Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто ціна

Обклеювання авто ціна є доступною більшості компаній чи навіть клієнтам для приватного користування. Обклеєне рекламою авто, успішно можна використовувати як спосіб інформування людей про актуальні пропозиції, акції, і звісно виділитись серед конкурентів і для збільшення упізнаваності.

Обклеювання авто ціна. Аплікація з кольорової плівки.

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення 

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Авто брендоване вініловою плівкою, наклейками, містить в собі інформацію, яка сприяє прийняттю рішень потенційними клієнтами на користь пропонованої послуги тощо. Використовуючи цей метод охоплюється вагомий відсоток аудиторії, а добре продумана стратегія посилу зможе спонукати до прийняття рішення.

Частота контактів зі споживачами є запорукою дієвої реклами. Має успіх даний вид популяризації через можливість періодично показувати рекламну пропозицію.

Обклеювання авто ціна
Процес обклеювання авто для логістичної компанії

Динамічна реклама на авто не залишиться не поміченою, оскільки ми враховуємо такий момент, як необхідність швидко розгледіти необхідну інформацію.

Обклеювання авто ціна додає великих можливостей ефектовного просування бренду. Якщо ви націлені поширити інформацію про товари, послуги, можливості, застосуйте цей рекламний інструмент.

Брендоване авто не надокучає, є дуже помітним і легким для сприйняття.

Обклеювання авто ціна
Результат обклеювання авто для логістичної компанії

Обклеювання авто ціна для комерційного транспорту

Значною ефективністю володіє брендуванна автомобілів комерційного призначення. У прийнятті рішення про брендування транспорту, має значення обклеювання авто ціна, яка не обтяжить значно вашого бюджету. Цей метод заявляє про компанію з мінімальними вкладеннями коштів. Тому якщо ви володієте декількома машинами, чи навіть однією, не залишайте це джерело прибутку без належної уваги.

На транспорті комерційного призначення пропонуємо розмістити:

  • контакти компанії(адресу, ном. телефону, ел. пошту, сайт).
  • зображення бренду, логотип.
  • інформаційну рекламу.

На оригінальні, яскраво обклеєні забрендовані автомобілі обовязково звертають свою увагу як пішохідні клієнти так і водії, а за рекламну площину платити не потрібно, що є приємним бонусом.

Обклеювання авто ціна залежить від конкретного замовлення, враховуючи бажані аспекти для замовника. На якому транспорті буде розміщена реклама, кількість і розмір використаного матеріалу.

Допомогти з точним прорахунком вартості необхідної послуги, вам допоможе наш менеджер. Щоб отримати відповіді на всі можливі запитання, телефонуйте до нас або пишіть на електронну пошту.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал