Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання

Одним із елементів зовнішньої реклами що має вагоме значення є брендування транспорту. Ця динамічна реклама допомагає залучити надзвичайно велику кількість потенційних клієнтів. Обраний вдало макет, яскравість і барвистість дозволяє дуже швидко привернути увагу до вашого транспорту, і відповідно, до товару чи послуги, забезпечити компанії впізнаваність і популярність. Даний вид реклами має перевагу тому що обклеювання не потребує додаткової оплати за оренду площі.

Обклеювання
Процес обклеювання автомобіля фахівцем “ПромоЕкспрес”

Здійснювати обклеювання машини використовуючи символи компанії, торгової марки, їх логотипи, лозунги це відмінний метод підвищити сприйняття потенційними клієнтами. Адже чим частіше бренд знаходиться в зоні видимості, тим більшим буде ефект, розпізнавання знайомого образу працює на підсвідомому рівні.

Особливості обклеювання автомобілів

Переважно автомобілі обклеюють вініловими плівками що мають додаткову ламінацію, і що відповідно продовжує термін їх експлуатації. На рівних поверхнях борту транспорту зазвичай застосовують звичайну плівку, а для авто що має вигини – спеціальні плівки, які легко вкладати. Плівка для обклеювання має здатність захищати транспорт від механічних пошкоджень і подряпин.

Періодично авто брендують за допомогою лише плотерної нарізки, яка робиться на різнокольорових плівках, які пропонуються у великій кількості відтінків і текстур. За допомогою них можна зробити акцент, нанести будь-яку інформацію. Для тих хто хоче просто прикрасити свій автомобіль або надати йому ексклюзивності, прикрасивши певним візерунком або написом у нагоді також стануть наші послуги.

Важливо зазначити, що такий вид зовнішньої реклами являється значно доступнішими порівняно з аерографією чи фарбуванням і дозволяє, при потребі без проблем змінювати рекламні задумки або оновлювати інформацію.

Як відбувається процес

Підготовка до обклеювання починається з точних замірів та фотографування транспортного засобу. Отримавши інформацію про те, що потрібно включити до реклами, графічні дизайнери починають розробляти та представляти імітацію та ціноутворення. Після узгодження проекту, ми друкуємо схвалене зображення. Після доставки вимитого автомобіля замовником нашої компанії ми оглядаємо стан транспортного засобу перед наклеюванням (подряпини, корозія, фарба.)

Плівки які ми використовуємо діляться на плівки для обгортання плоских та опуклих поверхонь. Завдяки використанню плівок хорошої якості їх структура стійка до зовнішніх факторів, таких як низькі та високі температури, сонячні промені та вода.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал