Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на авто

Сьогодні уявити сучасне місто без транспортних засобів просто нереально. Щодня ми бачимо велику кількість приватного та громадського транспорту. Було б неправильно не використовувати такий ефективний і недорогий спосіб просування бізнесу, як реклама на автомобілях. Ця концепція передбачає обклеювання поверхні автомобілів спеціальними самоклеючими плівками або їх застосування. Реклама на авто значно дешевша, ніж більшість інших способів реклами, тоді як ефективність у цьому випадку набагато вища.

Порахувати ціну онлайн
реклама на авто

Всього за один день рекламна інформація про товар чи послугу охоплює величезну аудиторію потенційних споживачів. Реклама на поверхнях автомобілів особливо ефективна в тих випадках, коли вона застосовується для великих транспортних засобів (автобуси, тролейбуси, таксі). Зображення, видиме здалеку, жодним чином не заважає водієві та пасажирам оглядати дорогу. Цей вид реклами можна використовувати на задньому скла візків транспортних засобів. Так, наприклад, наклейку на заднє скло можна поставити як на комерційний автомобільний транспорт, так і на ті машини, які перебувають у приватному володінні.

Реклама на авто – ефективний метод просування

Варто зазначити, що наклейки на автомобіль виготовлені із спеціальної плівки з високою продуктивністю. Завдяки цьому довкілля довгий час не робить негативного впливу на соковитість і насиченість фарб. Як під яскравими променями сонця, так і під дощем будь-який образ залишатиметься привабливим протягом багатьох місяців. Важливо, що плівку можна зняти з поверхні так само швидко, як на неї нанести.

Вас цікавить реклама на автомобілях, написи на автомобілях чи вас більше приваблюють масштабні зображення? Дизайнери компанії розроблять для вас оптимальний макет, який може відповідати всім вимогам. Професійні монтажники швидко та ефективно зафіксують зображення чи логотип на автомобілі. Ми готові стати для вас надійним партнером у сфері зовнішньої реклами та реклами на транспорті!

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Як замовити рекламу на авто?

  • Заявка. Залиште онлайн-заявку для зворотнього зв’язку або зателефонуйте за номерами, які вказані на сайті;
  • Дизайн. Група дизайнерів, враховуючи всі побажання клієнта розробляють макет майбутнього зображення;
  • Виробництво. Затверджений макет передається в друкарню. Наклейки на авто друкуються на якісній німецькій плівці Oracal;
  • Розміщення. Спеціалісти рекламної компанії “ПромоЕкспрес” здійснюють поклейку реклами на авто, згідно всіх технологічних норм.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!