Зовнішні боки громадського транспорту! Створення й поширення унікальних рекламних зображень на бортах габаритного міського автобуса, маршрутки, екологічно чистого трамваю або тролейбуса – це найкраще рішення для бізнесів, яким необхідно реалізувати ефективну рекламну кампанію.
![Реклама на тролейбусі Львів](https://promoexpress.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/reklama-na-trolejbusi-lviv.jpeg)
Мобільна чотиристороння реклама на бортах громадських транспортних засобів чудово виручає компанії, які ставлять такі маркетингові цілі, як нагадування постійним покупцям, клієнтам про імідж торгової марки, продукцію, послуги; привернення уваги цільової аудиторії актуальними пропозиціями типу акцій, знижок, бонусів, повідомлення про масовий захід у Вашому місті (фестиваль, ярмарок, концерт, відкриття магазину).
Більшість людей майже половину дня проводять в мережі. Переписки, робочі питання, саморозвиток, відпочинок, маркетингові інструменти – усе переходить або дублюється онлайн. На перший погляд, можна подумати, що реклама в інтернеті – це найбільш ефективний варіант розкрутити, підтримувати, розвивати бізнес. Але в дійсності це не зовсім правда.
Хоч і значну частину дня люди проводять в інтернеті, але все одно є і залишається більший відсоток годин, проведених в дорозі, офісах, кав’ярнях, магазинах, торговельно-розважальних комплексах. І тим часом як цільова аудиторія перебуває оффлан, є можливість зацікавити, залучити нових клієнтів з допомогою продуктивної транспортної реклами.
Справа в тому, що сучасна реклама на транспорті Тернопіль або у будь-якому іншому обласному центрі Західної України – це хороший бонус та позитивний ефект для Вашої рекламної кампанії.
Переваги реклами на транспорті на противагу інтернет-рекламі
- Реклама у відкритому доступі. Транспортна реклама на виду в усіх мешканців і гостей міста щодня з самого ранку до пізнього вечора. Зображення і контактна інформація не прихована на сторінках газети, онлайн-стрічці. Навіть якщо сьогодні не було коштів поповнити інтернет, достатньо вийти на вулицю – й отримати інформацію, наприклад, про актуальну вакансію, яку давно шукали.
- Рухливість транспортного засобу. «Родзинка», якою не похизується навіть популярна реклама в інтернеті чи на бігбордах. Динаміка тролейбусів, автобусів забезпечує максимальне покриття міста Вашою рекламою. Рух транспорту гарантує постійне нагадування та запам’ятовування Вашої реклами.
- Швидкість. Транспортна реклама в рази оперативніша, ніж будь-які інші сучасні маркетингові прийоми. Щоб побачити Вашу рекламу, немає потреби очікувати, коли потенційні клієнти придбають журнал чи зайдуть в мережу. Ефектне зображення на боках трамваю або маршрутного таксі працює вже, саме в цей момент!
- Реклама, яка не нав’язується. Транспортна реклама позитивна й ненав’язлива. Адже вона не перериває на найцікавішому, коли потенційні споживачі дивляться кіно, слухають улюблену пісню, працюють в мережі. Реклама на транспорті ненав’язливо курсує багатолюдними вулицями міста і це передбачає лише естетику, актуальну інформацію, нагадування, отже, – користь.
Звертайтеся в рекламну компанію «Промоекспрес»! Багаторічний досвід у рекламній сфері, персональний менеджер, ефективні рішення для втілення успішної рекламної кампанії!