Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання машини

Однією з найбільш ефективних форм створення іміджу компанії та її продукції є обклеювання машини. Це дозволяє охопити дуже широку аудиторію, а її продуктивні витрати швидко окупаються, приводячи нових клієнтів.

Обклеювання машини – переваги

 • Реклама на автомобілі – це дешева форма реклами. Ви самі вирішуєте скільки хочете вкласти в рекламу.
 • Обклеювання машини – надзвичайно ефективна форма зовнішньої реклами.
 • Ваша компанія гарантовано буде помітна завдяки рекламі на автомобілі. Пересуваючись по місту службовим автомобілем з рекламою – реклама на автомобілі доходить до ваших потенційних клієнтів природним шляхом, без додаткових витрат та навантаження.
 • Реклама на автомобілі ефективна і бюджетна. Ваш автомобіль – безкоштовне рекламне середовище.
 • Реклама на автомобілі мобільна – вона може охопити різні аудиторії.
Обклеювання машини
Фото-приклад реклами на авто

Ви можете самостійно підготувати дизайн автомобіля або скористатися допомогою наших графічних дизайнерів. Підготовка проектів відбувається в кілька етапів:

 • Фотографування транспортного засобу, проведення безкоштовних замірів автомобіля.
 • Підготовка макету та візуалізація майбутньої реклами на транспортному засобі.
 • Внесення виправлень після консультації з клієнтом. Остаточне затвердження макету під майбутню рекламу на авто.
 • Друк наклейки на авто на високоякісній німецькій плівці Oracal.
 • Розміщення рекламного зображення на автомобіль.

Автомобільні наклейки розцінюються індивідуально. Вартість реклами на транспортних засобах залежить від:

 • кількість та тип використовуваної плівки (ми даємо можливість клієнтам обрати плівку, яка підійде саме для їх реклами)
 • тип транспортного засобу
 • кількість транспортних засобів

Реклама на авто займає меншу площу, ніж реклама на іншому транспортному засобі. Реклама на легковому автомобілі або реклама на вантажному автомобілі може бути з використанням логотипу та контактних даних. Кольори та стиль дизайну мають працювати на визнання бренду чи товару. Якщо ви хочете зосередитись на просуванні товару чи послуги, реклама на автомобілі продавця ідеально підходить для цього. Легковий автомобіль з рекламою, який використовується представником вашої компанії, також є формою мобільної реклами. Завдяки цьому реклама досягає широкої аудиторії, часто за межами міста. Реклама на авто сприяє створенню бренду та престижу вашої компанії.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал