Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на авто закон

Реклама на авто закон передбачає дотримання деяких правил: обклеювання автомобіля рекламою узгоджується тільки з власниками транспорту або особами які для цього уповноважені. В результаті узгодження розміщення на транспорті реклами, змінювати форму та сенс реклами забороняється.

Реклама розміщена на транспорті має відповідати правилам дорожнього руху та вимогам щодо безпеки:

  • Забороняється вимагати від автовласників отримання дозволів щодо розміщення реклами, при умові дотримання ними правил дорожнього руху і вимог безпеки.
  • На транспорті заборонено розміщувати: рекламу, котра копіює кольори, схеми оперативного транспорту та автомобілів спеціального призначення. Рекламу яка є озвучена чи обладнана світловими сигналами.
  • На скляних поверхнях транспорту реклама забороняється, вийняток становлять умови, при яких забезпечується використання засобів і матеріалів, які неперешкоджають безперешкодний огляду з салону автомобіля.
  • Забороняється озвучування реклами звуковими мережами у транспорті для громадського користування, на зупинках метрополітену, аеропортах, вокзалах, у портах. Виняток становить поширення реклами соціального напрямку.

Вимоги щодо розміщення реклами на транспорті

Реклама на авто закон відштовхується від вимог, що подані в наказі МВС щодо розміщення реклами на транспорті.

Заборонено розміщувати рекламу на дзеркалах заднього огляду, на поверхнях, що знаходяться попереду і позаду, лише на капоті, багажнику, оскільки вони схиляються до вертикальної площини, не перевищуючи 45 градусів.

Розміщена на транспорті реклама не може займати більшу половину площі зовнішньої поверхні автомобіля, на який вона поклеєна, і не перешкоджати візуальному сприйняттю окрасу транспорту, що зафіксований в документах реєстрації.

Реклама на авто закон, передбачає також заборону використовувати прилади що освітлюють рекламу, написи що використовуються на оперативних автомобілях і спеціальних транспортних засобах, а також повторення дорожних знаків чи розпізнавальних.

Не дозволено розміщувати на транспортні такі рекламні зображення, які закривають прилади освітлення ззовні, номерні знаки, надписи з інформацією та малюнки, що перешкоджають оглядовості.

Щоб отримати відповідь на безліч інших можливих запитань ви можете звернутися до менеджерів нашої компанії, за вказаними телефонами або залишити заявку на сайті.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал