Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на авто Івано-Франківськ

Реклама на авто Івано-Франківськ дарує безліч вагомих переваг, серед яких вагоме місце займає можливість економити на платі за оренду. На брендування авто не потрібно особливі дозволи або документи для розміщення реклами.

Порахувати ціну онлайн
реклама на авто Івано-Франківськ
Реклама на авто для логістичної компанії PAKLINE GROUP

Саме реклама на авто Івано-Франківськ спроможна чітко підкреслити імідж компанії, збільшити впізнаваність бренду. Крім цього, така реклама пересуватиметься по місту, ненав’язливо інформуючи населення Івано-Франківська про Ваші послуги або товари.

На сьогодні брендування авто Івано-Франківськ займає лідерські позиції серед інших варіантів просування продукції та послуг. Поклейка плівки на авто Івано-Франківськ відбувається у будь-який зручний для вас час працівниками рекламної компанії “ПромоЕкспрес”.

реклама на авто Івано-Франківськ
Брендування авто “Мідан”

Рекомендуємо звертатися до нашої агенції за такими послугами:

 • брендування автобуса;
 • брендування тролейбуса
 • брендування маршрутки;
 • брендування трамваю;
 • брендування буса;
 • брендування мікроавтобуса;
 • брендування вантажівки;
 • брендування інших видів транспортних засобів.

Для чого потрібна реклама на авто Івано-Франківськ?

За бажанням, весь транспорт Вашої фірми буде виділений логотипами, корпоративними кольорами, яскравими та неповторними рекламними зображеннями.

Варто зазначити, що наше агентство пропонує широкі варіанти послуг з брендування власного чи корпоративного автотранспорту, наприклад:

 • створення та поширення брендування авто – це процес виготовлення та фактичного нанесення логотипів, важливої контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон) на двері, задні вікна транспортних засобів. Автотранспорт, оздоблений винятковою рекламою від наших фахівців, здатен мимоволі привертати увагу велику кількість цільової аудиторії;
 • розміщення ефективної наклейки на авто в Івано-Франківську забезпечить вам виокремлення вашого автомобіля на загальному фоні. Реклама на авто гарантовано приверне увагу потенційних споживачів, запросить до купівлі чи задоволення потреб через розрекламовані послуги, товари.

Експерти нашої агенції створюють ексклюзивну рекламу для розповсюдження на власних чи корпоративних, легкових чи вантажних машинах у місті Івано-Франківськ, використовуючи плівки високої якості. Добірність цих плівок пояснюється довготривалим терміном експлуатації з надійним захистом від чинників навколишнього середовища.

поклейка плівки на авто івано-франківськ
Реклама на авто тент

Серед вищезгаданих плівок особливою популярністю користується матеріал від виробника Oracal. Ця самоклеюча плівка вважається найбільш затребуваною під час оформлення реклами на легкові чи вантажні авто в Івано-Франківську. Поклейка авто плівкою ціна залежить від декількох факторів: вид і розмір транспортного засобу, форма поклейки, використані матеріали.

Використання самоклеючих плівок з відповідним рівнем прозорості дозволяє наклеювати їх на будь-яку за розмірами й особливими характеристиками поверхню (площини з вигинами, рельєфними нерівностями, скляним, тентовим покриттям).

Якщо у замовника виникає потреба змінити зовнішній вигляд наклейки на авто, демонтаж плівок не становить проблеми. Адже подібні матеріали легко та швидко знімаються, не залишаючи небажаних слідів чи подряпин.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Як правильно оформити рекламне зображення?

Для того щоб брендування авто швидко та ненав’язливо дійшла до запланованих адресатів, фахівці нашої агенції під час планування та розробки ідей послуговуються наступними важливими чинниками, зокрема під час створення рекламних текстів, слоганів:

 • формулювання словосполучень, речень, висловів у простий, лаконічний спосіб. Краще вживати прості короткі речення;
 • грамотне конструювання словоформ, виразів, слоганів;
 • демонструвати виключно перевірені факти;
 • намагатися привернути й втримувати увагу потенційних споживачів, застосовуючи зрозумілі та яскраві художні засоби, гру слів, доречний гумор;
 • у жодному разі не перебільшувати з іронією та надмірним гумором;
 • уникати повторів у фразах, реченнях, не вживати банальних висловів.

Ми здійснюємо брендування автотранспорту в Івано-Франківську та в інших західноукраїнських містах (Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Львів, Луцьк) – це відмінний метод вирізнятися серед транспорту, швидко привертати потрібний сегмент цільової аудиторії, регулярно та коректно нагадувати можливим покупцям про унікальні можливості Вашої компанії.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал