Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання плівкою авто

Обклеювання плівкою авто – послуга, яка є затребуваною і причини очевидні, адже одним із ключових факторів успіху бренду, товару або послуги є впізнаваність. Такий результат можна отримати застосувавши різні методи і способи реклами, але найбільш доступним і результативним сьогодні є брендування авто.

Забрендований транспорт блискавично розповсюджує рекламу по місту, завдяки чому відбувається охоплення максимальної кількості цільової аудиторії.

Обклеювання плівкою авто використовують для захисту транспортного засобу від відколів і подряпин, щоб змінити колір окремих частин кузова, обклеїти бампер або багажник або нанести необхідний логотип для реклами своїх товарів або послуг.

Обклеювання плівкою авто
Процес обклеювання автомобіля Uklon

Для часткового або повного обклеювання плівкою авто використовують вінілові наклейки. Їх можливо виготовити роздрукувавши на плівці або за допомогою аплікації з оракалу.

Переваги обклеювання плівкою авто:

  • ​​доступна ціна в порівнянні з фарбуванням;
  • додатковий захист кузова від незначних пошкоджень, подряпин;
  • оригінальність, яскравість та ексклюзивність, індивідуальний дизайн.

Обклеювання плівкою авто впевнено можна віднести до найбільш ефективного і доступного виду реклами. Плівка, яка використовується для обклеювання транспорту є якісною, міцною, без особливих труднощів наноситься на поверхню кузова або на скло , при потребі її можна швидко зняти. Після демонтажу не залишає дефектів і не пошкоджує зовнішній вигляд транспортного засобу.

Обклеювання плівкою авто
Так виглядає автомобіль після розміщення наклейки на авто

Важливою перевагою брендування машин є забезпечення і підтримання позитивного іміджу компанії, охоплення значної кількості потенційних клієнтів.

Часто на дорогах зустрічаються автомобілі із розміщеною на них інформацією, номерами телефону, легкими для прочитання лозунгами і іншими рекламними надписами. Даний спосіб розміщення реклами на авто є актуальним і не передбачає великих витрат. Цілодобово доступне інформування потенційного покупця про можливості придбати ваш продукт, товар або послугу.

Для обклеювання авто використовується якісний матеріал, що самоклеїться. Може бути як повнокольоровий широкоформатний друк, так і кольорова плівка Oracal.

У рекламній компанії “ПромоЕкспрес” у вас є ​​можливість зробити замовлення на брендування автомобіля, яке може включати в себе нанесення корпоративного логотипу, знаків, переліку інформації з надання послуг, контакти компанії. Яскравий автомобіль, обклеєний корпоративними кольорами компанії не залишиться без уваги.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал