Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на заднє скло авто

Реклама на заднє скло авто. Кілька порад як правильно зробити або як не робити основні помилки:

 • Багато інформації. Не відлякуйте потенційного клієнта великою кількістю тексту. Покупець не прочитає Вашу рекламу з двох причинах – надлишок часу і лінь. Така реклама не принесе бажаного результату. Рекомендуємо використовувати тільки найважливіші та ключові слова. Наприклад: “Водії в UBER”, “Кондиціонери”, “Електромонтаж”, “Ремонт квартир”. Коротке слово дозволяє розмістити рекламу великим шрифтом.
 • Колір. Будь-яка кольорова наклейка буде зливатися зі склом Вашого авто, оскільки – наклейки виготовляються методом плотерної порізки і фоном є скло, а воно за замовчуванням темне, навіть якщо не тоноване. Рекомендуємо використовувати білий колір або в крайньому разі жовтий.
 • Шрифт. Використовуйте простий шрифт – який буде читабельним і принесе Вашій рекламі максимум ефективності.
 • Розмір. Не використовуйте по максимуму Ваше скло і не наносите рекламу під край. Відступи потрібні для читання і естетичності.
 • Контакти. Один номер телефону – найоптимальніше рішення. Два і більше – відберуть місце на склі, заплутають потенційного клієнта в цифрах.
реклама на заднє скло авто
Реклама на заднє скло авто

Наклейка OWV (One Way Vision)

Наклейки виготовлені з перфорованої, самоклеючої плівки OWV. Структура плівки One Way Vision дозволяє нам бачити друковану рекламу ззовні, а зсередини ми можемо вільно спостерігати за тим, що відбувається за склом. Наклейки використовуються на задніх і передніх бокових вікнах автомобіля.

Плівка, яка має перфоровану поверхню полегшує її нанесення – під нею не утворюються повітряні бульбашки, водночас, перш ніж наклейка остаточно притиснеться, можна частково зняти плівку при необхідності і знову приклеїти її в правильне положення.

Реклама на заднє скло авто. Етапи замовлення

 • Заявка. Для того, щоб замовити рекламу на заднє скло авто потрібно для початку зателефонувати нам або залишити онлайн-заявку на нашому сайті;
 • Заміри. Ми проводимо безкоштовні заміри вашого автомобіля;
 • Дизайн. Розробимо макет реклами або адаптуємо ваш, якщо є готовий дизайн;
 • Виробництво. Згідно затвердженого макету виготовляємо плівку з вашою рекламою;
 • Обклейка. Проводимо якісну поклейку реклами на заднє скло авто.
 • Гарантія. Здійснюємо гарантійне обслуговування протягом 12-ти місяців.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал