Реклама на автомобілі Тернопіль

Реклама на авто Тернопіль
Реклама на авто Тернопіль

Якщо Ваш чи корпоративний автомобіль ще досі не прикрашений нашою креативною рекламою, пропонуємо покращити рівень ведення Вашого бізнесу. Як це зробити? Дуже просто. Достатньо лише замовити у нас послугу брендування авто. Тернопіль, зокрема його жителі враз звернуть увагу на унікально оформлені борти Вашої машини.

Так, реклама на авто Тернопіль сьогодні здійснює справжній прорив. Дедалі частіше фірми, корпорації звертаються саме до цього продуктивного методу рекламування. А ми майстерно їм в цьому допомагаємо.

Наше рекламне агентство спеціалізується на повнометражному виробництві реклами під усі типи автотранспорту:

  • виготовлення та розповсюдження реклами на легкових машинах. Ми самостійно створюємо і поширюємо високоякісні проекти логотипів, важливої контактної інформації (на кшталт адреси, електронної пошти, телефонів та інших важливих даних) на двері, задні вікна транспортних засобів у Тернополі. В результаті автотранспорт, прикрашений винятковою рекламою від наших фахівців, здатен мимоволі привертати увагу велику кількість потенційних споживачів;
  • розповсюдження ексклюзивних рекламних зображень на вантажівках в Тернополі, які здійснюють перевезення конкретної продукції або слугують для виконання певних замовлень. Таким чином забрендований вантажний автотранспорт щоденно буде виокремлюватися на загальному фоні міста та області, привертаючи увагу потрібний сегмент цільової аудиторії, запрошуючи до купівлі чи задоволення потреб через розрекламовані послуги та продукцію.

Ми гарантуємо відмінний рівень виконання замовлень, пов’язаних із брендуванням власного або корпоративного автомобіля чи навіть цілого автопарку, враховуючи всі етапи виготовлення реклами.

Реклама на авто Тернопіль
Реклама на авто Тернопіль

Оскільки наше рекламне агентство реалізовується на сучасному ринку реклами понад сім років, ми встигли завоювати довіру чималого спектру клієнтів, які вважаються потужними брендами не тільки в Україні, але й за її межами. Приміром, свого часу ми співпрацювали та продовжуємо співпрацювати з такими відомими компаніями, як Фуршет, Сільпо, Auchan, Яблуневий Дар, Етрус, Славія, Плиточка, Керама Центр, Tikkurila, Husquarna, Bosch, Saturn, Gardena,Knauf, Три Слони, Марк, Nestle, Ласунка, Лімо, Danone, Добряна…

Для щойно зазначених та багатьох інших потужних виробників ми здійснювали різноманітні замовлення, щоразу виробляючи унікальні рекламні проекти з подальшим їх поширенням на бортах тролейбусів, трамваїв, автобусів, маршрутних таксі, а також на боках корпоративних чи власних легкових авто, вантажівок.

Постійні клієнти залишаються перманентно задоволеними результатами нашої праці, оскільки ми робимо все під ключ, від початку до кінця у чітко домовлені строки.

Зрештою, для того щоб Ви переконалися у професійному веденні справ нашої агенції, у реалізації успішних проектів для поширення на тернопільському автотранспорті, запрошуємо ознайомитися з позивними сторонами співпраці з нашим рекламним агентством.

Отож, чому ефективно замовляти послуги з брендування тернопільського автотранспорту у нашій рекламній компанії?

  1. Ми надаємо повний цикл виробництва реклами під будь-який тип автомобіля

У сфері сучасного українського бізнесу реклами наша агенція представлена як компанія по наданню широкого спектру послуг з брендування власних, корпоративних легкових чи вантажних машин.

Ми виготовляємо високоякісні рекламні зображення, проходячи всі етапи становлення готового проекту. Так, наші досвідчені працівники виважено працюють над комбінацією оптимальних ідейних рішень у форматі рекламного макета. Далі ми працюємо над безпосереднім виготовленням реклами під транспорт. Для цього у нас наявна власна виробнича база з новітніми технологіями, що пройшли перевірку часом та досвідом.

Насамкінець, ми беремо участь у фактичному розміщенні реклами на автотранспорт з подальшою реалізацією гарантійного обслуговування, що враховує регулярні фотозвіти з виконаних робіт, постійний догляд забрендованих автомобілів, які курсують вулицями Тернополя, всієї Тернопільської області.

  1. Якісні матеріали – запорука успішної реклами на авто

Акцентуємо увагу, що під час планування та виробництва унікальних рекламних зображень для подальшого розповсюдження на бортах тернопільського корпоративного автотранспорту наші фахівці використовують плівки, що відповідають усім європейських стандартам: Oracal, 3M, Ritrama.

Саме з допомогою цих плівок встановлене рекламне зображення на автомобілі зберігатиме презентабельний зовнішній вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив зовнішніх факторів та дію часу.

  1. Кваліфікований персонал – ексклюзивні рішення для брендування Вашого автотранспорту        
Реклама на авто Тернопіль
Реклама на авто Тернопіль

Кожного разу наш досвідчений персонал ретельно досліджує всі особливості, тонкощі, пов’язані зі сферою діяльності конкретного замовника з метою планування та розробки найбільш оптимальних рекламних рішень та безпосереднього виробництва унікальних рекламних зображень під той чи інший тип автомобіля.

Наші фахівці постійно реалізовують виняткові дизайнерські рішення. Таким чином наша готова реклама, розміщена на Вашому чи корпоративному, легковому або вантажному автомобілі, виділятиметься на загальному фоні тернопільських вулиць, проспектів завдяки неповторному стильовому забарвленню, естетичній привабливості.

Наші дизайнери найкраще знають, яким чином розмістити рекламне зображення на автомобіль задля ненав’язливого та перманентного привернення уваги потрібного сегменту адресатів; як викликати у потенційних споживачів позитивні емоції, щоразу нагадувати їм про унікальні можливості Вашої фірми, продукції чи послуги.

Крім того, в разі потреби, наші працівники візьмуть участь у виготовленні необхідних вінілових наклейок на автотранспорт або, як варіант, пристосують вже існуючий рекламний макет під конкретну марку Вашого автотранспорту.

Важливий позитивний момент: щоразу наш кваліфікований персонал надає детальну консультацію щодо питань ефективного розповсюдження готового рекламного проекту (приміром, яку кольорову палітру краще обрати, де розмістити логотип фірми, який слоган виявиться найбільш дієвим тощо).

Реклама на автомобілі Тернопіль
8.6 з 10 базується на 47 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні