Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання автомобіля плівкою

Транспорт має великий потенціал, що дозволяє реалізовувати найсміливіші рекламні ідеї. Послуга обклеювання автомобіля плівкою” вигідна не тільки своєю доступною ціною та високою якістю, а також широким спектром інших, не менш ефективних варіантів. Саме це дозволяє рекламі на авто зайняти багато місця в індустрії рекламного бізнесу.

Як відбувається процес обклеювання автомобіля плівкою від “Промоекспрес”?

Обклеювання автомобіля плівкою

Переваги обклеювання автомобіля плівкою:

  • Масова доступність – всі мешканці міста можуть бачити вашу рекламу незалежно від місця проживання / роботи / дозвілля.
  • Динамічність – безперервний трафік не тільки значно розширює доступність реклами на транспортних засобах, але також дозволяє «доставити» свою пропозицію безпосередньо потенційному клієнту.
  • Позитивний розсуд – обклеювання автомобіля плівкою не відволікає людей від їх розпорядку дня, привертаючи лише пасивну увагу і не викликає роздратування та негативного поводження з рекламованими товарами / послугою.
  • Простір для творчості – транспортні засоби, які відрізняються різноманітністю доступних форм і розмірів, пропонують широкі можливості для творчого підходу до вирішення рекламних завдань, що, в свою чергу, робить пропозицію більш яскравою і незабутньою для глядачів.
Обклеювання автомобіля плівкою
Процес оклейки автомобіля

Технічні деталі реклами на транспортних засобах

Для виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на транспортних засобах використовуються лише високоякісні німецькі плівки Oracal, які можуть забезпечити візуально привабливий та довговічний показ вашої пропозиції. Ми обов’язково ламінуємо друковані наклейки на авто для того, щоб забезпечити міцний захист від механічних пошкоджень та вицвітання протягом усього терміну експлуатації.

Етапи замовлення наклейки на авто

  • Заявка. Залиште онлайн – заявку на нашому сайті для зворотного зв’язку або зверніться за телефонами вказаними вгорі;
  • Безкоштовне зняття замірів вашого автомобіля;
  • Розробка дизайну майбутньої реклами або адаптація вже готового рекламного зображення;
  • Виготовлення та розміщення наклейки на авто. Надання гарантійного обслуговування реклами на авто протягом 12 місяців.

Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” виконує весь комплекс послуг по розробці, друку та оклейці автомобілів та інших транспортних засобів. Брендування від нашої компанії – це використання якісних матеріалів та чудова обклейка авто. Ваш автомобіль буде неодмінно вирізнятися у потоці інших, привертаючи увагу цікавою інформацією.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал