Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Ви є власником компанії та маєте свій корпоративний автомобіль? Однак є сумніви щодо того, чи слід замовляти послугу обклеювання автомобіля вініловою плівкою. Звичайно, дуже дорогий автомобіль для цього, мабуть, не підійде. Але звичайний автомобіль, особливо корпоративний транспорт, може значно збільшити продажі та залучити додаткові замовлення.

обклеювання автомобіля вініловою плівкою
Так виглядає автомобіль після обклеювання вініловою плівкою

Для чого потрібне обклеювання автомобіля вініловою плівкою?

Кожен автомобіль використовується для переміщення, доставки товарів, товарів тощо. На даний момент кожен, хто бачить ваш транспорт (водії, пасажири, пішоходи), може стати вашим потенційним клієнтом. То чому б не використати свій автомобіль як рекламну платформу? Це просто величезне охоплення всіх груп населення протягом всього дня.

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою – це дуже вигідна рекламна інвестиція, вона працюватиме на вас як мінімум 2-3 роки (термін служби якісної плівки).

Види плівок на авто:

Вінілова плівка – стандартне та недороге рішення (залежно від обраного типу плівки). Це білий вініл з розчинником, а потім ламінований прозорою плівкою тієї ж серії. Друк необхідний для нанесення потрібного малюнка, а ламінування – для захисту від фізичного впливу.

Існує кілька типів плівок, і кожен з них призначений для конкретної мети:

  • Дешева китайська плівка. Не рекомендуємо використовувати ні за яких обставин! Різниця в ціні дуже мала, а термін служби скорочується на рік-два. Більше того, сам процес демонтажу наклейки на авто з китайської плівки дуже проблематичний.
обклеювання автомобіля вініловою плівкою
Реклама на авто з дешевої китайської плівки
  • Мономерна каландрована плівка – продукція відомого німецького бренду: oracal, orajet. Оптимальний для рівних поверхонь. Термін служби – 1-3 роки.

І звичайно, при необхідності всі типи плівок можна об’єднати в один проект. Плівки в свою чергу поділяються на багато різновидів:

  • Глянцева. Поверхня такої плівки стійка до впливу вологи і ультрафіолету, тому це вдалий варіант для реклами на авто.
  • Матова. Чудово передає глибину кольору.
  • Прозора. Популярне рішення для брендування вікон авто.
  • Легкознімна. Даний матеріал легко демонтується при необхідності. При цьому від клею не залишиться жодних слідів. Відмінне рішення для короткострокових промоакцій, розпродажів і т. д.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для БЕЗКОШТОВНОЇ консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал