Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Що таке брендування

Компанії що намірені покращити свій імідж задумуються про те, що таке брендування. А це є напрямок в рекламній діяльності, мета якого покращити імідж фірми, підвищити популярність свого продукту, загальну впізнаваність шляхом розміщення рекламної інформації на відповідних поверхнях.

Взалежності від потреб замовника, термінів використання, бюджету ми підберемо для вас потрібні плівки, щоб виконати брендування відповідно до поставленних завдань. Ми виконуємо повне обклеювання автомобіля, окремі його частини кольоровим зображенням, а також обклеюємо аплікаціями з вінілових плівок.

що таке брендування
Так виглядає якісне брендування авто

Що таке брендування та які способи розміщення інформації на авто?

Найпопулярніший спосіб – поклеїти спеціальну вінілову плівку, тому що таке брендування відрізняється розумними витратами, простотою процесу та великими можливостями, коли справа стосується творчої реалізації рекламної ідеї.

Реклама бренду на автомобілі – це дуже ефективний спосіб виразити себе та відмежуватись від своїх конкурентів, вона має ряд незаперечних переваг якщо враховувати деякі важливі правила:

  • фотографії – вони привертають увагу в першу чергу. А оскільки реклама, знаходиться в постійному русі, потенційний клієнт має лише кілька секунд, щоб сприйняти їх повідомлення. Іншими словами, люди, побачивши фото, зрозуміють, що ви просуваєте цей товар і тип послуги.
  • логотип – при плануванні брендування автомобілів слід пам’ятати, що без привабливого і пам’ятного логотипу, який би асоціювався з маркою, нічого не відбувається. Наші дизайнери рекомендують використовувати не більше двох, максимум трьох, основних корпоративних відтінки. Це допоможе вам зосередитись на основних цільових групах.
  • текстова інформація – вона повинна бути стислою, зрозумілою, не містити технічної термінології та неоднозначностей. Текстовий блок – це не більше двох шрифтів, які використовуються, великі і читабельні, щоб люди мали можливість читати його, навіть віддалено та в русі. В ідеалі колір зображення – яскравий і контрастний на основному тлі.
  • розташування – текстове оголошення має бути відповідно розміщене. Тому що це впливає на читабельність, помпезність та видимість з різних ракурсів. Транспортний засіб постійно перебуває в русі, і піддається впливу дощу та снігу, він часто забруднюється. Через це текстову інформацію слід розміщувати вгорі автомобіля.

Найголовніше, що потрібно від реклами розміщеної на автомобілі – звернути увагу на компанію, її логотип та розуміння основних послуг, які вона надає. Ми знаємо що таке брендування автомобіля, адже це один з основних профілів нашої діяльності!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал