Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування авто

Брендування авто – на сьогодні є ефективним способом візуального маркетингу, при якому реклама наклеюється на машину. Брендування комерційних транспортних засобів – дуже поширений і вигідний вид зовнішньої реклами, яким користується чимала кількість організацій.

брендування авто
Брендування автомобіля Uklon

Підприємства, що мають у своєму розпорядженні автомобілі, можуть ефективно користуватись поверхнями власних автомобілів для реклами послуг, товарів, брендів з мінімальними витратами. Привернути увагу до свого товару чи послуги сприяє реклама яка є яскраво оформлена, змістовна, і динамічна. Інформація з автомобіля буде вивчатися навіть якщо машина буде стояти в пробці. І у потоці машин, забрендований, яскравий автомобіль, не залишається без уваги. В міських умовах ефективнісь брендування важко не оцінити. Проїзд автомобіля по місту за цілий день забезпечує в середньому не менше 10 000 контактів.

Переваги брендування авто

Важливим визначальним фактором є ціна за користування саме рекламним носієм. Вклавши гроші на рекламу на автомобілі, ви зможете ефективно використовувати його рекламні можливості до 10 років, а це значна економічна перевага. Інформація про ваш товар або послугу, набере швидкого поширення, сплата за оренду відсутня і потреби в узгодженні дозволів на розміщення реклами немає ! Наша компанія дає гарантію на якість виконання робіт по брендуванню вашого авто.

Розмістити рекламу можна на легкових автомобілях, автобусах чи вантажівках. Автомобілі вашої компанії буде виділений логотипами, яскравими рекламними зображеннями, корпоративними кольорами тощо. Брендування авто допомагає яскраво виразити імідж вашої організації, і звісно дозволяє розмістити рекламу, яка буде пересуватися по місту безкоштовно.

Ціна реклами на авто залежить від матеріалів, які обере замовник. Якщо ви використовуєте якісні серії з вінілової плівки, то ціна на виготовлення буде вищою, але термін служби такої плівки набагато довший (від 3 до 10-ти років), тоді як бюджетніші плівки зможуть мати презентабельний вигляд лише до 2 років, після чого можуть потріскати. Тому, перш ніж узгоджувати прайс, варто оприділитись, скільки часу ви маєте намір керувати цим автомобілем і як довго ви хочете користуватись цією рекламою на ньому.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал