Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Оракал на машину

Оракал на машину – це процедура нанесення спеціальної самоклеючої плівки німецького виробника Oracal на автомобіль вашої компанії. Цей вид плівки часто застосовується в зовнішній рекламі також використовується для обклеювання автомобілів. В нашій детейлінг студії обклеювання автомобільного кузова і його частин оракалом виконується з широким вибором за кольором і фактурою. Забарвлення практично не обмежена, так що оновлюючи стилістику екстер’єру вашого авто, ви можете реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми, а ми вміло організуємо і сумлінно виконаємо всі технічні процедури.

оракал на машину
Приклад розміщення оракалу на машину

Оракал на машину. Особливості розміщення.

Поклейку оракалу на авто рекламна компанія “ПромоЕкспрес” успішно виконує з 2006 року, причому без обмежень по типу кузова і класу авто: звичайна легкова машина, пікап, преміум, паркетник, позашляховик. При будь-яких об’ємах кузова високу якість гарантуємо на всі 100%, а ціна вас приємно вразить. Оглянувши кузов у ​​всіх деталях і обговоривши з вами питання дизайну, термінів і цін, наші фахівці:

  • заміряють кузов і перевірять якість поверхні;
  • демонтують (за потребою) старі зображення, наклейки;
  • очистять поверхню від сторонніх вкраплень і бруду;
  • знежирять спеціальним препаратом кузовні поверхні, що підлягають обклеювання;
  • викроять оракал на спеціальному плоттері за розмірами і формою авто;
  • наклеять оракал відповідно до замовлення;
  • перевірять якість поклейки;
  • залишать авто в захищеному від світла місці для природної сушки клейового шару;
  • змонтують всі зняті деталі і проведуть перевірку якості робіт.

Оракал на машину являє собою плівку з клейовим шаром, нанесеним на автомобіль. Поверхні бувають глянцеві, матові, прозорі, легкознімні. Матеріал добре лягає на поверхню автомобіля і швидко сохне. Покриття служить досить довго (від 1 до 5-ти років), якщо поверхня підготовлена ​​вміло.

Замовити обклеювання авто оракалом в рекламній компанії “ПромоЕкспрес” ви можете за телефонами, які вказані на сайті або залишивши онлайн-заявку для зворотнього зв’язку. У той же час, остаточне рішення краще сприймати на місці, після консультації з нашими майстрами. Ціна на такий вид реклами вас приємно здивує!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал