Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Вініл на авто

Вініл на авто чудово зарекомендував себе серед способів автомобільного дизайну. Обклеювання вінілом – це можливість змінити вигляд машини без значних витрат. Плівка здатна запобігти руйнуванню лакофарбового шару, захистити від дрібних подряпин, згладити потерті місця, приховати дефекти які вже виникли і освіжити загальний дизайн машини.

Завдяки вініловим плівкам автолюбителі можуть проклеїти окремі елементи транспортного засобу, або повністю змінити колір і текстуру поверхні. Вартість вінілової плівки вигідно відрізняється від витрат на класичне фарбування, що забезпечує їй стійку популярність.

Вініл на авто. Особливості використання

Вініл на авто наділений безліччю плюсів у його застосуванні. Відмінно захищає від незначних механічних впливів навколишнього середовища: ударів гравієм, подряпин і потертостей, дрібних відколів. Шар із плівки не піддається корозії, стійкий до зміни температур, опадів, не вигоряє під впливом ультрафіолету

Фахівці компанії “ПромоЕкспрес” наклеять вінілову плівку дбайливо і обережно по відношенню до поверхонь транспортного засобу. Робота виконується в умовах, обладнаних під брендування автомобіля. Володіючи сучасним обладнанням є можливість обклеювання вінілом будь-якої складності. Послуга є діючою не лише для приватних осіб і індивідуальних замовлень. Компанії, які бажають забрендувати плівкою цілий автопарк, теж можуть розраховувати на відмінну якість і своєчасність послуги.

Вініл на авто
Брендування авто для реклами комп’ютерної оргтехніки

За допомогою плівкових матеріалів можна вдосконалити або повністю поміняти дизайн авто. До того ж це не займе багато часу – навіть найскладнішу обклеювання реально виконати за пару днів, тоді як забарвлення може займати до 2 тижнів. Велике розмаїття кольорів і фактур на нашому сайті дозволять вам додати автомобілю ексклюзивності.

Вініловий матеріал вимагає ретельного догляду. У перші години після обклеювання уникайте попадання вологи на оброблені поверхні, а при відвідуваннях автомийки повідомляйте про наявність шару плівки на кузові.

Якщо автомобіль був неякісно пофарбований, при зніманні плівки з поверхні слід бути вкрай обережними, оскільки є ризик пошкодження шару фарби.

Вибір вінілу на авто

Варто звернути увагу на товщину – тонка плівка зручна в нанесенні і легко набуває форми деталей, але її захисні властивості не так надійно будуть захищати поверхню від подряпин і відколів. Матеріал товстіший буде згладжувати удари дрібними каменями і краще оберігати від подряпин.

Клейовий шар повинен давати можливість безперешкодно видалити всі пухирці повітря, що утворилися при нанесенні плівки. За цю функцію також відповідають повітряні канали, які обов’язково повинні бути присутніми по всій площі листа.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал