Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто вінілом

Серед великої кількості матеріалів ми підбираємо для наших клієнтів оптимальний набір матеріалів для виготовлення реклами. У брендуванні транспорту застосовуємо такий спосіб, як обклеювання авто вінілом. Розміщення реклами на транспорті сприяє покращенню іміджу компанії, оскільки це один з ефективніших професійних методів у даній сфері.

Обклеювання авто вінілом
Процес обклеювання авто вінілом

Ми виходимо з інформації, отриманої від клієнта та його очікувань щодо термінів використання, середовища використання (приміщення, чи вулиця), освітленості, корпоративних стилів та кольорів, матеріалів поверхні (трансторт, стіна, скло та ін.), фінансових можливостей клієнта, технологічних можливостей нашого виробництва.

Види і типи плівок для обклеювання авто вінілом

Для обклеювання авто вінілом, в залежносі від поверхні на яку буде наноситись реклама використовуються різні типи плівок.

  • Oracal 451 – дуже еластична плівка для гнучких поверхонь таких як тент або банер. Цю плівку ще називають банерною. Термін експлуатації 3-4 роки. Виробництво – Німеччина. Поверхня плівки є шовковисто-матовою. Буває 29 різних кольорів. Елементи з цієї плівки вирізаються плотером. Використовується лише для Брендування тентованих машин та фур.
  • Oracal 641– самоклеюча плівка (називають ПВХ плівкою або вініловою плівкою) використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Термін експлуатації 3-5 років. Виробництво — Німеччина. Поверхня плівки буває матовою або глянцевою. Буває 60 різних кольорів. Використовується для вітрин, табличок, обклейки громадського та корпоративного транспорту з металевими бортами. Елементи з цієї плівки вирізаються плотером. Не використовується для гнучких поверхонь, тканин, та складних рельєфних поверхонь.
  • Oracal 751 – самоклеюча плівка преміум класу для обклеювання корпоративного транспорту на довгий період. Термін експлуатації 7-8 років. Виробництво – Німеччина. Поверхня плівки є глянцевою. Буває 116 різних кольорів. Елементи з цієї плівки вирізаються плотером. Не використовується для гнучких поверхонь, тканин, та складних рель’єфних поверхонь. Є дорогою. Використовуємо на побажання клієнта для виконання дуже відповідальних робіт.

Для того щоб замовити послугу брендування авто, обклеювання авто вінілом – звертайтесь за детальною консультацією до наших менеджерів. Розповімо про матеріали і надамо інформацію щодо інших можливих запитань. Допоможемо розробити макет!

Обклеювання авто вінілом
Результат обклеювання авто плівкою

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал