Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеїти машину плівкою

Хочете, щоб вас бачили в дорозі? Можна обклеїти машину плівкою з вашою рекламою, виготовити наклейки для автомобілів. Автомобільна реклама – це часто використовуваний інструмент, який дозволяє ефективно охопити велику кількість людей на великій площі та є однією з привабливих форм програм зовнішньої реклами.

Як обклеїти машину плівкою за вигідною ціною?

На етапі розробки та реалізації замовлення обклеїти машину плівкою потрібно створити макет продукту. Можемо використати ваш, якщо є в наявності або ми запропонуємо власний креативний дизайн.

Реклама на автомобілях не є новинкою, але правда полягає в тому, що якісна реклама на автомобілі все ще дуже приваблива і широко використовується. Масштабні рекламні програми, такі як обклеювання автомобілів вініловою плівкою, чудово видно з великої відстані, і їх ефективність підтверджена. Автомобільна реклама пропонує широкий спектр варіантів, просто вибирайте.

Обклеїти машину плівкою
Якісна реклама на автомобілі

Мета реклами на автомобілі – це тривалий термін служби, і тому ми ретельно підбираємо матеріал плівки та тип друку стосовно розміщення реклами.

Технологія обклеювання машини

Ідеальна температура для наклеювання – 20-25 градусів. Обклеїти машину плівкою не рекомендується при низьких температурах. Матеріал може легко пошкодитись, оскільки буде жорстким. Також ми не рекомендуємо клеїти навіть при температурі вище 30 ° або під прямими літніми сонячними променями.

Температура поверхні також дуже важлива – в зимові місяці перед тим, як виконувати поклейку, бажано холодний транспортний зігріти у гаражі чи майстерні. Нагрівання збільшує зчеплювання клею до плівки, плівка потім м’якша і краще формується, при нижчих температурах клей менше зчеплюється з поверхнею.

Можна наклеїти плівку а також наклейки на широкий спектр поверхонь. Поверхня на яку наноситься продукт, повинна бути добре очищена, без механічних домішок і знежиреною (бажано технічним спиртом). Не фарбуйте кузов автомобіля перед наклеюванням, поверхні повинні бути повністю сухими.

Дрібні вирізки з плівки, наклейки та смужки можна поклеїти насухо, але будьте обережні. Тримайте смужку з чиєюсь допомогою над склом і обережно починайте розгладжувати сторони від середини смуги. Ретельно розгладьте краї. Тоді просто почніть іншу сторону. Щоб уникнути подряпин, застосовується фетровий шпатель, але якщо у вас його немає, достатньо обернути м’якою тканиною навколо звичайного шпателя.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал