюча плівка вважається найбільш затребуваною, зокрема під час оформлення реклами на легкові чи вантажні авто в Івано-Франківську.

Використання самоклеючих полімерних плівок з відповідним рівнем прозорості дозволяє наклеювати їх на будь-яку за розмірами й особливими характеристиками поверхню (площини з вигинами, рельєфними нерівностями, скляним, тентовим покриттям).

Якщо у замовника виникає потреба змінити зовнішній вигляд забрендованого автотранспорту, зняття самоклеючих плівок не становить проблеми. Адже подібні матеріали легко та швидко знімаються, не залишаючи небажаних слідів чи подряпин.

Важливий момент: якщо Ваш рекламний носій (вантажівка чи легкове авто) був покритий вініловими наклейками, і Вам наразі потрібно їх зняти, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців, які зроблять свою справу якісно та без шкоди для автомобіля.

Для виробництва високоякісної реклами з метою поширення на бортах власних, корпоративних, вантажних, легкових машин будь-якої марки та спрямування наші кваліфіковані працівники завжди знають: результативною вважається така реклама, що своїм влучним і коротким змістом здатна миттєво викликати позитивну емоцію в реципієнта.

Оскільки забрендований автотранспорт в місті Івано-Франківськ позиціонує себе як ефективний «рухливий» рекламний носій, наші експерти ретельно вивчають психологічні, соціальні та багато інших аспектів для створення унікальних, а головне, позитивно налаштованих текстів та зображень під авто.

Для того щоб реклама на автотранспорті в Івано-Франківську швидко та ненав’язливо дійшла до запланованих адресатів, фахівці нашої агенції під час планування та розробки ідей послуговуються наступними важливими чинниками, зокрема під час створення рекламних текстів, слоганів:

  • формулювання словосполучень, речень, висловів у простий, лаконічний спосіб. Краще вживати прості короткі речення;
  • грамотне конструювання словоформ, виразів, слоганів;
  • демонструвати виключно перевірені факти;
  • головний важіль ідеї в рекламі на автотранспорті (тобто слоган) повинен бути коректно переконуючим, і в жодному разі не нав’язливим;
  • намагатися привернути й втримувати увагу потенційних споживачів, застосовуючи зрозумілі та яскраві художні засоби, гру слів, доречний експресивний гумор;
  • у жодному разі не перебільшувати з іронією та надмірним гумором;
  • уникати повторів у фразах, реченнях, стандартизації, банальних висловів.

Ми повсякчас пам’ятаємо, що брендування автотранспорту в Івано-Франківську та в інших західноукраїнських містах (Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницьку, Ужгороді, Чернівцях) – це відмінний метод вирізнятися серед загального транспортного потоку, швидко привертати потрібний сегмент цільової аудиторії, регулярно та коректно нагадувати можливим покупцям про унікальні можливості Вашої продукції, послуг, про престижність Вашої компанії.

Та найважливіше – із забрендованим автомобілем Ви будете залишатися господарем рекламної площини, економлячи час, кошти, паралельно здійснюючи масштабну рекламну кампанію.

Реклама на автомобілі Івано-Франківськ
8.4 з 10 базується на 45 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні