Обслуговування реклами

Обслуговування реклами. Наше рекламне агентство забезпечує повний цикл виготовлення високоякісної реклами на транспорті. Це означає врахування наступних етапів праці: пошук та комбінування унікальних ідей, розробка дизайнерами макета, безпосередній процес виробництва рекламного зображення, розповсюдження готового проекту на транспортні борти, а також гарантійне обслуговування під час експлуатації.

Відтак наша рекламна компанія гарантує повнометражне відмінне виготовлення різноформатної реклами під усі види транспорту у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, враховуючи контроль якості реклами на транспорті протягом тривалого часу функціонування рекламного зображення.

Добірне обслуговування реклами на всіх видах транспортних засобів необхідне для ведення успішної рекламної кампанії. Адже якість рекламних зображень прямо пропорційно залежить від рівня якості догляду за рекламою.

Крім того, надійне обслуговування реклами у сервісі нашої агенції в обов’язковому порядку передбачає фотозвіт реклами на транспорті. Приміром, під час кожного монтажу рекламних проектів на борти тролейбусів, автобусів, трамваїв, маршрутних таксі, вантажних, легкових автомобілів наші кваліфіковані майстри регулярно здійснюють звіт про виконані роботи.

Ми завжди фотографуємо реалізовані зображення з рекламою Ваших товарів чи послуг задля підтримки чесних, продуктивних та професійних відносин із клієнтами. Тому наші замовники залишаються впевненими у якісному та майстерному обслуговуванні готової реклами.

Так, післягарантійне обслуговування та звітність у форматах фотографій є важливою складовою реалізації продуктивної рекламної кампанії. Саме з використанням фотодоказів ми надаємо гарантії для наших замовників щодо надійності, якості, своєчасного виконання замовлень, ефективності рекламного зображення, а також довготривалого функціонування реклами на транспорті та позитивних ділових відносин.

Фахівці нашої рекламної компанії регулярно здійснюють фотозвіт розміщеної реклами на транспорті, використовуючи новітню якісну техніку (застосовуємо виключно надійні фотоапарати, які роблять якісні та чіткі знімки). Таким чином фотографії фіксують та демонструють рівень виконаної роботи, зокрема в якому виді транспорту, в яких місцях поклеєна реклама і так далі.

Під час реалізації регулярних фотозвітів ми надаємо якісне обслуговування реклами на транспорті з урахуванням своєчасності, оперативності, результативності. Тому наші постійні клієнти перманентно отримують позитивні результати з розміщення такої реклами.

Зазначимо, що серед послуг повноцінного обслуговування транспортної реклами наша агенція спеціалізується на:

  • якісному та вчасному монтажі, демонтажі, утилізації зовнішньої реклами;
  • регулярній діагностиці зовнішнього вигляду реклами на транспорті з передбаченим можливими ремонтом чи заміною пошкоджених елементів унаслідок непередбачуваних обставин;
  • постійний фотозвіт готових рекламних зображень на тролейбусах, автобусах, трамваях, маршрутних таксі, вантажних та легкових автомобілях з метою демонстрації перед клієнтом сумлінно виконаних завдань.

Тож з нами Ви можете бути впевненими у відмінній реалізації поставлених задач. Відтак реклама, яку ми створюємо та поширюємо на бортах усіх видів транспорту у західноукраїнських містах, перманентно залишатиметься у високоякісному вигляді впродовж тривалого часу експлуатації (один рік і навіть більше). Адже фахівці нашої рекламної компанії регулярно стежать за станом поклеєної реклами, зокрема за рівнем яскравості кольорів, цілісності матеріалу, за всіма тонкощами, пов’язаними з ефективним функціонуванням реклами на транспорті.

Обслуговування реклами
9.3 з 10 базується на 25 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні