Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування автотранспорту

Реклама на корпоративному транспорті – це ефективний спосіб для компанії залучати нових клієнтів та заохочувати їх купувати товари чи послуги. Використання автомобіля як рекламного засобу останнім часом стає все популярнішим. Найпоширенішою формою маркетингової передачі вмісту є брендування автотранспорту рекламною плівкою. Реклама на машину – це не лише відносно дешевий метод просування компанії, але і надійний захист кузова автомобіля від подряпин.

Порахувати ціну онлайн

Важливо створити рекламне зображення, яке змусить споживача легко відрізняти рекламованого виробника або його товар від решти конкурентів. Однак для того, щоб брендування автотранспорту принесло очікуваний ефект, реклама повинна містити цікавий логотип, влучний слоган та привабливий графічний дизайн. Розмір шрифту та читабельність також важливі. Окремі елементи повинні бути унікальними і створювати гармонійне ціле, як за змістом, так і візуально. Дизайнери рекламної компанії “ПромоЕкспрес” продуктивно працюють над розробкою унікальних дизайнів для ефективної реклами вашого бізнесу.

брендування автотранспорту
Брендування корпоративного транспорту

Де розміщають брендування автотранспорту

З метою привернення уваги цільової аудиторії пропонуємо скористатись послугою “реклама на скло авто”. Для цього використовується віконна плівка з одностороннім баченням (One Way Vision), завдяки якій сонячне світло проникає в автомобіль з одного боку. Ззовні ми можемо бачити яскраве рекламне зображення, тоді як зсередини скло автомобіля зберігає можливість бачити вулицю.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Які транспортні засоби підходять для поклейки реклами?

Що стосується поклейки плівки на авто, то ця практика найчастіше застосовується у випадку корпоративних легкових автомобілів, хоча власники фургонів, вантажних автомобілів також обирають цей тип рішення.

Наклеїти рекламну інформацію також можна на квадроциклах та мотоциклах. Деякі великі транспортні компанії замовляють цю послугу для всього автопарку. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” використовує тільки високотехнологічні німецькі плівки, які зберігають насиченість кольорів протягом усього терміну експлуатації, а це як мінімум 3-10 років.

Переваги брендування авто?

  • Реклама на машину дає змогу, перш за все, безперервно просувати рекламний контент без додаткових витрат, за винятком разової витрати на виготовлення реклами. Корпоративним або власним автомобілем ви щодня рухаєтесь по місту, завдяки чому його постійно розглядають пішоходи та водії, які можуть ознайомитись із змістом рекламного повідомлення.
  • Можливість використовувати для просування велику площу автомобіля (кузов, лобове скло тощо). Ми завжди допомагаємо повернутися до первісного стану вашої машини, оскільки плівка після її видалення не залишає ніякого клею.
  • Ще одна перевага, яку пропонує реклама на авто – низькі витрати на надання цієї послуги. Вартість реклами на автотранспорті абсолютно різна в залежності від типу машини, стану її поверхні та матеріалів, що використовуються для брендування. Для того, щоб дізнатись брендування ціна і зробити точний прорахунок вартості вашої реклами звертайтесь до нас.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!