Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання транспорту

Обклеювання транспорту – відносно нова форма реклами в транспорті. Оскільки сьогодні багато компаній мають певну кількість автомобілів або парку машин, вони намагаються передати інформацію про свої товари чи послуги на транспорт (власні автомобілі, маршрутки, трамваї, тролейбуси). Що в свою чергу дозволяє максимально використовувати транспорт компанії. Крім того, вартість розміщення наклейки на машину значно нижча порівняно з рекламою на громадському транспорті.

Обклеювання транспорту
Так виглядає транспорт після оклейки

У більшості випадків обклеювання транспорту проводиться шляхом нанесення вінілу за допомогою самоклеючої плівки або повнокольорового друку на самоклеючій плівці, яку потім ламінують та проводять поклейку плівки Oracal.

Наклейки на авто дозволяють розширити групу потенційних клієнтів. Добре продумана реклама завжди радує око і нікого не залишить байдужим.

Обклеювання транспорту. Технічні умови

Наступні умови повинні бути дотримані, щоб оголошення були обережно нанесені на ваш автомобіль:

  • Машина повинна бути ретельно вимита.
  • Матеріали повинні бути призначені для поклейки автомобілів.
  • Поклейка авто повинна проходити в чистому приміщенні з допомогою фахівців, підготовлених для виконання цього складного завдання.
  • На виробництві повинні бути спеціальні хімікати та інструменти для розміщення наклейки на авто.
  • Після приклеювання зберігайте машину в теплі протягом декількох днів і бажано не мити її.

Всі ці умови строго дотримуються в компанії «Промоекспрес».

Рекомендації по ефективному брендуванню

При розміщенні реклами на авто ми рекомендуємо дотримуватися декількох простих технічних і маркетингових правил:

  • Намагайтеся не розміщувати наклейки на машину до частин автомобіля, схильним до частих механічних впливів (скло в місцях, де працюють двірники, краю дверей або дверцята паливного бака, пороги тощо).
  • Вибирайте кольори плівки, що контрастують з кольором фарби вашого автомобіля.
  • Робіть субтитри, телефони, сайти великими, розбірливими та легко запам’ятовуються.
  • Розміщуйте важливі тексти на рівні очей глядача – таким чином вони зможуть виявити і запам’ятати їх.
  • Замовляйте автомобільні оголошення тільки від перевірених виробників, таких як «ПромоЕкспрес»;

Необхідне якісне і швидке обклеювання транспорту – ми з нетерпінням чекаємо вашого дзвінка!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал