Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на авто

Сьогодні уявити сучасне місто без транспортних засобів просто нереально. Щодня ми бачимо велику кількість приватного та громадського транспорту. Було б неправильно не використовувати такий ефективний і недорогий спосіб просування бізнесу, як реклама на автомобілях. Ця концепція передбачає обклеювання поверхні автомобілів спеціальними самоклеючими плівками або їх застосування. Реклама на авто значно дешевша, ніж більшість інших способів реклами, тоді як ефективність у цьому випадку набагато вища.

реклама на авто

Всього за один день рекламна інформація про товар чи послугу охоплює величезну аудиторію потенційних споживачів. Реклама на поверхнях автомобілів особливо ефективна в тих випадках, коли вона застосовується для великих транспортних засобів (автобуси, тролейбуси, таксі). Зображення, видиме здалеку, жодним чином не заважає водієві та пасажирам оглядати дорогу. Цей вид реклами можна використовувати на задньому скла візків транспортних засобів. Так, наприклад, наклейку на заднє скло можна поставити як на комерційний автомобільний транспорт, так і на ті машини, які перебувають у приватному володінні.

Реклама на авто – ефективний метод просування

Варто зазначити, що наклейки на автомобіль виготовлені із спеціальної плівки з високою продуктивністю. Завдяки цьому довкілля довгий час не робить негативного впливу на соковитість і насиченість фарб. Як під яскравими променями сонця, так і під дощем будь-який образ залишатиметься привабливим протягом багатьох місяців. Важливо, що плівку можна зняти з поверхні так само швидко, як на неї нанести.

Вас цікавить реклама на автомобілях, написи на автомобілях чи вас більше приваблюють масштабні зображення? Дизайнери компанії розроблять для вас оптимальний макет, який може відповідати всім вимогам. Професійні монтажники швидко та ефективно зафіксують зображення чи логотип на автомобілі. Ми готові стати для вас надійним партнером у сфері зовнішньої реклами та реклами на транспорті!

Як замовити рекламу на авто?

  • Заявка. Залиште онлайн-заявку для зворотнього зв’язку або зателефонуйте за номерами, які вказані на сайті;
  • Дизайн. Група дизайнерів, враховуючи всі побажання клієнта розробляють макет майбутнього зображення;
  • Виробництво. Затверджений макет передається в друкарню. Наклейки на авто друкуються на якісній німецькій плівці Oracal;
  • Розміщення. Спеціалісти рекламної компанії “ПромоЕкспрес” здійснюють поклейку реклами на авто, згідно всіх технологічних норм.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал