Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування авто

Цікавитеся рекламою, яка буде ефективно просувати вашу компанію, товари та послуги? Брендування авто визнано одним з найдієвіших методів, щоб донести інформацію про продукцію або послуги максимально широкому колу аудиторії. Транспорт з рекламними наклейками не стоїть на місці. Брендований автомобіль переміщається вулицями міста, роблячи рекламу мобільною! Вашу реклама на авто побачать не тільки пішоходи, а й водії та пасажири. У заторі або на світлофорі складно не помітити автомобіль з незвичайним забарвленням й обклеєним кузовом.

Порахувати ціну онлайн
Брендування авто
Фото-приклад реклами на автомобілі

Варто Вас застерегти, що далеко не кожна плівка на авто підвищить впізнаваність вашого бренду. Економити на якості плівки й дизайні реклами не можна! Брендований автомобіль повинен виглядати одночасно стильно й солідно, з першого погляду має бути зрозуміло, які товари чи послуги ви рекламуєте. Важливий шрифт і розмір букв, поєднання кольорів і відтінків, наявність малюнків або логотипу.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн


Брендування авто : популярні міфи і реальність

Ми – компанія, яка вже понад 8 років займаємось виробництвом і обклеюванням авто плівкою. Ми знаємо всі тонкощі роботи і розуміємо, як зробити так, щоб перетворити звичайний автомобіль на брендований. Наші фахівці дають гарантію якісної роботи на поклейка плівки на авто.

поклейка плівки на авто
Процес поклейки плівки на автомобіль

Часто наші клієнти перед оформленням замовлення ставлять питання щодо того, скільки часу буде триматися плівка, чи не вигорить напис або не зіпсується лакофарбове покриття авто. Професіонали рекламної компанії “ПромоЕкспрес” здійснюють якісну поклейку на авто, згідно всіх технологій розміщення реклами, щоб реклама на автомобілі прослужила вам довго.

Наші фахівці виділили 4 міфи, які існують про поклейку плівки на авто:

 • Міф № 1 – фарби на плівці вигорають. Дійсно, якщо ви замовили дешеву китайську плівку, вже через 5-7 місяців під впливом ультрафіолетових променів фарби втратять свій первісний колір і яскравість. Ми використовуємо високотехнологічні німецькі плівки, які зберігають малюнок і насиченість кольорів протягом усього терміну експлуатації, а це мінімум 5-10 років. Ось чому ваша реклама не пожовтіє і не втратить свій привабливий вигляд.
 • Міф № 2 – плівку складно зняти, не пошкодивши покриття автомобіля. Важливо, який клейовий шар має плівка для обклеювання авто. Якісні плівки виробляються на основі клею, що видаляється. Тому в який би момент ви не захотіли зняти
  наклейку, переживати про цілісність лакофарбового покриття машини не варто. Плівка зніметься без найменших пошкоджень кузова.
 • Міф № 3 – брендований автомобіль складно утримувати у чистоті. Все це знову ж таки відноситься до дешевих плівок, які буквально притягують пил чи забруднення. Наші плівки досить щільні й цілісні, тому догляд за машиною буде таким же, як і до його обклеювання. До того ж обклейка авто плівкою забезпечує захист кузова, і після зняття наклейки Ви отримуєте машину в такому ж стані, що і перед його брендуванням.
 • Міф № 4 – рекламні наклейки на авто дорогі й малоефективні. Відгуки наших клієнтів свідчать про зворотне: реклама на авто працює і збільшує прибуток компанії! “ПромоЕкспрес” пропонує оптимальне співвідношення ціна/якість. А якщо порівнювати з аерографією або нестандартним фарбуванням кузова, то навіть наклейки на авто великих розмірів будуть у декілька разів дешевше!

Все ще сумніваєтесь, чи варто брендувати свій автомобіль? Далі ми розповімо про головні переваги даного виду реклами й пояснимо, як відбувається процес обклеювання автомобілів.

Як замовити брендування автомобіля?

замовити наклейки на авто

Переваги брендування автомобілів

Брендування авто – новий вид реклами на транспорті, який поєднує у собі безліч переваг:

 • Рейтинг і популярність. Вашу рекламу будуть часто бачити жителі міста, що зробить назву вашого бренду впізнаваним.
 • Динамічність. Мобільна реклама охоплює більший потік потенційних клієнтів, ніж статична вивіска або білборд.
 • Одноразовий платіж. За обклеювання авто ви платите всього один раз, при цьому реклама буде працювати саме стільки, скільки буде їздити машина.
 • Будь-які варіації дизайну. Хочете невелику наклейку на двері машини? Або брендувати увесь автомобіль повністю? Наші дизайнери розроблять макет будь-якої складності індивідуально під вашу рекламу.
 • Захист кузова. Наклейка на авто вбереже машину від подряпин і корозії.
 • Брендування будь-якого автомобіля. Для обклеювання підходять як легкові, так і вантажні машини. Рекомендуємо для реклами обирати автотранспорт, який багато пересувається по місту: таксі, вантажні та пасажирські перевезення, міський громадський транспорт, корпоративні автомобілі та інший спецтранспорт.
наклейки на авто великих розмірів
Брендування спецтехніки

Для брендування автотранспорту не потрібні особливі дозволи або документи. Якщо плануєте замовити обклеювання авто, просто зробіть це прямо зараз!

Як замовити брендування машини?

Замовити брендоване обклеювання авто дуже просто! Для цього зв’яжіться з компанією «ПромоЕкспрес» і розкажіть, яку рекламу ви хочете. Наш менеджер обговорить усі деталі й запропонує кілька рішень та варіантів дизайну використовуючи наклейки на машину.
Протягом 7-14 днів ми розробимо макет і надішлемо вам його для затвердження. Наші дизайнери й майстри виготовляють рекламні наклейки будь-якої складності, ми готові запропонувати вам найоригінальніші і нестандартні варіанти для брендування авто. Після того як наклейка буде надрукована, можна починати обклеювання авто. Всі роботи виробляємо точно у термін і гарантуємо мінімум 5 років експлуатації наших рекламних наклейок. Ми не пропонуємо дешеве брендування авто, оскільки використовуємо інноваційні німецькі плівки та якісні фарби. Але наші ціни цілком демократичні, і практично кожна українська компанія може собі дозволити даний вид реклами.

реклама на авто
Реклама на авто для ТМ FARM FRESH

Якщо Вам потрібно розповісти про власні товари, послуги, акції, знижки, нагадати про високий рівень якості та унікальності Вашої продукції, ми знаємо, як вирішити маркетингові задачі у найкращий спосіб.

Як? Рекомендуємо скористатися послугами формування та розповсюдження реклами на власному чи корпоративному авто. Наша рекламна агенція займається створенням та поширенням креативних візуальних звернень на будь-яких автомобільних різновидах – від своєї або робочої легкової машини до вантажівок, бусів, фур, фургонів, цистерн, грузових холодильників. Брендування авто – ваш шлях до успіху!

Розміщення реклами на автомобілі – відмінний та ефективний спосіб повідомити широкий загал про унікальність Вашої фірми, послуги чи продукції, яку Ви створюєте.

Оскільки наша рекламна агенція надає послуги з розміщення реклами на авто близько семи років, ми знаємо все про брендування авто, зокрема:

 • які матеріали найкраще використовувати для рекламування на авто будь-якої категорії та спрямування;
 • як підвищити ефективність ведення Вашого бізнесу з допомогою цього методу просування товарів, послуг, іміджу тощо;
 • яким чином створити якісний дизайн наклейки на авто реклама, щоб підсилити імідж Вашої компанії, збільшити об’єми продаж за порівняно короткий термін часу;
 • як заощадити Ваші кошти й одночасно втілити в життя неповторну рекламу на автомобілях;
 • як конструктивно використати площину легкової машини чи фури, цистерни, фургону, оформляючи на обраній поверхні авто креативне рекламне зображення.

Це не весь перелік запитань, відповіді на які ми реалізовуємо у вигляді наданні якісних послуг. Для більш детальнішого ознайомлення зі специфікою роботи нашої агенції в аспекті оформлення реклами під будь-який тип автомобіля пропонуємо переглянути цю статтю.

Загалом реклама на авто давно стала надійним методом просування власної продукції, послуг, підвищення чи нагадування цільовій аудиторії про авторитетність того чи іншого бренду.

У галузі сучасного рекламного бізнесу реклама на машині являє собою процес наповнення зовнішніх сторін свого чи корпоративного транспорту необхідною рекламною інформацією про дієве функціонування різних організацій, компаній, їхні контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта тощо).

реклама на авто
Реклама на машині від рекламної компанії “ПромоЕкспрес”

Рекомендуємо розмістити рекламу на автомобілі, звертаючись до послуг нашої компанії, тому що ми надаємо гарантії щодо якості, надійності та вчасного виконання замовлення.

Реклама на авто, виготовлення якої відбувається завжди у чітко встановлені терміни, спроможна зберігати яскравий вигляд протягом тривалого часу експлуатації, не втрачаючи показового й ефектного стилю за весь період функціонування. Поза тим, відповідно до Вашого бажання, працівники нашої агенції можуть зробити демонтаж вже існуючої реклами. В такому випадку Вам не варто хвилюватися щодо автомобіля: процес зняття наклейки в жодному разі не пошкодить поверхні та фарби Вашої машини.

Тому Ви можете бути впевненими у професіоналізмі нашої команди, а також у високому рівні довіри. Адже під час співпраці для нас є важливими засади гуманності, якості, майстерності виконання своєї справи.

Наша рекламна компанія надає широкий спектр послуг з брендування автотранспорту, а саме:

 • реклама на машинах легкових – являє собою брендування власних легкових автомобілів, тобто процес нанесення логотипів чи необхідної контактної інформації на зовнішні боки, двері, задні вікна легкових автотранспортних засобів;
 • реклама на грузовому транспорті – це виготовлення та розповсюдження оригінальної реклами на вантажних автомобілях, що здійснюють перевезення товарів або слугують для реалізації конкретних замовлень.

Наше рекламне агентство вирізняється унікальним стилем та образом, тому що ми позиціонуємо себе на українському ринку реклами як компанія з повного циклу створення високоякісної продукції для подальшого розповсюдження на всіх типах автотранспорту.

Повний оборот означає, що реклама на авто, ціна якої є досить помірною в нас, проходить всі етапи становлення: від пошуків конструктивних творчих ідей, розробки макета – до фактичного розміщення на зовнішні боках легкового чи вантажного транспорту.

Щоразу ми формуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, реалізовуємо виключно неповторні рекламні проекти під конкретну легкову чи вантажну машину, щоб максимально ефективно втілювати рекламну кампанію. Остання, звісно, передбачає посилення позитивного іміджу рекламованої компанії, активізацію купівлі того чи іншого товару, послуги тощо.

Залежно від побажань та потреб замовника реклама на машину може бути оформлена у різноманітних форматах. Приміром, у нас передбачене виготовлення невеликих та середніх наклейок на автомобіль, а також масштабні рекламні зображення, що займають всю площину авто ззовні.

Розміщення реклами на легкових автомобілях

Реклама на машині, ціна якої зазначена на нашому сайті – це вірне рішення для підкреслення індивідуального стилю Вашої компанії, її якісних послуг чи продукції.

Враховуючи той фактор, що під час ведення власної справи кожен успішний бізнесмен завжди ретельно стежить за бюджетом фірми, просування товарів та послуг з допомогою брендування легкової машини – відносно недорогий і дуже результативний спосіб для того, щоб регулярно та ненав’язливо нагадувати цільовій аудиторії про Ваш бренд та Вашу якісну продукцію.

Подібний метод зовнішнього рекламування є повністю безкоштовним в аспекті демонстрації, оскільки рекламні наклейки на авто розташовуються безпосередньо на Вашому транспортному засобі. Відтак, один раз заплативши потрібну суму за послугу створення наклейки реклама на авто, протягом часу експлуатації реклами замовнику вже не потрібно сплачувати кошти за рекламне експонування, як це відбувається, приміром, з рекламою на тролейбусі чи маршрутному таксі.

Ось чому, власне, легковий корпоративний транспорт, оздоблений нашою унікальною рекламою, вважається дієвим засобом для проведення ефективної рекламної кампанії. Адже брендований легковий автотранспорт перевтілюється у перманентний рекламний фон для організації, фірми, компанії, що безперервно працює-рекламує установу, її продукцію (послугу) по всій території, де функціонують конкретні робочі машини.

Реклама на легковому транспорті від наших майстрів включає в себе всі етапи формування ефективного зображення, яке згодом переносимо на площину Вашої машини. Ми працюємо над розробкою ідей, їхнім оформленням на макетах, а згодом – над безпосереднім поширенням готових рекламних зображень на бортах корпоративних легкових автомобілів.

наклейки на машину
Приклад розміщення наклейки на машину UKLON

Географія нашої діяльності розповсюджується на територію всієї Західної України. Ми працюємо над створенням та поширенням якісних рекламних звернень на легкових авто у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницьку, Чернівцях, Ужгороді. Широкий географічний сегмент гарантує реалізацію рекламної кампанії у найбільш продуктивний спосіб, оскільки дозволятиме залучати до маркетингової діяльності щоразу більший відсоток потенційних споживачів.

На сучасному ринку реклами ми зарекомендували себе як потужна компанія з наявною власною виробничою базою та висококваліфікованим персоналом. Так, ми володіємо добірним обладнанням із відповідністю до всіх європейських стандартів. Наприклад, серед устаткування є наявний інвентар для друку реклами під легкові автомобілі, широкоформатного ламінування, плотерного розкрою, фарбування автотранспорту та фактичної поклейки готових рекламних зображень.

Для того щоб виробити наклейки на легкову машину, фахівці нашої компанії застосовують різноманітні плівки лише добірної якості, перевірені часом, досвідом та результативністю.

Для прикладу, в процесі виготовлення креативної реклами під легковий корпоративний автомобіль ми послуговуємося такими плівками, як Oracal, Ritrama, ЗM. З їх допомогою Ваше рекламне зображення на машині зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив зовнішнього середовища (атмосферні опади, пил, бруд, сильний вітер тощо) та фактор дії часового еквівалента.

Звернемо увагу, що плівки для брендування легкових транспортних засобів можуть бути:

 • білого кольору – найкраще підходять для широкоформатного друку;
 • прозорими – відмінний варіант для проведення ламінації друку;
 • різнокольоровими – для створення порізки (тобто самої аплікації).

Крім того, плівки для виробництва наклейок для брендування авто на легкові машини класифікуються відповідно до структури поверхні автомобіля. В цьому аспекті розрізняють плівки: дзеркальні, фактурні (приміром, імітація дерева чи карбону), матові, глянцеві, світлоповертаючі, прозорі з внутрішнього боку та кольорові ззовні. Останній варіант найкраще застосовується для скляних поверхонь автотранспорту.

Відповідно до вищеописаних характеристик та особливостей матеріалу плівки можуть надійно виконувати своє призначення на легкових, а також вантажних машинах в часовому діапазоні від 1 до 10 років.

брендування машин
Так виглядає якісна реклама на корпоративному автомобілі

Зазначимо, що у випадку використання повноколірної наклейки під рекламу на корпоративний автомобіль для їхнього створення ми застосовуємо широкоформатний друк сольвентними або екосольвентними фарбами. Саме ці фарби дають гарантію бездоганного вигляду рекламних наклейок на авто впродовж довгого часу експонування.

Також з метою надійної захищеності вищезгаданих наклейок наші фахівці здійснюють процес ламінації прозорою плівкою. Ця процедура є вкрай важливою для захисту рекламного зображення від подряпин, смолистих плям, стирання на мийках, впливу ультрафіолетових променів та інших небажаних чинників зовнішнього середовища.

Розміщення реклами на вантажних автомобілях

Наша рекламна агенція спеціалізується на брендуванні автомобілів усіх типів та марок, зокрема машин, що здійснюють різноманітні вантажні перевезення.

Ми вчасно, якісно та відповідально реалізовуємо креативні рекламні рішення для розповсюдження на бусах, фургонах, фурах, цистернах, вантажівках під перевезення побутової техніки та інших громіздких об’єктів.

Найчастіші запитання та відповіді на них

Скільки платять за розміщення реклами на автомобілі?

За рекламу на авто найчастіше платять оператори таксі. Наприклад, UKLON за брендування нараховує від 1500 до 11000 грн./міс. Бонус залежить від кількості здійснених поїздок.

Скільки платять за рекламу на авто Україна?

Ціну визначає сам власник автомобіля. В середньому платять від 500 грн. За заднє вікно, 300 грн. за наклейку на капот, 2000 грн. за 4 дверки. Така реклама не заборонена і для її розміщення дозволів не потрібно.

Чи потрібен дозвіл на рекламу на авто?

Для розміщення реклами на власному авто дозволи не потрібні. Ви, як власник автомобіля самостійно вирішуєте розміщати рекламу чи ні.

За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами. (Закон України про рекламу)

Чи можна розміщувати рекламу на своєму автомобілі?

Якщо ви підприємець то ви можете розмістити свою рекламу на своєму автомобілі. Якщо у вас бізнесу нема то можете розмістити чужу рекламу за яку вам платитимуть кошти. Для реклами на своєму авто погодження не потрібне, а розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху.

Що не можна клеїти на машину?

 • реклами, яка повторює чи імітує кольорографічні схеми спеціальних та оперативних транспортних засобів;
 • реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;
 • реклами, яка супроводжується звуковими чи світловими сигналами.
 • Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

Скільки коштує реклама на вантажівці?

Реклама на грузовику коштує від 3000 грн. і залежить від:

 • Площі реклами
 • Матеріалу з якого виготовляється реклама
 • Складності поверхні грузовика (тент, рифлений борт чи бляха)

Скільки коштує реклама на заднє скло автомобіля?

Реклама на заднє скло автомобіля коштує 1500 грн і виготовляється на спеціальній дозволеній для цього плівці – one way vision яка забезпечує пезперешкодний огляд з салону автомобіля.

Наш офіс

Працюємо по попередньому запису