Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейка на авто на замовлення

Ви хочете прикрасити свій автомобіль або використовувати його як мобільний рекламний засіб? Наклейка на авто на замовлення – ідеальне рішення.

Наша компанія пропонує виготовити оригінальні та стильні автомобільні наклейки. Запропоновані наклейки виготовлені з високоякісних матеріалів, наприклад, із самоклеючої плівки, світловідбиваючої плівки, та багатьох інших. Усі наклейки, придбані у нас, ви можете розмістити самостійно на своєму автомобілі, це не складає труднощів.

Наклейка на авто на замовлення
Наклейка на авто на замовлення

Усі автомобільні наклейки ми робимо за спеціальним замовленням, замовник сам пропонує варіанти, після чого дизайнером розробляється макет і подальше узгодження особливостей замовлення. Рекламні наклейки доступні на замовлення в безлічі варіантах і в будь-яких розмірах.

Також ми надаємо клієнтові майстрів з реклами, завдяки якому він створить власну рекламу для автомобіля. Однак, якщо жодна із представлених форм не відповідає вашим очікуванням, наші пеціалісти допомагають з розробкою дизайну, які працюватимуть над вашим проектом, поки ви не будете задоволені.


Наклейка на авто на замовлення, переваги

Видруковування на полімерній плівці з канальним клеєм для полегшення наклеювання, стійкість до вицвітання, солі чи бруду.

Автомобільна наклейка – це спосіб виділитися на дорозі або підвищити визнання вашої компанії! Додайте дизайн до замовлення, і ми зробимо з нього наклейку!

Наклейка на авто виробляються за технологією, яка використовує лише екологічні чорнила преміум класу. Принт відрізняється чудовою міцністю, завдяки якій ви будете насолоджуватися видом прекрасної наклейки довгі роки – поки не вирішите, що пора мінятись.

Кожна наклейка додатково покрита невидимим ламінатом, призначеним для захисту відбитків від УФ-випромінювання, забруднення, подряпин та механічних пошкоджень.
Види ламінування на вибір:

Матовий – ніжна матова поверхня дуже функціональна та зручна. На його поверхні важко помітити бруд і відбитки пальців. Це також значною мірою зменшує відбиття сонячного світла.

Глянцевий – глянцеві наклейки з ламінату – елегантні та розкішні. Принти мають більш інтенсивні кольори та більшу глибину, і дозволяють вивести більше деталей із фотографій.

Завдяки роботі лише з висококласними матеріалами, ми гарантуємо тривалий період задоволення придбаними наклейками.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал