Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Наклейки на авто

Наклейки на авто – один з найпопулярніших і недорогих варіантів оновлення зовнішнього вигляду корпоративного автомобіля. Ми здійснимо весь спектр послуг від дизайну рекламних наклейок на авто до нанесення вінілових наклейок за лічені дні. Майже кожен другий корпоративний автомобіль прикрашений наклейкою з логотипом, написом або просто назвою компанії. В цілому, можна сказати, що автомобільні вінілові наклейки мають декоративну і рекламну функцію і допомагають в індивідуальному стилі автомобіля. Однак крім того, наклейки можуть приховувати невеликі подряпини або пошкодження лобового скла, пластикових деталей кузова або фарби.

Наклейки на авто
Наклейки на авто Uklon

У поліграфічній галузі наклейки на авто зазвичай друкуються на вініловій плівці. Цей матеріал тонкий, але він дуже міцний, не боїться вологи, просто склеює, добре тримається на основі і легко знімається при необхідності. Плівка включає вініл і клей, який кріпиться захисною підкладкою. Ви можете склеїти будь-де: скляні та автомобільні сторони, стіни, пластик та метал. Виріб буде триматися щільно, не втрачаючи форми і кольору. Наша команда дизайнерів не використовує китайських плівок, тому що вони не тільки псують загальний вигляд брендування, а і піддаються погоднім умовам. Компанія “ПромоЕкспрес” використовує тільки високоякісні німецькі плівки Oracal, які не піддаються впливу погоднім умовам і мають гарантію якості товару.

Техніка нанесення наклейки на авто

Техніка наклейок досить проста. Якщо ви коли-небудь приклеювали наклейки з жувальною гумкою до підручників і зошитів, ви легко впораєтеся з цим.

Наклейки на авто
Наклейки на авто. Процес нанесення.

Однак є кілька моментів. Для початку відкрийте наклейку і рівномірно розподіліть її на поверхні. Нехай наклейка лежить в такому стані, особливо якщо вона велика за розміром. А поки підготуйте поверхню для брендування: вирівняйте її, тому що всі нерівності будуть помітні через тонкощі наклейки.

Потім видаліть пил та інші забруднення з поверхні, протріть вологою чистою тканиною, висушіть і знежирити спеціальним розчином. Після чого можна спокійно наклеїти наліпки на автомобіль і вирівняти зображення дерев’яним шпателем. Ефективна та якісна реклама на авто готова!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал