Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто

Зараз значною популярністю користується послуга обклеювання авто! Плівки для автотранспорту стали модними і популярними для машин будь-якого класу. Адже при мінімальньних вкладеннях коштів можна кардинально змінити на краще зовнішній вигляд своєї машини, зробити її більш ексклюзивною, красивою, унікальною і чарівною. Крім цього обклеювання авто сприяє ще й захисту від факторів зовнішнього середовища, приховує застаріле лакофарбове покриття.

Порахувати ціну онлайн
Обклеювання авто
Процес обклеювання авто

Істинний автовласник знає, що як обережно він не їздив, все одно рано чи пізно на капоті, бампері і інших частинах машини з’являються відколи або різного виду мікроподряпини!

Уявіть собі вигляд машини купленої в автосалоні через рік, її капот і бампер. Від відколів нікуди не дітися. Що ж робити з цими сколами ?! Звісно можна залишити все як є, адже на швидкість вони не впливають, але, в загальному, зовнішній вигляд машини псують. Пригадайте, як неприємно коли їдеш, а з під коліс машини що їде попереду, вилітають каміння і б’ють прямо по капоту вашого новенького авто!

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Обклеювання авто вініловою плівкою

Вінілову плівку свого часу придумали для розміщення реклами на автомобілях, що є дуже вигідним і виправданим маркетинговим ходом. Але як вже стало зрозуміло, вона ще й буде оберігати кузов від дорожніх реагентів і, наприклад, легких подряпин від гілок, струменів піску. Для обклеювання авто, є представлений величезний асортимент кольорів і фактур плівок, даруючи абсолютну свободу дій любителям стайлінгу автомобіля. На час служби вінілової плівки можна не турбуватися про догляд за лакофарбовим покриттям машини, що передбачає чималі затрати – наприклад, на полірування кузова.

Одразу після покупки транспорту рекомендовано скористатись послугою обклеювання авто, так само як подбати про безпеку і встановити сигналізацію. Вінілові плівки це найкращий спосіб брендування та захисту на сьогоднішній день. Асортимент авто плівок настільки широкий, що кожен може вибрати собі вініл на свій смак.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!