Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування машини

Під терміном брендування машини, розуміється розміщення на поверхні авто інформації, поданої в вигляді тексту, зображення, наклейки, або графіки, заради сприяння популяризації бренду.

Брендування автомобілів дає можливість створення ефективного рекламного носія із транспорту компанії без затратних капіталовкладень. Поклеївши транспорт рекламою, фірма значно розширює коло для ймовірних клієнтів. Кількість людей, що звертають увагу на рекламу, розміщену на транспорті, дуже багато. Кількість контактування з рекламною інформацією є пропорційною до інтенсивності міського руху.

Брендування машини
Приклад брендування машини для Автотрейдінг-Львів

Розміщення реклами на машині – один із чудових способів посилити професійний брендинг для вашого бізнесу. Залежно від того, як ви хочете, щоб ваш бізнес виглядав і впливав на свою цільову аудиторію, ваш автомобіль, фургон чи вантажівка можуть бути оформлені з приглушеною рекламою, чи яскравою та ефектною рекламою.

Наявність професійного вигляду транспортного засобу для представлення вашого бізнесу може викликати більш високу оцінку у ваших цінних клієнтів, оскільки це означає, що вони мають справу з справді надійною бізнес-організацією.

Брендування машини плівкою

Брендування автомобілів покращує загальний фірмовий імідж компанії, яка є власником транспортного засобу. Покритий рекламою транспорт вигідно виділяється на фоні безлічі інших авто, притягує до себе увагу, залишається в пам’яті на довго.

Наша компанія може здійснити брендування машини плівкою, таким чином, перетворивши його на рекламний щит на замовлення, який просуває вашу компанію. Роблячи покриття автомобіля рекламою, ви надаєте безпрецедентний позитивний вплив на ваш бренд. Реклама на транспортних засобах давно визнана кмітливими компаніями як надзвичайно економічно вигідна форма реклами.

У порівнянні з рекламними щитами, газетами, радіо та іншими платформами для короткочасних рекламних оголошень, брендування авто набагато вигідніше, оскільки не виникає постійних витрат за кожен раз, коли ви рекламуєтесь. Цей вид реклами дозволяє отримувати прибуток протягом багатьох років.

Реклама та брендування вашого автомобіля чи мікроавтобуса можуть допомогти зберегти первісний та неушкоджений стан. Обклеювання вашого автомобіля вініловою плівкою не тільки підсилює обізнаність для вашого бізнесу, але фактично допомагає захистити оригінальну фарбу вашої машини. Таким чином, це значно збільшує вартість перепродажу вашого автомобіля.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація безкоштовна!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал