Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Поклейка вінілу на авто

Все більше власників малого і великого бізнесу хочуть надати індивідуальності своїм автомобілям, не впливаючи на їх дизайн та покриття. Існують різні способи візуального налаштування автомобіля: затемнення вікон, затемнення, полірування фар та інші способи. Але одна з найдієвіших змін – поклейка вінілу на авто.

Поклейка вінілу на авто. Основні переваги.

Вінілова плівка стійка до будь-яких погодних умов і довго залишається неушкодженою. Завдяки особливостям плівки, наша компанія вже багато років надає послугу “поклейка вінілу на авто”. Вінілова плівка є термопластичною, а це означає, що вона не деформується під впливом сильного сонячного світла або інших несприятливих погодних умов. Це ідеальний інструмент для зміни кольору кузова автомобіля за низькою ціною, адже ви можете використовувати широку палітру кольорів та підлаштовувати її текстуру індивідуально під свої очікування.

поклейка вінілу на авто
Автомобіль після поклейки вінілу на авто

Вінілова плівка має багато переваг. Вона має насичені та яскраві кольори, на якій прекрасно видно найдрібніші деталі. Якщо вигляд вашої машини здається вам нудним пропонуємо скористатись послугою від рекламної компанії “ПромоЕкспрес “поклейка вінілу на авто”.

Переваги брендування авто:

  • створює та зміцнює імідж компанії на ринку
  • забезпечує мобільність реклами – залежно від маршруту руху транспортних засобів дозволяє охопити широку аудиторію
  • не обтяжує бюджет через низькі витрати на впровадження реклами. Вам не потрібно додатково оплачувати за оренду транспортного засобу.

Брендування автомобілів – це дуже ефективна форма реклами. Кожен забрендований транспортний засіб – це рухома вітрина компанії,
завдяки якому вас помітять тисячі людей. Отже, коли ви вирішите здійснити поклейку вінілу на авто, пам’ятайте, що поверхня автомобіля повинна бути підготовлена: на поверхні не повинно бути вм’ятин, тріщин і навіть бруду. Деякі пошкодження автомобіля можна навіть приховати вініловою плівкою. Ми розробляємо та виготовляємо рекламу на легкових авто та фургонах, вантажівок, а також на інших видах транспортних засобів. Наша компанія використовує тільки високоякісні плівки від німецького виробника. Ми гарантуємо довговічність наклейки на авто та ефективне рекламне повідомлення.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал