Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування автомобілів

Брендування автомобілів – це дуже дешева форма реклами з точки зору витрат на рекламу та ефективності. Брендування дозволяє представити образ власної компанії і забезпечити швидке просування бренду чи товару. В Україні популярність реклами на автомобілях залишається на високому рівні роками. Розмістивши рекламу на службовому автомобілі варто пам’ятати про кілька важливих питань, які можуть вплинути на сприйняття зображення серед потенційних клієнтів.

Варто подумати про рекламну компанію на автомобілях у трьох основних ситуаціях:

  • коли компанія має власний парк автомобілів, що проходить сотні кілометрів щодня;
  • коли діяльність проводиться на невеликому місцевому ринку і вимагає частих подорожей службовим автомобілем всередині нього;
  • коли компанія орієнтована на просування конкретних брендів, які належать їй.

Ефективне брендування автомобілів – це:

  • захист фарби – завдяки прозорій захисній плівці подряпини або дорожня сіль не страшні для автомобіля;
  • реклама на авто – безкоштовне рекламне середовище;
  • мобільна реклама – реклама на автомобілях може охопити багатьох клієнтів за один день;
  • часткова оклейка авто – не потрібно розробляти макет під весь автомобіль – достатньо хорошого дизайну.
Брендування автомобілів
Брендування авто Uklon (часткова оклейка авто)

З економічної точки зору, просування компанії, її брендів та послуг через рекламовані корпоративні автомобілі має одну велику перевагу – разова витрата. Що стосується рекламних кампаній на радіо чи в Інтернеті, якщо ви хочете транслювати рекламу, вам доведеться платити кожен раз. Реклама на автомобілі запускається кожного разу, коли фірмовий автомобіль заводиться на дорогу. Розглядаючи його переваги на цій сторінці, можна сказати, що це явний переможець у співвідношенні ціни та якості в рекламній галузі. Брендування автомобілів дозволяє щодня слідувати шляхом, що веде до нових клієнтів.

Реклама на автомобілях – це ефективний поштовх для будь-якого бізнесу. Величезна кількість потенційних одержувачів дозволяє будувати впізнаваність компанії. Ми виготовляємо рекламні зображення будь-якого розміру, кольору та форми для всіх типів легкових автомобілів та транспортних засобів. Брендування – це дуже ефективний вид просування. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років займається професійним брендування автомобілів.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал