Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання авто рекламою

Обклеювання авто рекламою – це безкоштовне рекламне середовище. Проїжджаючи по місту та паркуючи свій автомобіль, наприклад, у торгових центрах, ви можете природно рекламувати свій бізнес у місті безкоштовно. Часто, коли ви розміщаєте назву своєї компанії на задню частину свого автомобіля, пасажир у машині позаду вас дзвонить вам одразу або записує номер, оскільки він знайшов компанію, яка була йому потрібна. Він побачив рекламовані послуги і одразу зателефонував вам, щоб замовити ваші послуги або товари.

Обклеювання авто рекламою для вашої компанії – це ваша візитна картка в місті, яку кожен може побачити. Ефективна реклама на корпоративному авто зміцнює імідж та змінює позиції вашої компанії на ринку. Якщо на вашому підприємстві є багато автомобілів, вплив реклами може бути ще більшим.

Обклеювання авто рекламою
Брендування корпоративного авто ТМ “Масар”

Брендування корпоративного авто сильно відрізняє компанію, дає вагомий поштовх в просуванні бренду, послуг та продуктів вашої компанії.

Обклеювання авто рекламою у вигляді повнокольорової фотографії

Якщо ви хочете здійснити брендування автомобіля на великій поверхні, радимо використовувати високоякісну німецьку плівку Oracal. Потім ми можемо розробити повнокольорову рекламу автомобіля, використовуючи фотографії. Щоб надрукувати рекламу на автомобілі, ми використовуємо друкарський плотер, який забезпечує найвищу якість кольорів – яскраві, точні кольори.

Якщо ви хочете виділити на машині невеликий простір для реклами, або ви дбаєте лише про наявність контактних даних та логотип компанії, використання кольорових плівок Oracal в цьому випадку буде ідеальним. У нас є низка різних шаблонів плівок, починаючи від стандартних до спеціальних – золота, срібла, металізована плівка – імітує хром, тиснення на металі. На сайті спільно з нашим фахівцем ви можете вибрати відповідний колір та якість плівки для вашої реклами на автомобілі.

Термостійкість плівки

Важлива також термостійкість плівок, які використовуються для реклами на автомобілі. Плівка Oracal при нагріванні до відповідної температури стає пластичною і її можна легко поклеїти на різні нерівні поверхні. Фахівці рекламної компанії “ПромоЕкспрес” володіють навичками та знаннями, що підтверджується великою групою задоволених клієнтів. Деякі наші проекти представлені на сайті нашої компанії.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал