Географія діяльності

У ділянці сучасного рекламного бізнесу наша агенція представлена як компанія, що обслуговує своїх клієнтів з урахуванням усіх етапів створення транспортної реклами. Базою нашого прогресивного функціонування є комплексний та систематичний підхід до вирішення поточних задач, які отримуємо від наших замовників.

Ми успішно працюємо в галузі сучасної реклами на транспорті понад сім років. За немалий період вдалої, продуктивної реалізації ми позиціонуємо себе як компанія зі створення, розповсюдження дієвих рекламних проектів під усі можливі різновиди громадського та приватного транспорту.

Зокрема, ми втілюємо в життя ефективні рекламні продукти з подальшим їх поширення на борти тролейбусів, трамваїв, маршрутних таксі, приміських, міжміських та міських автобусів. Також кваліфіковані працівники нашої агенції реалізовують прогресивні проекти на кшталт брендування автотранспорту, виготовляючи та розміщуючи рекламні ілюстрації з логотипами фірми, слоганами, унікальними зображеннями на бортах корпоративного або власного, легкового чи вантажного автотранспорту (вантажівки, фури, цистерни, фургони, буси тощо).

Географія нашої діяльності охоплює територію всієї Західної України. Ми втілюємо замовлення на транспортну рекламу у Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку, Ужгороді, Чернівцях, а також в інших населених пунктах цих областей.

За виготовленням унікальних та результативних рекламних проектів для будь-якого виду транспорту до нас звертаються великі та малі підприємства, організації, корпорації, які реалізовують свою продукцію, послуги у західноукраїнських обласних центрах та за їхніми межами.

Реклама Львів. Ми займаємося створенням, поширенням, гарантійним обслуговуванням рекламних зображень на усі види громадського та приватного транспорту у місті Львів та всій Львівській області.

Кваліфікований персонал нашого агентства забезпечує завжди вчасне та якісне виконання замовлень, дотримуючись чітко встановлених термінів та домовленостей з рекламодавцем.

Ми обслуговуємо наших клієнтів на території Львова, Львівщини загалом, використовуючи винятково новітні, добірні технології, перевірені часом і досвідом.

Наші постійні клієнти повсякчас упевнені у високому рівні професіоналізму, майстерності виконання рекламних продуктів під львівський громадський та приватний транспорт. Наприклад, під час задуму, створення та виробництва реклами на транспорті наші досвідчені працівники використовують надсучасне обладнання, що входить до власної виробничої бази компанії.

Так, у процесі формування львівської транспортної реклами ми застосовуємо інструментарій для друку реклами, широкоформатного ламінування, плотерного розкрою, фарбування усіх видів транспортних засобів, а також обладнання для здійснення поклейки готових рекламних матеріалів.

Позитивно, що виробництво продуктивних рекламних ілюстрацій для розповсюдження на зовнішніх боках громадського та приватного транспорту у нас відбувається із використанням матеріалів відомих компаній: 3M, Oracal, Ritrama.

Плівки для майбутніх рекламних ілюстрацій, що застосовуються фахівцями нашого агентства під час безпосереднього виготовлення рекламного продукту, наділені універсальною структурою походження. Завдяки можливості пристосовуватися до особливостей будь-якого транспортного покриття такі плівки відмінно виконують свої функції на різних типах поверхонь, приміром, тентових, скляних, гладких, рельєфних.

Тому, замовляючи у нас рекламу з подальшим її розповсюдженням на громадському чи приватному транспорті Львова, Ви можете бути впевненими у високій якості реалізованих проектів, що, в свою чергу, гарантуватиме Вам успішне функціонування всієї рекламної кампанії у Львові, Львівській області.

Реклама Луцьк – це професійно сформовані рекламні зображення, які виробляють та розміщують на бортах тролейбусів, автобусів, маршрутних таксі, легкових машин, вантажівках, що курсують по Луцьку та всій Волинській області.

У разі необхідності замовити якісні рекламні зображення на зовнішні боки волинського громадського чи приватного транспорту рекомендуємо звертатися до послуг нашого агентства, яке зарекомендувало себе на ринку зовнішньої реклами як компанія з тривалим досвідом та ефективними методиками реалізації прогресивних рекламних кампаній. Нам важливо досягати успіху для кожного клієнта, допомагати в аспектах розвитку та підсилення їхніх позицій на сучасному українському ринку.

Замовникам з Луцька, Волині та усієї Західної України зручно та вигідно до нас звертатися, тому що ми спеціалізуємося на повному циклі виробництва добірної реклами на транспорті.

Саме у нас Ви можете отримати повнометражний набір послуг по виготовленню ефективної реклами на луцьких тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі, приватному автотранспорті. Тобто наш кваліфікований персонал здійснює всі етапи формування якісних рекламних зображень: від пошуків успішних маркетингових ідей, розробки макетів, безпосереднього виробництва рекламних ілюстрацій до практичного розповсюдження готових проектів на борти конкретно обраних типів транспорту у Луцьку.

Реклама Рівне – являє собою повний цикл виробництва унікальних рекламних проектів під рівненський громадський та приватний транспорт, який реалізовують кваліфіковані працівники нашої компанії.

Якщо Ви маєте бажання, потребу розвивати, підтримувати свій бізнес, який географічно стосується Рівного, Рівненщини, пропонуємо телефонувати до нас, замовляти неповторні рекламні рішення! Адже саме з їхньою допомогою Ви зможете суттєво покращити стан розвитку Вашої справи за порівняно короткий проміжок часу.

Ми володіємо унікальними методиками, технологіями, принципами, секретами з виготовлення ефективних рекламних зображень для подальшого поширення на рівненські тролейбуси, маршрутки, автобуси, приватний автотранспорт (брендування легкових, вантажних машин, фур, цистерн, фургонів, бусів).

У разі необхідності проведення рекламної кампанії на території, скажімо, Тернополя, всієї Тернопільської області, запрошуємо до нашої рекламної агенції. Ми втілюємо в життя такі добірні та результативні продукти, як бортова транспортна реклама. Тернопіль, зокрема його мешканці та гості міста залишаються повсякчас поінформованими про усі новинки, акції, бонуси, вигідні пропозиції від того чи іншого виробника саме завдяки унікальним рекламним повідомленням від наших експертів.

Реклама на тернопільських маршрутках, автобусах, тролейбусах, автомобілях, яку виготовляють кваліфіковані працівники нашого агентства, є завжди результативною. Адже такий метод рекламування вважається надзвичайно динамічним, експресивним, оригінальним. Реклама на тернопільському громадському та приватному транспорті від наших фахівців повсякчас привертає увагу величезний сегмент цільової аудиторії, яка їздить у громадських засобах пересування, стоїть на зупинках в очікуванні свого маршруту чи прогулюється Тернополем, мимоволі оглядаючи розрекламовані борти маршруток, тролейбусів, автобусів тощо.

Наші досвідчені працівники також надають послуги по виготовленню та розповсюдженню реклами на транспорті у Хмельницьку. Відповідно так функціонує наша бортова реклама. Хмельницький – прогресивне західноукраїнське місто, чий малий, середній та великий бізнес потребує нашої дієвої транспортної реклами.

Ми виробляємо рекламні проекти під хмельницький транспорт, враховуючи всі стадій формування зображень: збір, обробка ефективних ідей, розробка макета, виробництво реклами із застосуванням надсучасних технологій, фактичне поширення готових рекламних ілюстрацій на бортах тролейбусів, автобусів, маршруток у Хмельницьку.

Також послуги нашої компанії враховують гарантійне та післягарантійне обслуговування розповсюдженої на бортах реклами. Ми дотримуємося критеріїв високого професіоналізму та ретельно дбаємо про якість виготовленої продукції. Зокрема, у питаннях гарантійного та післягарантійного обслуговування кваліфікований персонал нашої компанії здійснює фотозвіти поклеєної реклами на тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі, вантажних, легкових машинах.

Регулярна звітність у форматі фотографій виконаних робіт свідчить про високий рівень довіри, якості та максимальної ефективності реклами на транспорті. Адже замовник може бути впевненими у добірному, сумлінному, професійному підході наших працівників до рекламної справи.

Реклама Івано-Франківськ – це створені та розміщені на івано-франківських громадських чи приватних машинах дієві рекламні зображення, які повідомляють населення міста, всієї області про характеристики, акції, бонуси, знижки чи імідж відомого бренда.

Замовляти в нас унікальні рекламні проекти для івано-франківського транспорту дуже зручно та вигідно, тому що в такий спосіб за порівняно недорогу вартість рекламодавець має чудову нагоду реалізувати успішну рекламну кампанію.

Реклама Ужгород – представлена якісними рекламними ілюстраціями від наших майстрів, які розташовуються на бортах ужгородських маршрутних таксі, автобусів, приватних автомобілів.

Ви можете замовити рекламу під ужгородський транспорт, залишаючись упевненими у добірному рівні виконаного замовлення. Для прикладу, за час експлуатації рекламних зображень на зовнішніх боках того чи іншого громадського, приватного транспорту в Ужгороді досвідчені фахівці нашої агенції постійно стежать за якістю бортових рекламних ілюстрацій. У непередбачених випадках (поломка транспорту, надзвичайні погодні умови тощо) ми пропонуємо ретельний догляд за Вашою рекламою на транспорті.

Реклама Чернівці – створюємо, поширюємо та ретельно стежимо за якістю нашої транспортної реклами у Чернівцях та всій Чернівецькій області.

Як бачимо, наша бортова транспортна реклама є доволі актуальною для цільової аудиторії, яка проживає чи тимчасово перебуває у географічному діапазоні Львівщини, Волині, Рівненщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Закарпаття та Чернівецької області.

Відтак наша рекламна продукція під автобуси, маршрутки, тролейбуси, трамваї, автомобілі є досить затребуваною для найрізноманітніших форм бізнесу (малий, середній, великий). Наша реклама відмінно функціонує з метою розширення сегменту потенційних споживачів, підтримки іміджу компанії, нагадування адресатам про унікальність, добірну якість продукції чи послуг конкретної фірми.

У контексті сказаного підкреслимо, що ми маємо за плечима приємний досвід ділової комунікації з такими потужними та загальновідомими підприємствами, організаціями, корпораціями: торгово-розважальний комплекс Victoria Gardens, львівський аквапарк, філія американської фармацевтичної компанії Уніфарм, медичний центр Medicover, інтернаціональний виробник будівельних матеріалів Knauf, європейський виробник абразивних матеріалів Klingspor, салон дверей та підлоги Albero, Лео Кераміка, будівельні компанії «Добра оселя» та «Львівська мрія», ПроКредит банк‎, ТзОВ «Радехівський цукор», ломбард «Сейф», Тепло Плюс, Торгова мережа «ЕлектроМайстер», компанія «Фабрика Воріт», Лімо.

Звернемо увагу, що ці та багато інших фірм, які збувають свої товари, надають послуги на території Західної України, повсякчас втілюють рекламні кампанії із застосуванням такого методу просування продукції, іміджу, як реклама на транспорті. Виробники-бренди постійно звертаються до нас за послугами виготовлення та розміщення зовнішньої бортової реклами під будь-які види транспорту. Адже вони мали нагоду переконатися у високому рівні професіоналізму наших фахівців, майстерному виготовленні результативних рекламних зображень під громадські чи приватні засоби пересування.

Наші постійні замовники мали нагоду переконатися у якісному, вчасному та швидкому втіленні неповторних, результативних, успішних рекламних продуктів з подальшим їх розповсюдженням на зовнішніх боках тролейбусів, трамваїв, автобусів, маршрутних таксі, корпоративних, власних, легкових машин чи вантажівок.