Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на вантажних авто

Вантажівки відіграють вирішальну роль у наземному транспорті. Ми усвідомлюємо, що зовнішній вигляд автомобіля є своєрідною візитною карткою компанії, тому реклама на вантажних авто – важлива частина нашої роботи. Існує багато моделей, пристосованих для перевезення різних видів вантажів. Незалежно від характеру транспорту та типу кузова вантажівки, ми пропонуємо комплексну послугу брендування вантажного авто.

Реклама на вантажних авто – наша спеціальність. Ми ставимось до кожного брендування з надзвичайною відповідальністю, готуючи цікаві та оригінальні рекламні проекти. Створена реклама може бути розміщена в будь-якому місці вантажного авто – реклама на бортах авто, реклама на авто тент, та інші місця. Широкий спектр фахівців рекламної компанії “Промоекспрес” допоможе вам підлаштувати рекламний дизайн до моделі автомобіля, а також обрати матеріали та визначитись з макетом.

реклама на вантажних авто
Реклама на корпоративних вантажних авто

Для чого потрібна реклама на вантажних авто?

Кожен підприємець-початківець хоче, щоб про його товари або послуги знали всі. Внаслідок цього реклама вантажних автомобілів стала звичною і дуже поширеною на вулиці. Однак, завдяки якісним матеріалам та повній відданості сервісу, ваш автомобіль буде відрізнятися від тих, що спостерігаються на українських та закордонних дорогах. Вантажівка – це не тільки автомобіль, який виконує транспортну функцію в компанії, але і доповнює елемент, що створює імідж компанії. З цієї причини ми намагаємось передати характер вашого бізнесу високоякісними відбитками.

Брендування тенту

Компанія “Промоекспрес” вже давно успішно просуває реклама на авто тент. Замовивши рекламу на тенті ви не тільки зекономите гроші, адже така реклама триматиметься в відмінному стані не менше 3-8 років. Цей тип реклами охопить більшу кількість потенційних клієнтів чи покупців, оскільки вантажні автомобілі проїжджають досить велику відстань. Завдяки широкоформатному повнокольоровому друку можна розмістити на тенті автомобіля будь-яке рекламне зображення.

реклама на вантажних авто
Приклад брендування тенту

Наше рекламне агентство пропонує повний цикл виготовлення реклами на громадському та корпоративному транспорті. Працюємо оперативно та якісно – від макету до фотозвіту.

Переконайтеся і Ви у надійності брендування корпоративного транспорту – замовляйте рекламу на робочих автомобілях у рекламній компанії «ПромоЕкспрес»!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал