Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейки на машину

Наклейки на машину – це ефективна реклама, яка допомагає залучити велику кількість потенційних клієнтів. Наклейки на машину покращують зовнішній вигляд автомобіля

Порахувати ціну онлайн

Для бажаючих зробити свій автомобіль унікальним, але не перефарбовуючи при цьому машину і не витрачаючи багато грошей на коригування, є просте рішення: наклеїти вінілові наклейки. Вінілові наклейки коштують недорого, і в результаті автомобіль зміниться, стане унікальним і яскравим. Крім того, вінілові наклейки на автомобілі можуть приховувати різні недоліки.

Спочатку наклейки наносили на гоночні автомобілі у вигляді цифр і різних символів. Весь автомобіль зазвичай обклеювали наклейками з логотипом спонсора. Згодом цей спосіб стали використовувати на звичайних громадських автомобілях.

Найпопулярнішими є вінілові наклейки для автомобілів. Їх можна приклеїти до будь-якої частини транспортного засобу і при необхідності їх легко зняти, на відміну від аерографа, який важко застосувати і при цьому це вимагає знань людини, також він дорогий. І кожен може наклеїти вінілову наклейку.

Наклейки на машину мають кілька способів нанесення:

  • Сухий
  • Мокрий

Сухий спосіб – це найпростіший і найшвидший спосіб наклеїти вініл на свій автомобіль – потрібно зняти захисний шар наклейки і наклеїти плівку на машину. Перевірте наявність повітряних бульбашок і розгладьте їх. Але цей спосіб не підходить, якщо вініловий клей має складну текстуру і вам потрібно покрити всю поверхню авто.

Наклейки на машину
Процес нанесення наклейки на машину

З цим завданням краще справляється «мокрий» спосіб нанесення вінілової наклейки на автомобіль. Необхідно зробити мильний розчин і нанести його на поверхню машини, а також на клейку сторону наклейки.

Це необхідно для знежирення поверхні і зручного встановлення плівки на потрібне місце. Крім того, якщо нанести клей мокрим методом, вам знадобиться будівельна сушарка і гумовий ракель, завдяки якому він може згладити поверхню.
Щоб правильно розгладити клей, потрібно почати з внутрішньої сторони і перейти до країв і негайно висушити, щоб в плівці не було зморшок і міхурів. У більшості випадків використовують вологий спосіб наклеювання плівки на поверхню, а також звертаються за допомогою до майстрів.

Вартість вінілу досить низька, і вам не потрібно багато грошей, щоб повністю покрити всю машину вінілової плівкою. Крім того, ціна може змінюватися в залежності від регіону і потреб машини. Але для тих, хто хоче заощадити на роботі професіоналів, є можливість наклеїти наклейки на автомобіль самостійно!

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!