Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування тенту

Брендування тенту є найкращим економічним рішенням для міської зовнішньої реклами для організацій, які хочуть, щоб їхній бренд був відомий. Зробіть тент з рекламою для вашої вантажівки, щоб влучно заявити про свій товар або послугу та заохотити нових клієнтів. Окрім виготовлення наклейок на автомобільні тенти, наша компанія пропонує таку корисну послугу, як поклейка реклами на тенті!

Порахувати ціну онлайн
брендування тенту
Брендування тенту для ДМЗ “КАРПАТИ”

Брендування тенту – це найвигідніший та економічний вид зовнішньої реклами, який дозволить усім поблизу дізнатися про ваші послуги. Ми прагнемо забезпечити, щоб кожна реклама була реалізована не тільки якісно, ​​але і з зразковою ефективністю. Наші співробітники успішно роблять рекламні наклейки, забезпечують їх негайне розміщення. Більше того, ця реклама не вимагає спеціального розміщення, наприклад, прокату білбордів або оплати часу, наприклад, по радіо чи телебаченню. Існує кілька технологій розміщення таких оголошень.

Способи оформлення тентів

Перший метод – шаблон. Відповідно до розроблених ескізів створюється спеціальний шаблон, за допомогою якого реклама буде розміщена на навісі . Основою для цього виду реклами є високоякісний матеріал – німецька плівка Oracal, тому зображення не піддаються погоднім умовам. Великою перевагою цього застосування є те, що плівка не тільки водонепроникна, але і не псується при інших впливах. Вона не вицвітає на сонці, не висихає, а реклама може служити вам так само, як і сам тент. Але цей метод хороший лише для монохромних зображень або субтитрів. Для розміщення реклами, що включає великі кольорові зображення, фотографії або кольорові написи, використовується цифровий друк великого формату.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Вартість брендування тенту

Залежно від обсягу та складності зображення вартість буває різна. Для того, щоб розрахувати повну вартість реклами на тенті, зв’яжіться з нашими менеджерами. Професіонали в області реклами детально розкажуть про всі деталі формування загальної вартості.

Як замовити брендування тенту?

Щоб замовити брендування тентів високої якості за низькими цінами, зателефонуйте нам за номерами, які розміщені на сайті або залишіть онлайн-заявку. Якщо у вас немає готового макету, наші дизайнери ексклюзивно для Вас розроблять дизайн-проект.

брендування тенту
Брендування тенту для ДМЗ “КАРПАТИ”

Телефонуйте до нас або залишайте заявку для зворотнього дзвінка!