Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто

Зараз значною популярністю користується послуга обклеювання авто! Плівки для автотранспорту стали модними і популярними для машин будь-якого класу. Адже при мінімальньних вкладеннях коштів можна кардинально змінити на краще зовнішній вигляд своєї машини, зробити її більш ексклюзивною, красивою, унікальною і чарівною. Крім цього обклеювання авто сприяє ще й захисту від факторів зовнішнього середовища, приховує застаріле лакофарбове покриття.

Обклеювання авто
Процес обклеювання авто

Істинний автовласник знає, що як обережно він не їздив, все одно рано чи пізно на капоті, бампері і інших частинах машини з’являються відколи або різного виду мікроподряпини!

Уявіть собі вигляд машини купленої в автосалоні через рік, її капот і бампер. Від відколів нікуди не дітися. Що ж робити з цими сколами ?! Звісно можна залишити все як є, адже на швидкість вони не впливають, але, в загальному, зовнішній вигляд машини псують. Пригадайте, як неприємно коли їдеш, а з під коліс машини що їде попереду, вилітають каміння і б’ють прямо по капоту вашого новенького авто!

Обклеювання авто вініловою плівкою

Вінілову плівку свого часу придумали для розміщення реклами на автомобілях, що є дуже вигідним і виправданим маркетинговим ходом. Але як вже стало зрозуміло, вона ще й буде оберігати кузов від дорожніх реагентів і, наприклад, легких подряпин від гілок, струменів піску. Для обклеювання авто, є представлений величезний асортимент кольорів і фактур плівок, даруючи абсолютну свободу дій любителям стайлінгу автомобіля. На час служби вінілової плівки можна не турбуватися про догляд за лакофарбовим покриттям машини, що передбачає чималі затрати – наприклад, на полірування кузова.

Одразу після покупки транспорту рекомендовано скористатись послугою обклеювання авто, так само як подбати про безпеку і встановити сигналізацію. Вінілові плівки це найкращий спосіб брендування та захисту на сьогоднішній день. Асортимент авто плівок настільки широкий, що кожен може вибрати собі вініл на свій смак.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал