Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейка на машину

Наклейка на машину – ексклюзивний і неординарний елемент декору, яким можна прикрасити автомобіль. Надійної якості клейку основу можна легко нанести на поверхню, і в разі необхідності так само легко зняти. Під замовлення клієнтів виготовляємо наклейки з оригінальними зображеннями, різного роду і тематики надписи. Цей спосіб самовираження є простим і бюджетним, проте дуже дієвий!

Наклейка на машину
Зразок брендування авто

Автомобілісти таким чином додають своїм машинам індивідуальністі, підвищують естетичне сприйняття і створюють особливе враження від транспорту.

Маючи у розпорядженні корпоративний транспорт, за допомогою наклейки на машину можна вигідно прорекламувати власний товар, різноманітні послуги. Таким чином роблячи для себе додаткову користь і роблячи свій бренд впізнаваним і більш помітним.

В якості додаткового заробітку можна використати свій приватний автомобіль як рекламну площину, уклавши з рекламодавцем договір про надання послуг. Наклейка на машину допоможе недорого і ефективно приховати дефекти на машині.

Декорування наклейками із вінілу – найпростіший спосіб надати авто оригінальності і ексклюзивності. Взагальному цю ідею можна використати в різних цілях і багатьма способами.

Якою буває наклейка на машину?

  • рекламного спрямування;
  • декоративна наклейка;
  • наклейки, які символізують знаки;
  • повязані з певними подіями.

Наклейку на машину зазвичай наносять на передні двері, заднє скло, на борту автомобіля розміщають різноманітні малюнки і надписи.

Звичайні смужки і аплікації поклеєні на задньому борту чудово оновлюють загальний вигляд автомобіля.

Наклейка на машину
Рекламне оформлення автомобіля

Переваги використання наклейки на машину:

  • Легкість нанесення і демонтажу з поверхні;
  • Не руйнує цілісність авто;
  • Можна використовувати мийку під високим тиском;
  • Не боїться вологості і захищає від механічних пошкоджень,
  • Надійно тримаються поверхні транспорту.

Дотримуючись правильної технології нанесення наклейка на машину прослужить не один рік. Наносити самостійно не рекомендується. Із дрібними наклейками менш складно. Великі ж наклейки на борт габаритних транспортних засобів, автобусів, мікроавтобусів, можуть лягти із нерівностями, поморщитись, створити бульбашки на поверхні.

Дизайнери і персонал компанії виконають замовлення будь-якої складності. Якісно і надійно завдадуть аплікації не тільки зі стандартними зображеннями, а й за індивідуальними замовленнями.

В каталог ми періодично добавляємо оновлення, що дає можливість власнику проявити творчість і перетворити транспорт на свій смак. Довіряйте виконання брендування досвідченим професіоналам!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!