Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування відео

Брендування – це найвигідніший, відносно інших видів зовнішньої реклами завдяки її постійному переміщенню, у зв’язку з чим реклама має велике охоплення аудиторії. Багатьох наших клієнтів цікавить як відбувається сам процес брендування авто. Для цього ми особисто розмістили брендування відео від компанії “ПромоЕкспрес”. В ньому ви зможете побачити, як фахівці нашої рекламної компанії здійснюють якісне брендування автомобіля.

Порахувати ціну онлайн

Брендування відео від рекламної компанії “ПромоЕкспрес”

Брендування відео

Скільки часу займає брендування автомобіля?

Все залежить від типу реклами, розміру автомобіля та виду плівки, що використовується, стандартний час обслуговування – сім робочих днів. Перед поклейкою рекламного зображення рекомендується, щоб автомобіль перебував у стабільних температурних умовах мінімум 48 годин. Це продиктовано технологічними вимогами, що полягають у необхідності проведення термічної обробки після склеювання автомобіля. Легкові та вантажні автомобілі в стандартному варіанті покриваються протягом 1-2 годин з моменту доставки підготовленого автомобіля. Що стосується нестандартних послуг та нестандартних транспортних засобів, для них ми використовуємо індивідуальний курс впровадження послуг.

Процес виготовлення та розміщення реклами на авто. Підбірка відеороликів.

Виготовлення реклами на авто
Розміщення реклами на авто
Реклама на авто

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Реклама на авто – коротка інформація.

Який тип плівки вибрати, щоб він найкраще відповідав очікуванням, потребам та фінансовим можливостям замовника. На жаль, це дуже складне завдання, не знаючи фактичних вимог замовника. Найкращий спосіб – проаналізувати основні пріоритети та очікування. Саме замовник, перш за все, повинен знати, які елементи є найважливішими для нього і які від, яких, він може відмовитись або замінити на більш економічні рішення. Фахівці нашої компанії проводять якісні консультації від “А” до “Я” при виборі плівок. Ми наполегливо рекомендуємо не економити при виборі плівок, оскільки тільки від неї залежить скільки прослужить вам рекламне зображення.

У разі сумнівів чи додаткових питань звертайтесь до нашого відділу обслуговування клієнтів, де ми спробуємо порадити вам відповідну техніку розміщення наклейки на авто, щоб кінцевий результат найкраще відповідав вашим очікуванням 🙂

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!