Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейки реклама на авто

Брендування створює особливе враження від товару і робить внесок в загальний імідж компанії. Для цінителів творчого підходу у способах просування власного бренду пропонуємо послугу наклейки реклама на авто. Це доступний і оптимальний варіант оформлення зовнішнього вигляду транспорту, у порівнянні з фарбуванням і аерографією.

наклейки реклама на авто
Виготовлення наклейки на автомобіль. Фото до.

Наклейки це продукт, вироблений з полімерної плівки, що самоклеїться, а за основу є вініл. Дані наклейки досить добре переносять температурні і атмосферні перепади, не деформуються при збільшенні рівня вологості, добре тримаються на поверхні. Також серед властивостей вінілових наклейок є ефект водовідштовхуваності.

Розміщення та використання наклейки реклама на авто

Наклейки реклама на авто може оформлюватися як однією картинкою, так і розподіленою на окремі частини. Їх можна розмістити на капоті, на бортах, дверях а також на склі автомобіля.

В процесі виготовлення наклейок на авто використовуємо спеціальні плівки Oracal, які будуть відмінно триматися і яскраво виглядати. Довговічність наліпки залежатиме від обраного матеріалу і місця, на яке буде клеїтися виріб. Вирізання із вінілу дозволяє домогтися бажаної форми. Наявна різноманітність кольорів плівки.

В роботу даного виду реклами на автомобіль входить виготовлення макету дизайнером нашої компанії, друк на вініловій плівці, порізка плотером.

Ламінування наклейок використовується в залежності від способу виготовлення. При порізці вінілової плівки плотером, або трафаретному друці на оракалі, в ламінуванні нема потреби. Якщо говорити про широкоформатний друк, то він вимагає ламінування.

наклейки реклама на авто
Розміщення рекламної наклейки на авто. Фото після

При бажанні і необхідності наклейки реклама на авто легко можна видалити без залишків матеріалу. Плівка для обклеювання завжди захистить фарбу і лакове покриття від пошкодження і ударів камінців, що вилітають з-під коліс машини. При бажанні і потребі замовника поклеїти наклейками можна весь автомобіль, таким чином розмістивши рекламу, яка працюватиме як додатковий захист від легких механічних ушкоджень.

Щоб точніше розрахувати ціну наклейки реклама на авто, необхідно побачити макет, фото або зображення, з заданими розмірами. Наші фахівці підберуть оптимальний матеріал і вирахують вартість виготовлення замовлення!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал