Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто плівкою ціна

Обираючи товар або замовляючи певну послугу, покупця цікавить вартість. Щодо обклеювання авто плівкою ціна залежатиме від декількох факторів, і тому відразу дати відповідь на запит важко, адже кожне замовлення має індивідуальні особливості. Ціна послуги коливається і залежить від декількох факторів: розмірів авто, площі, на яку потрібно нанести наклейку, і місце, на якому буде нанесене це зображення. Також значення має і ціна самої плівки, а вони теж різняться між собою серіями тощо. Ціна встановлюється і від того, який спосіб нанесення буде підібрано.

Обклеювання авто плівкою ціна. Аплікація з кольорової плівки.

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.
Обклеювання авто плівкою ціна

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення 

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Формування замовлення обклеювання авто

Щоб визначити обклеювання авто плівкою ціна необхідно узгодити всі нюанси вашого замовлення, майстри і дизайнери зроблять необхідні заміри, фото автомобіля. Менеджери нашої компанії запропонують вам на вибір варіанти, які оптимально підійдуть для того, щоб брендування авто було виконано якнайкраще.

Обклеювання авто плівкою
Фото-приклад брендування. Вартість такого обклеювання авто плівкою – 130$

Дізнатися приблизну ціну замовлення можна оцінивши параметри авто. Розміри транспорту не так складно виміряти. Надайте фото вашого автомобіля з тих сторін, на яких планується розміщати рекламну інформацію чи зображення, виміряйте відстань між центрами коліс.

Обклеювання авто плівкою ціна залежить від дизайну, який ви можете надіслати на пошу. Якщо ж у вас його немає, дизайнер нашої компанії допоможе в цьому питанні. Ціна на послугу брендування автомобіля залежить від складності поставленого завдання, вибраної плівки, розмір зображення, обєм тексту і інших деталей, про які детально інформують менеджери компанії.

Брендування авто

Обклеювання автомобіля рекламою певного бренду або компанії, яка займає близько 80% площі транспортного засобу, неможливо не помітити. Якщо у вас є корпоративна машина яка курсуватиме в різних частинах міста, рекламне оголошення побачать тисячі людей. Ви зробите вигідне вкладення в ваш бізнес. Адже такий вид реклами має широке охоплення різноманітної цільової аудиторії і є дуже ефективним.

Термін виконання замовлення залежать від завантаження майстрів, що займаються поклейкою плівки, а також обсягу самої роботи, яку потрібно виконати. Процес поклейки краще проводити в теплому, сухому приміщенні, уникати низьких температур.

Компанія “ПромоЕкспрес” зробить для Вас рекламу на автомобіль будь-якої складності, адже маємо великий досвід в цьому напрямку. Фото з прикладами робіт можна подивитися на сайті.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!