Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейки на авто написи

На лобове скло можна наносити наклейки на авто написи, також їх розміщають на багажнику і дверях, на капоті. Перед тим як клеїти вінілову плівку, потрібно обовязково видалити з поверхні бруд і пил. Наклейка здатна відмінно приховати незначні пошкодження, оскільки відмінно повторює поверхню авто.

Плівка із вінілу тонка, проте це не впливає на її міцність, витримку багаторазової мийки, відмінна стійкість до впливу сонця, вологи. Виготовлення наклейки відбувається після замовлення і узгодження, за індивідуальним ескізом. Клієнтові необхідно обрати картинку, яка сподобалася, вибрати розмір, інші параметри і надіслати до нас. Наклейки написи на машину, дозволять вам змінити своє авто, обравши варіант ексклюзивний не обмежуючи свою фантазію.

Виготовлення наклейок

Наклейки на авто написи розміщуються на будь-якій частині транспорту. Наліпки вирізаються по нанесеному контуру із однотонної плівки що є самоклейкою. Розміщення наклейок на авто це ваш варіант, якщо маєте за мету розмістити ефективну рекламу і щоб при цьому авто виглядало стильним і сучасним. Іноді окрім рекламних цілей стікери використовують щоб приховати деякі недосконалості поверхні машини, тріщини, відколи.

Наклейки на авто написи
Брендування автомобіля наклейками

Тематикою наклейок можуть слугувати нестандартні зображення, написи на ваш вибір. Оформлений транспортний засіб у такий спосіб служить засобом комунікації з іншими учасниками дорожнього руху. Доступними до замовлення є виготовлення наклейки на авто написи різноманітних форм і розмірів, їх можна нанести на будь-яку частину авто на вибір. Розмістити замовлені наклейки на машину – чудовий спосіб заявити про свій бренд, збільшити впізнаваність, показати свою позицію або поширити будь-яку іншу інформацію.

Переваги замовлення наклейки на авто написи:

  • Неординарна подача. Наклейки на авто з цікавим дизайном є дуже помітними і дають шанс виділитися і запам’ятатися.
  • Практичність. Можливість нанесення різноманітної інформації (дані компанії, контакти, діючі на даний момент пропозиції). Наклейки на авто написи дають обізнаність про певні події.
  • Оригінальний інформатор. Багато людей довіряють не тільки рекомендаціям знайомих, але і інформації розміщеній на наклейках на авто. Тому варто скористатись такою можливістю щоб знайти нових клієнтів і вигідно підвищити свою позицію на ринку.
  • Доступна вартість. Послуга виготовлення наклейок оцінюється відносно недорого, а економічно є дуже ефективною.
  • Привабливість. Наклейки поширені в людних місцях, є кращими для сприйняття на відміну від іншого виду реклами.

Реклама оформлена на наклейках є ненав’язливою. Перевагою наклейок на машину є те, що вони не сприймаються як навязлива реклама. Це немов би рекомендації та знак підтримки продуктів або компаній.

У виробництві наклейок для реклами на машину використовується вінілова плівка. Зовнішня рекламна наклейка для автомобілів відзначається, довговічністю, водостійкістю, є невразливою до ультрафіолету.

Працівники компанії “ПромоЕкспрес” консультують та допомагають з виготовленням та оформленням. Роздрук зображень здійснюється на якісному, сучасному обладнанні. Внезалежності від того, яким є ваше замовлення комерційним чи виступає в якості декоративної прикраси, дизайнери та фахівці нашої компанії допоможуть вам у вирішенні і здійсненні правильного вибору.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал