Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Монтажні роботи

Є необхідність розміщення реклами на громадському, корпоративному чи власному транспорті, рекомендуємо звертатися до нашої рекламної компанії. Ми запропонуємо для Вас широкий спектр якісних послуг, що пов’язані з виготовленням широкоформатного друку рекламних проектів на добірній плівці Oracal та інших дієвих матеріалах.

Працівники нашої агенції знають, як приємно здивувати клієнтів насиченою палітрою кольорів, що функціонуватиме на рекламному зображенні впродовж довгого терміну експлуатації. Адже термін якісного існування оракалу на транспорті може сягати 1 рік. Відповідно такий матеріал чудово підходитиме для довготривалої рекламної кампанії.

Отож, виділимо головні переваги використання самоклеючої плівки оракал під час оформлення тієї чи іншої реклами на транспорті:

  • високий рівень якості кольорів та надрукованої текстової інформації;
  • унікальна можливість для поклейки на будь-яку поверхню транспорту (гладку, скляну, тентову, рельєфну тощо);
  • доступна ціна;
  • довгий термін експлуатації – нагода для застосування під час довгострокових рекламних кампаній;
  • простий швидкий монтаж;
  • за потреби – простий швидкий демонтаж без шкоди для поверхні транспорту.
Монтажні роботи
Монтажні роботи

Працівники нашої рекламної компанії здійснюють монтажні роботи по нанесенню рекламних зображень на транспорт завжди вчасно, швидко та якісно. Крім того, ми пропонуємо весь спектр послуг для виготовлення ефективної реклами на транспорті: від опрацювання ідей, розробки макета, до фактичної поклейки готових зображень із застосуванням виключно добірних матеріалів на кшталт самоклеючої плівки Oracal серій 641 та 751 і не лише.

Універсальність плівок, якими ми послуговуємося в процесі виготовлення реклами, полягає також у наступному. Справа в тому, що такі матеріали можна монтувати як ззовні конкретного транспортного засобу, так і всередині. Завдяки зовнішній поклейці самоклеючою плівкою Ви гарантовано отримаєте відмінний результат: подібне рекламне зображення на транспорті не буде відблискувати разом із транспортним склом. Його можна з легкістю читати, роздивлятися, оскільки якість плівки дарує зручність під час перегляду рекламного повідомлення.

Окрім самоклеючих плівок на кшталт оракала, в процесі виробництва рекламних проектів ми також застосовуємо інші види матеріалів. Все залежить від типу реклами, особливостей рекламного носія (вітрина, транспорт, щит тощо), терміну експлуатації та багато інших чинників.

Наголосимо, що ми здійснюємо монтажні роботи з використанням багатьох типів плівок. Їхніх класифікацій є безліч. Приміром, залежно від конкретно обраних чинників плівки можуть бути:

  • глянсові, матові – вважаються найбільш затребуваними для широкоформатного друку. Їх часто застосовують під час створення зовнішньої та реклами інтер’єрів. Вони відрізняються за структурністю поверхні. Наприклад, у матовій поверхні плівки наявні зумисне мікроскопічні нерівності, в той час як у глянсової плівки поверхня ідеально рівна. Це дозволяє дзеркально та яскраво відбивати світло;
  • світловідбиваючі плівки – являють собою матеріали, які здатні відбивати світло, що потрапляє на них. Зазвичай їх використовують для створення дорожніх знаків та реклами на узбіччях доріг;
  • транспортні плівки – в широкоформатному друці застосовують з метою поклейки вантажного чи легкового авторанспорту. Транспортна плівка має високу стійкість до руйнівного впливу навколишнього середовища, враховуючи дію хімічних речовин.

Тож, як бачимо, роздрук на самоклеючій плівці вважається одним із найбільш якісних методів розміщення реклами на транспорті та довготривалого підтримання іміджу виробника. Саме з допомогою роздрукованого на плівці рекламного зображення можна формувати й надалі постійно зберігати позитивний образ Вашої фірми, продукції чи послуг. А далі перевтілюватися у незамінний варіант товару для потенційних споживачів.

У сучасній сфері реклами існує багато видів самоклеючих плівок. Однак найбільшою популярністю як серед рекламодавців, так і серед рекламних агенцій, користується плівка оракал (Oracal), яку найчастіше застосовують у зовнішній рекламі, зокрема в рекламі на всіх видах транспорту.

Нагадаємо, що кваліфіковані фахівці нашої компанії також активно використовують цей тип самоклеючих плівок для створення високоякісних рекламних зображень з подальшим їх поширенням на тролейбусах, трамваях, автобусах, маршрутних таксі, вантажних та легкових автомобілях по всій території Західної України. Відповідно якісні взірці наших рекламних проектів на транспорті Ви можете побачити в таких західноукраїнських містах, як Львів, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці.

У багатоетапному процесі виготовлення реклами на транспорті роздрук на плівці є одним із різновидів широкоформатного друку. Так, без вінілової плівки неможливо створити по-справжньому добірні рекламні зображення, призначені для майбутнього розповсюдження на різних поверхнях (жорсткі, гладкі, рельєфні тощо). Тому на сьогодні широкоформатний друк з використанням самоклеючих плівок вважається дуже результативним варіантом демонстрації рекламного повідомлення для широкого кола потенційних споживачів.

В нинішньому українському рекламному бізнесі затребуваність саме такого способу роздруку пояснюється, насамперед, широкими можливостями застосування плівок. Скажімо, поклейка оракала може слугувати для оздоблення вітрин на місцях безпосереднього продажу, оформлення автотранспорту, створення таблиць, рекламних вивісок і так далі.

Поза тим, популярність роздруку на самоклеючій плівці спричинена помірними цінами (замовлення широкоформатного друку коштує порівняно недорого), високою якістю, насиченим кольором та відносною простотою під час нанесення рекламного зображення.

Пропонуємо здійснити замовлення широкоформатного друку на плівці у нас, і Ви отримаєте рекламне зображення високої якості, у чітко встановлені терміни та з дотриманням усіх норм ефективності!