Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування автомобілів

Брендування автомобілів – це дуже дешева форма реклами з точки зору витрат на рекламу та ефективності. Брендування дозволяє представити образ власної компанії і забезпечити швидке просування бренду чи товару. В Україні популярність реклами на автомобілях залишається на високому рівні роками. Розмістивши рекламу на службовому автомобілі варто пам’ятати про кілька важливих питань, які можуть вплинути на сприйняття зображення серед потенційних клієнтів.

Порахувати ціну онлайн

Варто подумати про рекламну компанію на автомобілях у трьох основних ситуаціях:

  • коли компанія має власний парк автомобілів, що проходить сотні кілометрів щодня;
  • коли діяльність проводиться на невеликому місцевому ринку і вимагає частих подорожей службовим автомобілем всередині нього;
  • коли компанія орієнтована на просування конкретних брендів, які належать їй.

Ефективне брендування автомобілів – це:

  • захист фарби – завдяки прозорій захисній плівці подряпини або дорожня сіль не страшні для автомобіля;
  • реклама на авто – безкоштовне рекламне середовище;
  • мобільна реклама – реклама на автомобілях може охопити багатьох клієнтів за один день;
  • часткова оклейка авто – не потрібно розробляти макет під весь автомобіль – достатньо хорошого дизайну.
Брендування автомобілів
Брендування авто Uklon (часткова оклейка авто)

З економічної точки зору, просування компанії, її брендів та послуг через рекламовані корпоративні автомобілі має одну велику перевагу – разова витрата. Що стосується рекламних кампаній на радіо чи в Інтернеті, якщо ви хочете транслювати рекламу, вам доведеться платити кожен раз. Реклама на автомобілі запускається кожного разу, коли фірмовий автомобіль заводиться на дорогу. Розглядаючи його переваги на цій сторінці, можна сказати, що це явний переможець у співвідношенні ціни та якості в рекламній галузі. Брендування автомобілів дозволяє щодня слідувати шляхом, що веде до нових клієнтів.

Реклама на автомобілях – це ефективний поштовх для будь-якого бізнесу. Величезна кількість потенційних одержувачів дозволяє будувати впізнаваність компанії. Ми виготовляємо рекламні зображення будь-якого розміру, кольору та форми для всіх типів легкових автомобілів та транспортних засобів. Брендування – це дуже ефективний вид просування. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років займається професійним брендування автомобілів.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!