Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейки на машину

Наклейки на машину – це ефективна реклама, яка допомагає залучити велику кількість потенційних клієнтів. Наклейки на машину покращують зовнішній вигляд автомобіля

Для бажаючих зробити свій автомобіль унікальним, але не перефарбовуючи при цьому машину і не витрачаючи багато грошей на коригування, є просте рішення: наклеїти вінілові наклейки. Вінілові наклейки коштують недорого, і в результаті автомобіль зміниться, стане унікальним і яскравим. Крім того, вінілові наклейки на автомобілі можуть приховувати різні недоліки.

Спочатку наклейки наносили на гоночні автомобілі у вигляді цифр і різних символів. Весь автомобіль зазвичай обклеювали наклейками з логотипом спонсора. Згодом цей спосіб стали використовувати на звичайних громадських автомобілях.

Найпопулярнішими є вінілові наклейки для автомобілів. Їх можна приклеїти до будь-якої частини транспортного засобу і при необхідності їх легко зняти, на відміну від аерографа, який важко застосувати і при цьому це вимагає знань людини, також він дорогий. І кожен може наклеїти вінілову наклейку.

Наклейки на машину мають кілька способів нанесення:

  • Сухий
  • Мокрий

Сухий спосіб – це найпростіший і найшвидший спосіб наклеїти вініл на свій автомобіль – потрібно зняти захисний шар наклейки і наклеїти плівку на машину. Перевірте наявність повітряних бульбашок і розгладьте їх. Але цей спосіб не підходить, якщо вініловий клей має складну текстуру і вам потрібно покрити всю поверхню авто.

Наклейки на машину
Процес нанесення наклейки на машину

З цим завданням краще справляється «мокрий» спосіб нанесення вінілової наклейки на автомобіль. Необхідно зробити мильний розчин і нанести його на поверхню машини, а також на клейку сторону наклейки.

Це необхідно для знежирення поверхні і зручного встановлення плівки на потрібне місце. Крім того, якщо нанести клей мокрим методом, вам знадобиться будівельна сушарка і гумовий ракель, завдяки якому він може згладити поверхню.
Щоб правильно розгладити клей, потрібно почати з внутрішньої сторони і перейти до країв і негайно висушити, щоб в плівці не було зморшок і міхурів. У більшості випадків використовують вологий спосіб наклеювання плівки на поверхню, а також звертаються за допомогою до майстрів.

Вартість вінілу досить низька, і вам не потрібно багато грошей, щоб повністю покрити всю машину вінілової плівкою. Крім того, ціна може змінюватися в залежності від регіону і потреб машини. Але для тих, хто хоче заощадити на роботі професіоналів, є можливість наклеїти наклейки на автомобіль самостійно!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал