Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах являє собою текстові, графічні зображення, які поширюють на зовнішніх боках міських та приміських автобусів. Традиційно автобусні маршрути сполучають центр, з його масштабними торгівельними комплексами, розважальними закладами, та всі віддалені мікрорайони того чи іншого міста. Таким чином рухливий рекламний носій у вигляді автобуса дозволяє реалізовувати прогресивні рекламні кампанії, охоплюючи цільову аудиторію всього населеного пункту.

Сьогодні міські автобуси вважаються одним із пріоритетних транспортних засобів. Щодня цим видом громадського транспорту користується значний відсоток населення у різних обласних центрах Західної України, оскільки з його допомогою зручно та швидко можна дістатися до бажаного пункту призначення.

Ось чому наша рекламна агенція активно використовує зовнішні автобусні площини для повідомлення всіх учасників дорожнього руху про особливості, характеристики та позитивні сторони користування Вашими товарами чи послугами.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг по розповсюдженню реклами на міських автобусах, зокрема:

  • креативні рекламні зображення на бортах і вікнах автобусів;
  • рекламні постери на задніх вікнах транспортних засобів. До речі, цільовою аудиторією є в основному водії автомобілів на дорозі;
  • листівки з рекламою в салонах автобусів: на вікнах та спеціально влаштованих комірцях;
  • листівки з рекламою на спинках сидінь в автобусних салонах.

Цікаво, що реклама на автобусах, яку розповсюджують наші фахівці на міських автобусах Львова, Луцька, Рівного, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, наділена суттєвими перевагами у порівнянні з іншими методами рекламування.

Нагадаємо, що нині метод просування власної продукції чи послуг з допомогою автобусних рекламних площин є дуже популярним серед рекламодавців, тому що цей спосіб рекламування вирізняється динамічністю, результативністю, експресивністю. Така реклама дуже швидко і якісно привертає увагу значну кількість потенційних споживачі, не залишає осторонь жодного пішохода, пасажира чи іншого учасника дорожнього руху.

Отож, наведемо нижче найбільш актуальні плюси використання габаритних площин автобусів під нашу ексклюзивну рекламу.

Реклама на автобусах
9.4 з 10 базується на 35 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні