Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Світловідбиваючі наклейки на авто

Відносно новою послугою в країні є – світловідбиваючі наклейки на авто. В нашій компанії працюють професіонали в брендуванні транспорту, тому даний вид послуги не становить складності і ми готові вам її запропонувати.

світловідбиваючі наклейки на авто
Світловідбиваючі наклейки на авто
світловідбиваючі наклейки на авто
Світловідбиваючі наклейки на авто

В нас ви можете замовити послугу не тільки по обклеюванні машини світловідбиваючими елементами заради безпеки на дорозі, а ще і за потреби розмістити рекламу, тобто забрендувати. Зовнішньо це буде виглядати гармонійно, і не заважитеме одне одному.

Покриття поверхні кузова наклейками, зображеннями, логотипами фірми, інформацією про послуги і товари – це і є брендування. Ваша машина не залишиться не поміченою у потоці звичного транспорту.

Реклама на машині – це дієвий спосіб поширення інформації про товари і послуги, яка діє на сприйняття тисячів потенційних клієнтів кожного дня. Дана реклама є безкоштовною, оскільки за орендування транспортної площі сплачувати не потрібно.

Найчастіше у брендуванні затребувані автомобілі, що належать компанії. Це є оптимальний і ненавязливий маркетинговий хід.

Світловідбиваючі наклейки на авто. Техніка нанесення

Щодо терміну служби даного товару, то використання на відкритому повітрі складає 4 роки, а у приміщеннідо 12 років.

Інструкція по обклеюванню наклейками:

 • перед нанесенням важливо ретельно очистити поверхню спиртом і таким чином позбутися від зайвих домішок.
 • тоді ми можемо почати наклеювати наклейки.
 • приклейте плівку до центру очищеної поверхні і нагрійте її від прикріпленого центру приладом з гарячим повітрям або феном, за рахунок цього ми досягаємо дуже високої гнучкості та одночасно розтягуємо плівку і розправляємо її в сторони (матеріал нагріваємо в декількох десятках сантиметрів, щоб плівка не згоріла)

Світловідбиваючі наклейки на авто не складають незручностей у використанні, оскільки:

 • легко вирізати.
 • максимальна гнучкість та пристосованість до будь-якої поверхні.
 • можна зняти і нанести кілька разів поспіль – вона не втрачає липкості.
 • не залишає зайвого клею.
 • високоеластичні властивості.
 • стійкі до дії води та УФ-випромінювання.
 • просте нанесення на всі звичайні автомобільні фарби.
 • склеювання при температурі від + 15 ° C до + 28 ° C
 • прості в обслуговуванні – може підтримуватися легким миючим засобом і водою.
 • підходить до дизайну та зовнішнього вигляду авто.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал