Реклама на автомобілі Рівне

Реклама на авто Рівне
Реклама на авто Рівне

Все частіше у рекламній галузі послуговуються терміном «брендування автотранспорту». Це порівняно новітній, надзвичайно дієвий та перспективний різновид зовнішньої реклами.

Власне, поняття «брендування авто Рівне» означає процес нанесення на рівненський автотранспорт реклами товарів, послуг, демонстрації іміджу фірми, логотипу конкретної організації у форматі плівки з повноколірним друком чи методом аплікації.

Під час рекламного оформлення легкових або вантажних автомобілів Ви маєте унікальну нагоду попіклуватися про додаткове інформаційне підсилення образу Вашої компанії, позитивних сторін споживання саме Вашої продукції чи послуг. Адже оригінальна реклама на авто Рівне дозволятиме виділятися на фоні конкуруючих фірм, регулярно сповіщаючи потенційних споживачів про великі можливості Вашої організації, товарів, послуг тощо.

Наше рекламне агентство пропонує широкі варіації послуг з брендування свого чи корпоративного автотранспорту:

  • якісне рекламне оформлення власних легкових машин – являє собою процедуру нанесення логотипів, важливої контактної інформації (фактична, електронна адреси, телефони) на двері чи задні вікна транспортних засобів. Авто, оздоблені креативною рекламою від наших фахівців, мимоволі створюють позитивну репутацію для компанії;
  • поширення ефективної реклами на вантажівках у Рівному, що здійснюють перевозку конкретної продукції або слугують для виконання певних замовлень. Відтак, забрендовані вантажні машини щоденно будуть виокремлюватися на загальному фоні міста, привертаючи увагу потенційних споживачів, запрошуючи до купівлі чи задоволення потреб через рекламовані послуги.

Чому вигідно замовляти послуги брендування автотранспорту саме у нас?

  1. Ми – компанія з багаторічним стажем
Реклама на авто Рівне
Реклама на авто Рівне

Наша рекламна агенція займається виготовленням результативної реклами на транспорті, брендуванням легкових, вантажних машин близько семи років. Упродовж тривалого часу ми напрацювали чималий досвід у відповідній спеціалізації, а також давно сформували персонал високого професійного рівня та власну виробничу базу.

У питаннях професіоналізму та майстерного виконання різноманітних замовлень ми знаємо все. Не зайвим буде нагадати невелику частину наших постійних клієнтів, що залишаються задоволеними результатами нашої праці. Наприклад, свого часу ми співпрацювали та продовжуємо ділову комунікацію з такими відомими компаніями, як Мережа аптек DS, ОККО, Nestle, Ласунка, Лімо, Моршинська, Фуршет, Сільпо, Планета Кіно, Danone, Добряна, Перша Приватна Броварня, Aris, Greenvillе, Лео Кераміка, Knauf та багатьма іншими брендами.

  1. Реалізовуємо автомобільні рекламні проекти під ключ від початку до кінця

У сучасному рекламному бізнесі наше агентство позиціонує себе як компанія повного циклу з брендування авто. Наші фахівці виважено працюють над кожним етапом: від створення дизайну проекту під той чи інший автотранспорт, різання і друку плівки до фактичного розповсюдження Вашої реклами, враховуючи реєстрацію в державних органах.

Крім того, ми працюємо з клієнтами без посередників. Тому замовники отримують унікальну нагоду співпрацювати без втручання третіх осіб, не переплачуючи зайвих коштів. Таким чином Ви заощаджуєте не лише фінанси, але й дорогоцінний час.

  1. Використовуємо лише новітні технології

Все обладнання, яким послуговуються працівники нашого агентства у процесі брендування авто, відповідає європейським вимогам і давно пройшло випробовування часом, досвідом.

Наприклад, ми виготовляємо прогресивні рекламні проекти для будь-якого виду машини та автотранспорту. У процесі брендування власного чи корпоративного авто наші працівники користуються високоякісними технологіями повноколірного широкоформатного друку на самоклеючій плівці, плотерного розкрою кольорових вінілових плівок і наклейок з подальшим перенесенням на машину.

Для тентових поверхонь використовуємо роздрук на стійкій банерній тканині, а також трафаретний друк з допомогою спеціальних фарб для ПВХ-тканин, які чудово підходять для брендування корпоративного автотранспорту, приміром, вантажівок, автобусів, газелей тощо.

  1. Плівки високої якості

З метою виготовлення неповторних наклейок на власну чи корпоративну, легкову чи вантажну машину працівники нашої агенції послуговуються винятково добірними плівками.

Приміром, під час виробництва унікальної та результативної реклами під автотранспорт наші фахівці застосовують плівки європейського зразка на кшталт Oracal, Ritrama, 3M. З їх допомогою Ваше рекламне зображення на машині зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив атмосферних опадів, пилу, бруду, сильного вітру. Такі плівки гарантовано захищатимуть рекламне зображення від дії корозії, ультрафіолетового випромінювання. З подібними матеріалами Ви можете бути впевненими на сто відсотків у дієвості та високій якості забрендованого авто.

  1. Неповторний дизайн – ефективний брендинг
Реклама на авто Рівне
Реклама на авто Рівне

Висококваліфіковані працівники нашої компанії завжди створюють ексклюзивні дизайнерські проекти. Відповідно реклама на Вашій легковій чи вантажній машині повсякчас вирізнятиметься унікальним стилем, привабливістю.

За потреби, наші експерти долучаться до виробництва необхідних вінілових наклейок на автотранспорт або ж пристосують вже існуючий рекламний макет під конкретну марку Вашої машини.

Поза тим, наш досвідчений персонал зможе надати якісну консультацію щодо питань ефективного розповсюдження готового рекламного проекту, яку кольорову палітру краще використовувати і так далі.

Наші дизайнери краще за інших знають, як оформити рекламне зображення на автомобіль таким чином, щоб ненав’язливо, а головне, регулярно привертати увагу цільової аудиторії, викликати у потенційних споживачів виключно позитивні емоції, щоразу нагадувати їм про унікальні можливості Вашої фірми, продукції чи послуги.

Реклама на автомобілі Рівне
8.4 з 10 базується на 30 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні