Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання

Одним із елементів зовнішньої реклами що має вагоме значення є брендування транспорту. Ця динамічна реклама допомагає залучити надзвичайно велику кількість потенційних клієнтів. Обраний вдало макет, яскравість і барвистість дозволяє дуже швидко привернути увагу до вашого транспорту, і відповідно, до товару чи послуги, забезпечити компанії впізнаваність і популярність. Даний вид реклами має перевагу тому що обклеювання не потребує додаткової оплати за оренду площі.

Порахувати ціну онлайн
Обклеювання
Процес обклеювання автомобіля фахівцем “ПромоЕкспрес”

Здійснювати обклеювання машини використовуючи символи компанії, торгової марки, їх логотипи, лозунги це відмінний метод підвищити сприйняття потенційними клієнтами. Адже чим частіше бренд знаходиться в зоні видимості, тим більшим буде ефект, розпізнавання знайомого образу працює на підсвідомому рівні.

Особливості обклеювання автомобілів

Переважно автомобілі обклеюють вініловими плівками що мають додаткову ламінацію, і що відповідно продовжує термін їх експлуатації. На рівних поверхнях борту транспорту зазвичай застосовують звичайну плівку, а для авто що має вигини – спеціальні плівки, які легко вкладати. Плівка для обклеювання має здатність захищати транспорт від механічних пошкоджень і подряпин.

Періодично авто брендують за допомогою лише плотерної нарізки, яка робиться на різнокольорових плівках, які пропонуються у великій кількості відтінків і текстур. За допомогою них можна зробити акцент, нанести будь-яку інформацію. Для тих хто хоче просто прикрасити свій автомобіль або надати йому ексклюзивності, прикрасивши певним візерунком або написом у нагоді також стануть наші послуги.

Важливо зазначити, що такий вид зовнішньої реклами являється значно доступнішими порівняно з аерографією чи фарбуванням і дозволяє, при потребі без проблем змінювати рекламні задумки або оновлювати інформацію.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Як відбувається процес

Підготовка до обклеювання починається з точних замірів та фотографування транспортного засобу. Отримавши інформацію про те, що потрібно включити до реклами, графічні дизайнери починають розробляти та представляти імітацію та ціноутворення. Після узгодження проекту, ми друкуємо схвалене зображення. Після доставки вимитого автомобіля замовником нашої компанії ми оглядаємо стан транспортного засобу перед наклеюванням (подряпини, корозія, фарба.)

Плівки які ми використовуємо діляться на плівки для обгортання плоских та опуклих поверхонь. Завдяки використанню плівок хорошої якості їх структура стійка до зовнішніх факторів, таких як низькі та високі температури, сонячні промені та вода.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!