Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Скільки коштує обклеїти машину плівкою

Щоб зрозуміти скільки коштує обклеїти машину плівкою необхідно обрати плівку, яка буде застосовуватись при обклеюванні та визначитись з формою заклейки авто. Для брендування транспорту на декілька років, необхідно використовувати спеціальні серії матеріалу, який призначений для оздоблення авто. Якісна реклама на авто – гарантований успіх вашої компанії.

Скільки коштує обклеїти машину плівкою
Вартість брендування такого авто – 130$

Розміщення реклами на автомобілі допомагає у великій мірі додати упізнаваності вашій фірмі. Авто з вашим логотипом кожного дня попадатиметься на очі пішоходам та водіям відмінно виконуючи роль носія реклами. Цей динамічний носій реклами привертає до себе набагато більше уваги на відміну від стандартних білбордів або сіті-лайтів.

Для нанесення реклами на вікна транспорту використовується спеціальна перфорована плівка, яка не перешкоджає поступленню світла всередину салону, даючи можливість при цьому поклеїти рекламу зовні.

Скільки коштує обклеїти машину плівкою та що входить у вартість

Скільки коштує обклеїти машину плівкою буде залежати від рівня складності виконуваних робіт, марки авто і особливостей поверхні кузова. Мінімальна вартість обклеювання виходить дешевше автомобільного фарбування. Ця послуга вартує своєї ціни оскільки створений нею захист дозволяє у майбутньому уникнкти витрат на відновлення кольору кузова, пошкодженого лако-фарбового покриття. Також брендування авто залежить від обраних матеріалів та способу виготовлення реклами.

Скільки коштує обклеїти машину плівкою. Аплікація з кольорової плівки

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення на плівці ORAJET

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Наявність забрендованого транспорту активно спрацює на імідж і рейтинг компанії. Навіть якщо це декілька машин з вашим фірмовим логотипом, які щодня проїжджають по місту, у людей складається враження, що ваш бізнес активний, впливовий і великий, так як ваш транспорт неодноразово багаторазово зʼявляється перед очима.

Технологія обклеювання плівкою транспорту

Нанесене плівкове покриття збереже поверхню кузова від подряпин, відколи, бітуму з доріг. Особливо це важливо для дорогих машин, які часто їздять по дорозі на значній швидкості. Покритий плівкою кузов буде радувати вас чимало років своїм бездоганним зовнішнім виглядом і може додати цінності при продажі авто. Від інтенсивності експлуатації транспорту залежить термін служби плівки, при її незначних пошкодженнях можна відновити за допомогою полірування.

Перш ніж здійснити обклеювання машини ми ретельно перевіряємо поверхню кузова. Процедура брендування складається з таких етапів:

  • Узгодження з замовником плану робіт.
  • Очищення частин авто, що відводяться для обклеювання.
  • Обезжирювання поверхні авто.
  • Нарізання плівки на плоттері враховуючи особливості транспорту.
  • Обклеювання плівкою авто.
  • Висушування клейового шару
  • Детальна перевірка елементів що наклеєні.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал