Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Поклейка плівки оракал

Поклейка плівки оракал або процес склеювання вінілової плівки на перший погляд, цей процес може здатися простим, але насправді він вимагає знання технології застосування плівки. Плівку оракал можна клеїти різними способами на різні поверхні, і вам потрібно точно знати, на яку поверхню потрібно здійснити поклейку плівки оракал. Якщо знехтувати технологією поклейки, велика ймовірність пошкодження плівки. Пошкодження плівки обіцяє зламану появу рекламного образу, а отже, додаткові витрати та виробництво нової рекламної наліпки. З тих пір, як перші наклейки почали з’являтися на ринку зовнішньої реклами, їх називали Oracal. Люди встановили назву для всіх вінілових наклейок, незалежно від виробника.

поклейка плівки оракал
Асортимент плівок

Поклейка Oracal може мати кілька варіантів. Можливе нанесення плівки, як і з мильним розчином, так і нанесення плівки без використання мила. Залежно від поверхні, на яку наноситься плівка, і форми поверхні, вибирається найкращий варіант нанесення. Для полегшення наклеювання плівки використовуються спеціальні інструменти.

Як відбувається поклейка плівки оракал?

Стандартний набір інструментів складається з двох типів: ракелі, фетру та пластику, ножиць, ножа зі змінними лезами, металевої лінійки та рулетки. Крім того, для очищення поверхні, на яку буде наноситися плівка, може знадобитися миючий засіб. Перед нанесенням дуже важливо ретельно очистити поверхню, оскільки може залежати від того, як плівка буде лежати під час наклеювання. Плівка має невелику товщину, і якщо на поверхні залишаться невеликі частинки сміття, вони можуть створити рельєф, який зіпсує зовнішній вигляд наклейки на автомобілі чи іншому виді транспорту. Поклейка плівки оракал починається з видалення з тильної сторони плівки невеликої частини захисного паперу. Слід також сказати, що перед тим, як зняти захисний папір, плівку потрібно ретельно оголити за розміром області, де вона буде нанесена. Після оголення плівки розмірами може відбуватись поклейка плівки оракал. У цьому випадку, якщо поклейка проводиться без використання мильного розчину, потрібно наносити плівку плавно, не поспішаючи, щоб запобігти появі повітряних бульбашок. Якщо під час обклейки все ж з’являються бульбашки, але їх кількість незначна, після склеювання їх можна видалити голкою зі шприца. З шматочками повітряних бульбашок ви повинні бути дуже обережними, щоб не допустити великих пробоїн у проколі, адже плівка на місці проколу буде прозорою, що негативно позначиться на загальному зовнішньому вигляді рекламного сюжету.

Наша компанія виконає весь спектр робіт, що стосується поклейки реклами на авто. Ми використовуємо тільки високоякісні німецькі плівки оракал, які мають гарантію.

поклейка плівки оракал
Поклейка плівки оракал для набору персоналу на швейну фабрику

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал