Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на склі авто

Реклама на склі авто – дуже популярний та ефективний спосіб реклами, яка популярна відносно низькою вартістю та можливістю охопити широку аудиторію (завдяки мобільності). Реклама на автомобілі може бути тонкою (це означає, що вона не ефективна), вона також може покривати всю поверхню машини, включаючи повну зміну її дизайну.

Реклама на склі авто може бути у вигляді повнокольорових відбитків, написів, вирізаних з плівки в широкому діапазоні кольорів, світловідбиваючих та інших видів наклейок. Наш багаторічний досвід та високякісні друкарські та різальні плотери гарантують професійне виконання такої послуги в рекламній компанії “ПромоЕкспрес”.

Реклама на склі авто
Так виглядає якісна реклама на склі авто

Реклама на склі авто від “ПромоЕкспрес”

Ми – рекламне агентство, а також широкоформатна та цифрова друкарня з досвідом понад 14 років та стійкою позицією на ринку. У нас є власний графічний відділ, поліграфічний відділ та технічний відділ, який дозволяє виконувати всі замовлення «від А до Я».

Комплексне обслуговування клієнтів – це наше надбання і наша стратегія роботи. Що нас відрізняє від конкурентів – це індивідуальний підхід до кожного проекту та гнучкість у діях. Швидкий темп виконання замовлення є для нас вирішальним, а головне – всі наклейки на авто зроблені у високій якості.

Доручені нам замовлення виконують кваліфіковані та досвідчені працівники із застосуванням спеціалізованого обладнання. У нас є великий машинний парк, це означає, що ми є прямим виробником реклами. Для виготовлення наклейки на авто ми використовуємо тільки високоякісні німецькі плівки Oracal, які мають гарантію якості та термін експлуатації яких 5-10 років. Вже до завершення дня реклама на авто гарантовано збільшить вашу клієнтську базу.

Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” займається рекламними проектами понад 14 років. Багаторічний досвід і тисячі задоволених клієнтів дозволяють нам навіть не сумніватись стосовно ефективності такої реклами. Фактично ми знаходимось у Львові, тоді як виконання замовлень по всій Західній Україні не є проблемою для нас.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації від спеціаліста “ПромоЕкспрес”!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал