Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на авто ціна

Корпоративний автомобіль – найдешевший рекламний засіб – його варто використовувати для посилення поінформованості про існування бренду на ринку. Транспортний засіб, покритий рекламними наклейками, привертає погляд і дозволяє виділятися. Розміщуючи на ньому рекламу, ваші товари або послуги можуть охопити ще більшу аудиторію клієнтів, а сама реклама на авто ціна вас приємно здивує.

Реклама на авто ціна
Така реклама на авто – 90$

Ми розміщаємо наклейки на авто за допомогою високоякісної німецької плівки Oracal, яка має гарантію якості. Цей матеріал захищає від механічних пошкоджень, наприклад від подряпин на автомийці. Він також захищає автомобіль від погодних умов та УФ-випромінювання. Брендування авто виконують наші фахівці, які мають досвід роботи в цій галузі понад чотирнадцять років.

Плюси реклами на корпоративному автомобілі

  • Динамічність;
  • Безперервність;
  • Доступна ціна;
  • Легкість візуального сприйняття;
  • Широке охоплення цільової аудиторії.

Захистіть фарбу від пошкоджень

Ми часто беремось за поклейку авто плівкою, щоб захистити фарбу автомобіля від пошкоджень. Для цього ми використовуємо безбарвні захисні плівки. Це дозволяє уникнути подряпин лакофарбового покриття і захищає від шкідливого впливу дорожньої солі взимку. Якщо ви хочете подбати про візуальний стан транспортного засобу, виберіть професійну послугу “наклейки на машину”. Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Львів, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ – ми обслуговуємо клієнтів з будь-якої точки Західної України. Ми працюємо з якісними матеріалами та звертаємо увагу на деталі. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” також надає гарантійне обслуговування на розміщене рекламне зображення терміном на 12 місяців.

Реклама на авто ціна

Ціна за розміщення наклейки на авто складається із декількох складових:

  • Розмір транспортного засобу для розміщення реклами на авто, стан поверхні та її складність (плоска, вигнута, рифлена тощо);
  • Брендування автомобіля також залежить від типу і виду використаних матеріалів;

Реклама на авто ціна. Аплікація з кольорової плівки.

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення 

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Наші переваги

Серед постійних клієнтів рекламної компанії “ПромоЕкспрес” є представники всіх без винятку галузей. Нашою продукцією користуються і великі компанії, і малий бізнес. Після отримання замовлення менеджери нашої компанії миттєво займуться розробкою дизайну. Для того, щоб розмістити брендування авто, нам достатньо 7 днів.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал